.
Отговор в тема
Страница 1 от 7 12345 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 154

Hybrid View

  1. #1

    Ревюта на козметични продукти

    Здравейте, момичета.

    Вярвам, че този раздел има нужда от тема, в която да даваме описания на различни продукти. Можем да прилагаме и снимки, да подчертаваме плюсове и минуси на различни козметични средства.


    Дано идеята ви е харесала.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2015
    Мнения
    1 110
    това го правим в новите ни придобивки и всякакви въпроси

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от 102thedream Виж мнението
    това го правим в новите ни придобивки и всякакви въпроси
    Идеята ми е да представяме продукти, които вече познаваме и ползваме, а не нови продукти, които никога до сега не сме имали.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2015
    Мнения
    1 110
    добре
    съгласих се

  5. #5

    И в други теми сте ме засичали да обожествявам тази маска и продължавам да го правя. Маската е доста мазна, сигурно не би се харесала на всеки. Идеална е за суха коса, моята е такава и много ми помага, след употреба, косата ми става мека, нежна, жизнена и мирише супер. Ползвам я от 2 години с леки периоди на прекъсване и има видим ефект от употребата.


    Маслото на Макадамия е другото нещо, без което не мога. Слагам го винаги след миене на косата. Прави я мека, подхранва я, дава много блясък и не съдържа минерални масла. Мирише уникално. Маслото е тежко и не е подходящо за коси с по-тънък косъм или склонни към омазняване.


    През лятото мия по-често косата си и реших да пробвам продукт, който да е подходящ за честа употреба. Доволна съм от Label.m, не премива, мирише добре и най-важното - не ми дразни скалпа. Взех и дълбокопочистващ, който ползвам рядко, но ми допада. Понякога върху косата се натрупват продукти, който не се отмиват с обикновен шампоан, силикони и др., та си има нужда и от едно такова попълнение в колекцията.


    Това ми е любимата маска за лице. Случайно попаднах на нея, като ми дадоха тестер. Много добре почиства порите, след употреба лицето светва. Лесна е за употреба, отмива се много бързо, подобна на кал е и я купувам за 5ти път сигурно. Евтина е, някъде към 4-5 лв, стига за дълго време.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  6. #6
    Мерак ми е тази тема и реших да ви разкажа за някои мои любими продукти, които ползвам и съм доволна.



    Реших и аз да пробвам лаковете на Есенс от новата серия и ми допаднаха. Не мисля, че резултатът е чак като гел лак, но ми се струват наситени, плътни цветове и са издържливи. Цветът е много подходящ за лятото. Взех и топ лака на Есенс, той също ми допада. Не е най-добрият лак на света, но като за цената си - става.


    Тази основа не я сменям за нищо на света. Евтина е и е много добра. Покривна е, предпазва нокътя, изравнява го.


    Това ми е любимата термозащита. Много съм доволна, ползвам я от есента насам и е много икономичен продукт. Косата ми е с твърд и дебел косъм, изправям я на 180-190 градуса. Тази термозащита е крем, малко по-трудно се разнася от спрейовете, но има голям ефект, защото косата не се начупва. Дори навън да е мокро, влажно, косата не мърда, не бухва, няма и чупка.




    Шампоанът и балсамът, които ми възстановиха косата. Протеинова серия, която много помогна на сухата ми и безжизнена коса. Ползвах ги няколко месеца при всяко миене, сега ги слагам много рядко, защото косата ми се възстанови и вече няма такава нужда от тях. Сега косъмът ми е гладък и копринен, а не е остър, изтощен, не се къса. Скъпички са продуктите, но са много икономични и стигат за дълго време.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от marilyn Виж мнението
    Мерак ми е тази тема и реших да ви разкажа за някои мои любими продукти, които ползвам и съм доволна.



    Реших и аз да пробвам лаковете на Есенс от новата серия и ми допаднаха. Не мисля, че резултатът е чак като гел лак, но ми се струват наситени, плътни цветове и са издържливи. Цветът е много подходящ за лятото. Взех и топ лака на Есенс, той също ми допада. Не е най-добрият лак на света, но като за цената си - става.


    Тази основа не я сменям за нищо на света. Евтина е и е много добра. Покривна е, предпазва нокътя, изравнява го.


    Това ми е любимата термозащита. Много съм доволна, ползвам я от есента насам и е много икономичен продукт. Косата ми е с твърд и дебел косъм, изправям я на 180-190 градуса. Тази термозащита е крем, малко по-трудно се разнася от спрейовете, но има голям ефект, защото косата не се начупва. Дори навън да е мокро, влажно, косата не мърда, не бухва, няма и чупка.




    Шампоанът и балсамът, които ми възстановиха косата. Протеинова серия, която много помогна на сухата ми и безжизнена коса. Ползвах ги няколко месеца при всяко миене, сега ги слагам много рядко, защото косата ми се възстанови и вече няма такава нужда от тях. Сега косъмът ми е гладък и копринен, а не е остър, изтощен, не се къса. Скъпички са продуктите, но са много икономични и стигат за дълго време.

    Дано да работиш, или майка ти и татко ти да са заможни хора, че не ми се мисли иначе как биха се отразили подобни козметични похождения на семейния бюджет на едно средностатистическо българско семейство. С най-добри чувства го казвам.

    Колкото до моите похождения, харесват ми повечето от нещата на Алверде, един конопен балсам за устни от Чехия, който ми го подари съквартирантката, направо изцелява за минути напукани устни и ранички. За съжаление не бих могла да го снимам точно в момента. Още ми харесват разни продукти като хумата (използвам я като маска за лице и тяло), ексфолиант с кафе, шампоан с коприва на Милва - много е подходящ за успокояване на чувствителен скалп с пъпки в следствие на употреба на дразнещи го шампоани.. Още от тази серия е хубав шампоанът Милва с хума - премахва всякакви неприятни миризми по скалпа и появата им (който го има този проблем, знае за какво става дума). И последно си взех едно кремче за ръце на Биотен с кисело мляко и останах приятно изненадана от тази марка. Имат хубави неща.

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от SpaceCat Виж мнението
    Дано да работиш, или майка ти и татко ти да са заможни хора, че не ми се мисли иначе как биха се отразили подобни козметични похождения на семейния бюджет на едно средностатистическо българско семейство. С най-добри чувства го казвам.

    На такъв коментар оставам безмълвна. Не знам какво да кажа, защото не смятам да се обяснявам от къде имам пари за тези продукти, но на теб не ти прави чест да смяташ чуждия бюджет. Всеки се разпростира до там, до където е преценил, че може.


    Ина, тези обувки (от първия линк) ме заинтригуваха. Не нося равни обувки почти никога, но е хубаво да имам поне едни такива по-есенни в гардероба. Останали са ми здрави само разни токчета. Иначе не са много в моя стил, но май не е лошо да се поразчупя малко. Бих ги разгледала на живо, че обувки от нета съм скептична да купувам.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  9. #9
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777

    Сдобих се с тази маска от брой на списание Грация с вложена пълноразмерна опаковка. Ползвам превантивно срещу бръчки и отпускане на контур два пъти седмично. Текстурата и ароматът са прекрасни. Оставя кожата напоена. Минусът е лъщенето на следващата сутрин. Имам половин опаковка за доизразходване, но не бих подновила продукта основно заради цената.
    Отново придобивка от списание Грация. Почти съм изхабила тубичката. С лек ненатрапчив аромат, с цитрусови нотки. Усещането в момента на нанасяне е много специфично- отчасти заради охлаждането, отчасти заради металните топченца, по които се плъзга продукта. Минус е "кир" ефектът, ако прекаля/потъркам очи. Доволна съм, ползвам го като профилактика срещу бръчици в областта, тъмни кръгове и отпускане. Не бих купила заради цената. Следващият продукт за тази зона е марка Фитокод.
    Любим и незаменим продукт от години насам. Стяга порите, придава кадифен вид на кожата, отлична база за пудра /изпробвано, държи до 14-16 часа/. Също засушава и заличава бързо несъвършенства. Пробвах да заменя със себорегулираща емулсия на Авен- наложи се да я подаря, тъй като не можеше да се сравнява като ефект с фаворита.

    Първият ми досег с мицеларните води изобщо. Сваляше всичко безпроблемно. Нямах зачервяване, щипене, парене. Опаковката от 500 мл ползвах две години. Не я поднових, защото е трудна за откриване по аптеките. Преминах на Биодерма /ще я спомена по-нататък/, след което ме хвана яд, като видял лизалфа в травъл размер за 6 или 9 лв. (не помня точно) в аптека Субра на Терминал 2.

    Нямам оплаквания, справя се с всякакъв грим. Купувам я като част от подаръчни комплекти (100 или 250 мл) с рифайнъра от аптеки Субра.

    Също незаменим продукт, идеален за спешни случаи. Докато рифайнъра ползвам почти неограничено, този лосион съм оставила вече само за спешни случаи. Изсушава, ако се ползва и според указанията на опаковката се нанася 4 пъти дневно, несъвършенствата погарят. Но тогава започва излющването, което е и знак, че вече мазането може да се сведе до 1 път дневно. А с годините и до 1-2 пъти седмично.

    Изхабих с огромна мъка и нежелание. Не е моят продукт. Частичките са дребни, пилингът е неефективен, затова трябваше и да е ежедневен. Замених със следващия, в когото се влюбих само от мостра:


    От тестери на продукти за дневна и нощна грижа Filorga и Louis Widmer имам кофти опит, бих споделила, ако имате интерес.
    Последно редактирано от kalpazanka : 09-03-2015 на 19:41

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  10. #10
    Този pore refiner на Биодерма само за мазна кожа ли е?

    Аз да се похваля от страхотните резултати благодарение на новите ми шампоанче и балсамче!


    Косата ми, която винаги е твърда, сега стана мекичка и гладка на допир, дори когато не я изправям. Чувствам я подхранена, а шампоанът не е мазен или тежък изобщо, много подходящ е за по-честа употреба. Сега лятото мия косата си през ден, а докато бях на морето - всеки ден. Не се усеща премиване, много нежен продукт, но не е като безсулфатен (рядко ми допадат безсулфатните, все имам чувство, че не съм си измила косата добре). Мирише супер.



    Балсамът също е супер, защото много ми омекотява косата. Доста е течен, нанася се лесно и има ефект още от първата употреба. Цената и на двата продукта е супер, взех ги за по 13 лв. Бих купила отново, но няма да е скоро, тъй като опаковките са огромни, по 1 литър.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  11. #11
    разписвам се в темата, че да ми остане в абонаментите.

    някой път ще се включа и аз и аз я исках тази тема ^_^
    I'm tired of feeling like I'm fucking crazy
    I'm tired of driving 'till I see stars in my eyes
    I look up to hear myself saying,
    Baby, too much I strive, I just ride

  12. #12
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    marilyn, евентуално за смесена, но да се нанася на проблемните участъци. Суши здраво. Отначало го ползвах с още един фаворит- ла рош позе ефаклар измивния гел. Такова опъване и лющене просто няма...



    Меко измиващо действие, не дразни на очите, справя се и с грим /е, налага се да мина с мицеларна вода заради спиралата за мигли /. Не изсушава кожата екстремно, доволна съм и го подновявам.


    Приятен аромат, слабо пигментиран. Ако прекалите, ще розовеете, но не фрапантно. Забелязвам, че нанасям ли го през целия ден, лицето ми се омазнява по-бързо. Но пък ефектът върху устните си струва жертвата.


    Вторият отляво надясно. Много приятен за носене, не е натрапчиво пигментиран, попива за около 15 минути, но цветът остава и не се налага да подновявам често. Отделно е и със слънцезащитен фактор 15. Ароматът е естествен, няма химични нотки. Яд ме е, че не се внасят в България и ме е яд, че не взех и още няколко цвята.



    Единствено тях купувам за себе си, за в Бг и за подарък. /Излъгах, веднъж взех комплект с аромат на роза за баба./ Останалите съм ги помирисвала в дрогерията, ами, не ми допадат.


    Същата работа като с душ-геловете.
    Попиват бързо, стига да не прекаля с количеството. Няма неприятно мазнеещо или лепкавеещо усещане, отново стига да не се отплесна с количеството. Ароматът е натурален, може би малко по-силен при кокоса.


    Последното ми откритие сред продуктите на Лавера, за което съжалявам, тъй като винаги е бил пред очите ми, а аз съм го подминавала. С гъста коса съм, тежичка, на обем много-много не се надявам, понеже се сляга след около 12 часа. Придава обем, прави косата ефирна.
    Разреждам го с вода, както и всички останали, де, понеже е гъст, а като мия косата след всяка тренировка, т. е. всеки ден, нямам нужда от големи концентрации шампоан
    Също препоръчвам.

    Не се боядисвам, но го ползвам за подхранване. Имам и балсама, но за него- по-надолу.

    По дефиниция е за нормална/суха коса, но вкъщи се ползва от всички. Както споменах, мия косата и без това всеки ден, така че не ми е драма, че е щадящ. Мие без забележки, въпреки това.

    Ползвам ежедневно /е добре, де, почти/ без значение с какъв шампоан съм измила косата преди това. Попива бързо, почти няма какво да се отмие. Не утежнява косата.
    В сравнение със стандартните маски /конкретно сравнявам с http://stokiot.bg/image/cache/catalo...lo-500x500.jpg не постига същия ефект като блясък, но това го отдавам на липсата на силикони.
    Последно редактирано от kalpazanka : 09-04-2015 на 16:34

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  13. #13
    Голям фен Аватара на lunacy
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    972
    Цитирай Първоначално написано от kalpazanka
    Смятай, щом слънцезащита 50 или 50+ не намерих био/натурална...
    имаш ли достъп до продуктите на DAYLONG?
    аз съм сравнително доволна от този: http://apteka.framar.bg/30000790/%D0...-spirig-pharma
    не претендирам да разбирам кой знае колко, не е био/натурален, но на пръв поглед няма нищо вредно, както и съставки от животински произход
    първоначално го взех с намерение да го ползвам само за лицето, но определено не се получи /имам много мазна кожа/ :<
    за тяло обаче става-отнема малко време да попие, определено бих купила отново

    )(

    Цитирай Първоначално написано от kalpazanka Виж мнението

    Меко измиващо действие, не дразни на очите, справя се и с грим /е, налага се да мина с мицеларна вода заради спиралата за мигли /. Не изсушава кожата екстремно, доволна съм и го подновявам.
    +
    много симпатичен продукт, подходящ е за чувствителна кожа

    )(

    https://www.thepharmacy.com.au/laver...luid-30ml.html
    имам неприятен опит с маската-малко след като я нанесох започна щипане и парене, което преди не ми се е случвало с продукт на ЛАВЕРА, бях доста изненадана; след като измих маската дразненето продължи още няколко минути :С
    флуидът върши добра работа-наистина е подходящ за мазна/смесена кожа, не дразни, съставът му е много добър, но като цяло не е кой знае колко впечатляващ
    не съм недоволна, но не мисля че бих повторила покупката-твърде скъпо за mediocre продукт/и/

  14. #14
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Цитирай Първоначално написано от lunacy Виж мнението
    имаш ли достъп до продуктите на DAYLONG?
    Не. Вчера попаднах на магазин за био храни /по думите на дружка/, а половината съдържание по щандовете всъщност си беше био козметика Намерих си Санте и Логона и потривам ръчички да свърша сегашните червила, пудри и ружове, за да атакувам.

    kaRamella, снимки не се виждат. Погледни си пак линковете.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  15. #15
    Голям фен Аватара на lunacy
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    972
    ^ аз също ги виждам...
    Цитирай Първоначално написано от kalpazanka Виж мнението
    Вчера попаднах на магазин за био храни /по думите на дружка/, а половината съдържание по щандовете всъщност си беше био козметика Намерих си Санте и Логона и потривам ръчички да свърша сегашните червила, пудри и ружове, за да атакувам.
    great! ^^ аз също съм засичала неща на САНТЕ в едно био магазинче, но все още не съм ползвала нищо тяхно, трябва да пробвам в скоро време

    https://www.dm.de/alverde-naturkosme...355850355.html
    както споменах по-горе, имам много чувствителна кожа, освен това е нито суха, нито нормална, а по-скоро нещо по средата и някои лосиони за тяло попиват мноооого бавно, други пък въобще не овлажняват кожата ми достатъчно; този върши много добра работа, особено за след епилация-не дразни, попива доста бързо, много удобен e за нанасяне; единственият минус е че има малко повече алкохол, отколкото е необходимо /както и повечето лосиони на АЛВЕРДЕ май/ според мен, но не усещам никакво парене при нанасяне, дори ако го слагам веднага след като съм ползвала епилатор, така че въобще не е нещо, което да ме притеснява
    определено бих подновила ^^

  16. #16
    Тъй като кожата на краката ми е много груба, наскоро си поръчах от https://www.pazaruvai-lesno.bg/zdrave-i-krasota захарен пилинг за крака с грозде и бадемово олио. Много съм доволна, краката ми в момента са много нежни и подхранени, пълна промяна. Използвам пилинга вече месец.

  17. #17
    Здравейте! Публикувам това тук, защото не ми позволи да напиша нова тема, за съжаление. Ако прецените - моля, изтрийте отговора.
    От доста време искам да си пусна дълги нокти, но поради предишния ми гаден навик (от който се отървавам постепенно) да ги гриза и в момента са захабени, лесно се чупят и определено не са здрави. Четох много теми относно това, но са стари. На този етап, чрез какви методи мога да ги възстановя и да забързам растежа им (или поне да се върне към нормален)? Имам голям мерак поне веднъж да съм с дълги нокти и ми харесва как изглеждат. Моля, който има някакви съвети - нека ги сподели. Няма значение дали от личен или от наблюдателен опит.

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от gerganas Виж мнението
    Здравейте! Публикувам това тук, защото не ми позволи да напиша нова тема, за съжаление. Ако прецените - моля, изтрийте отговора.
    От доста време искам да си пусна дълги нокти, но поради предишния ми гаден навик (от който се отървавам постепенно) да ги гриза и в момента са захабени, лесно се чупят и определено не са здрави. Четох много теми относно това, но са стари. На този етап, чрез какви методи мога да ги възстановя и да забързам растежа им (или поне да се върне към нормален)? Имам голям мерак поне веднъж да съм с дълги нокти и ми харесва как изглеждат. Моля, който има някакви съвети - нека ги сподели. Няма значение дали от личен или от наблюдателен опит.
    Аз съм много доволна от заздравителя на Eveline 8in1.Не е много скъп, мисля, че беше около 2лв.
    Също така керамичният заздравител на Victoria Beauty не е лош.

  19. #19
    Голям фен Аватара на lunacy
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    972
    http://www.urtekram.com/products/bod...organic-250-ml
    доволна съм, почиства добре, ароматът е ненатрапчив /малко мирише на сапунени ядки май, но не ми е проблем xD/
    :: не мисля че ще е подходящ за суха коса обаче

    )(

    http://www.amazon.in/Himalaya-Herbal.../dp/B0063PYC0U
    мм, не
    купих го, защото ми беше неудобно да не си взема нещо след като бях прекарала около десетина минути четейки съставите на разни продукти; неприятни съставки, въпреки това почиства добре; не бих купила отново

    )(

    http://www.naturalgrocery.co.uk/Pers...hpaste-organic
    много съм доволна, почиства добре;

    )(

    http://www.pravera.co.uk/shop/lavera...int-toothpaste
    от тази също съм много доволна, има морска сол и почиства много добре; беше ми странно в началото да ползвам паста с парченца сол, но е много приятно всъщност; най-добрата паста, която съм купувала

  20. #20
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    ^Записвам си да диря пастата.

    Имам лош опит с http://images.medpex.de/medias/rznxM...VnFIVka-30.jpg и не препоръчвам.


    Дезодорант кристален стик, намокря се преди употреба. Адски икономичен, ползвам от поне 2 години и не съм преполовила кристала. Няма конфликт с парфюм/лосион за тяло. Не оставя бели следи по дрехите.

    За маминка купувам това- http://shopthebest.eu/userfiles/prod...duct_10320.jpg Много си го харесва и само ми казва, когато опаковката е на привършване и трябва да се подновява.
    Преди й поръчвах еквивалентен продукт на Skin Blossom, обаче гаднярите са сменили опаковките и не откривам въпросния продукт на снимка.

    За мъжете вкъщи- http://ecx.images-amazon.com/images/...L._SL1500_.jpg и http://www.violey.com/images/produkt...1457615865.jpg Протести и оплаквания не е имало.


    Пропуснах една голяма любов от душ геловете- Skin Blossom сладък портокал. Много дълго време ми беше любимец в Бг. И все още си е, но не го намирам по тукашните дрогерии.
    Последно редактирано от kalpazanka : 09-04-2015 на 20:57

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  21. #21
    Калпазанке, тези Lavera толкова ли са готини? Наистина ли са натурални? Имаш ли впечатления от декоративната им козметика?


    Мнооого любимо червило. Меко, кремообразно, не лепне, седи дълго време и омекотява устните. Ще си накупя още цветове.


    Някоя от вас пробва ли новата мицеларна вода на Микса с цинк? Наскоро видях, че вече я има и в България, но не посмях да купя, докато не чуя мнение. Ползвам розовата и съм много доволна.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  22. #22
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от marilyn Виж мнението
    Калпазанке, тези Lavera толкова ли са готини? Наистина ли са натурални?
    Думата "натурален" е страшен маркетингов трик. Търси да е био, не натурална
    Също видях за гел лака на Есенс си писала. Цялата истерия е за съвсем друг гел лак.

    Калпазанке, в понеделник имам път към Кико. Мога да ти взема нещо и да ти го пратя по пощата, ако си в Германия?

    Аз най-накрая се наканих на моливите за устни на Есенс. Имам 06, прекрасен е за есента, много комфортно се усеща на устните. Издръжливостта не е съвсем каквото очаквах и трябва да се остри преди всяка употреба, но много ми допада.

    Шампоаните на Ив Роше ми допадат, но този за обем и този за блясък миришат просто на сапун, няма да повторя.

    Lash Sensational на Мейбълин в комбинация с извивачка за вежди - СУПЕРспирала. Това е най-доброто, на което съм попадала, за драма. Не ми е съвсем достатъчно, ама на мен желаният ефект може да ми дадат само изкуствени мигли май.
    Последно редактирано от PinkPan7her : 09-05-2015 на 19:51

  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Думата "натурален" е страшен маркетингов трик. Търси да е био, не натурална
    Също видях за гел лака на Есенс си писала. Цялата истерия е за съвсем друг гел лак.
    Честно казано в последно време съм се вманиачила пак в козметиката за коса и другата съвсем съм я неглижирала, купувам си едни и същи неща, които харесвам. Не съм наясно с био, натурални и т.н. Сега Калпазанка ми провокира любопитството и ще разгледам за Лавера.

    За друг лак ли? За кой?
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  24. #24
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    marilyn, откровено казано съм повече от доволна.
    С др Шелър имам кофти опит, дължащ се на лосион за тяло с нар, миришещ на гранясало. Не искам да обвинявам бг търговеца, от когото го получих, но не повторих. Пък и като цяло по интернет спрях да поръчвам тази козметика. Отивам в дрогерията, помирисвам, ако става- купувам. Има и тестери, но не се плескам напосоки.
    Декоративната и на мен ми е болна тема, хвърлила съм око на червилата на Логона и Санте червените нюанси, но ги нямам наблизо. Изборът в тукашната дрогерия не е голям- арт деко, клиник и още няколко рандъм, а от био и натуралните... нямам особен избор. Смятай, щом слънцезащита 50 или 50+ не намерих био/натурална...
    Ще се разпиша по-късно с ревю на наличните ми продукти за декоративна /ще си едитна този пост, но май направих грешка, че разцепих вчера балсамите от днешния пост с червилата /.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  25. #25
    Ще разгледам следващия път Lavera, щом казваш, че са толкова добри.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си