.
Отговор в тема
Страница 4 от 7 ПървиПърви 1234567 ПоследнаПърви
Резултати от 76 до 100 от общо 154
  1. #76
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Страхотна тема! Разписвам се главно, за да се абонирам, някой слънчев ден може да кача и аз нещо. Иначе като сте заговорили за есенс, аз им обожавам сенките! Много ми допадна цената на палитрата от осем цвята, добре пигментирани са, засега имам Grey и Rose, но към края на месеца задължително ще се сдобия и с Nudes и Bronze. От новите им единични пък си взех едни адски нежни в коралово розово. Имам и една спирала в черно и оранжево, като подарък от списание. Гледах доста скептично в началото, но въпреки че не прави голям обем, всяка мигла си отива на мястото и се придава супер естествен вид. Иначе повечето ми продукти за лице са на Нивеа. Много съм доволна от измиващия гел, а един от кремовете им в малка продълговата тубичка пък използвам като основа под бб крема на същата марка.

  2. #77
    Мега фен Аватара на nIkEnCeTy_bE
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    8 300
    Цитирай Първоначално написано от divergent Виж мнението
    Страхотна тема! Разписвам се главно, за да се абонирам, някой слънчев ден може да кача и аз нещо. Иначе като сте заговорили за есенс, аз им обожавам сенките! Много ми допадна цената на палитрата от осем цвята, добре пигментирани са, засега имам Grey и Rose, но към края на месеца задължително ще се сдобия и с Nudes и Bronze. От новите им единични пък си взех едни адски нежни в коралово розово. Имам и една спирала в черно и оранжево, като подарък от списание. Гледах доста скептично в началото, но въпреки че не прави голям обем, всяка мигла си отива на мястото и се придава супер естествен вид. Иначе повечето ми продукти за лице са на Нивеа. Много съм доволна от измиващия гел, а един от кремовете им в малка продълговата тубичка пък използвам като основа под бб крема на същата марка.
    Първите ми сенки бяха на Есенс, но откакто обръщам повече внимание на професионалния грим, не бих казала, че са много трайни сравнение с някои други. Бих ти препоръчала сенките на Катрис - като цена са еднакво поносими, а качеството е по-добро от това на Есенс от семейството на дрогерийната козметика.
    "Щастливите хора сигурно не са тези, които имат всичко и най-хубавото, а тези, които извличат най-хубавото от това, което имат. Животът не е въпрос как да преживееш бурята, а как да танцуваш в дъжда!"

  3. #78
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Цитирай Първоначално написано от nIkEnCeTy_bE Виж мнението
    Първите ми сенки бяха на Есенс, но откакто обръщам повече внимание на професионалния грим, не бих казала, че са много трайни сравнение с някои други. Бих ти препоръчала сенките на Катрис - като цена са еднакво поносими, а качеството е по-добро от това на Есенс от семейството на дрогерийната козметика.
    Имам си и на Катрис една палитра, наистина са добри, но сякаш на Есенс си ми допадат повече цветовете. Те и Катрис сигурно имат разнообразие, но в единичните сенки, а аз предпочитам всички да са ми на едно. Възможно е просто при нас да няма широк избор с нюансите при палитрите, не знам.

  4. #79
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    И аз имам Grays и съм доволна. Бронзовите са хубави, но съм много жълта в лицето та ме беше страх малко. А Roses пък повечето ги имам аха-аха същите в Naked 3 и са ми малко скучни вече. Nudes и Vintage не ме грабват много.

    Едит: Забравих да кажа - преди седмица си купих Гламър с червило на Катрис. Ултимейт калър, 210 е цвета. След седмица носене мога да се похваля, че е много хубаво като формула, не изсушава, няма блясъци и е кажи-речи дълготрайно. Ся, може и повече да държи ама има и такива, където падат веднага. Доволна съм, щото дадох много по-малко пари, отколкото в магазина и не съм се прецакала. :дд Макар че за 8 и нещо кво прецакване?!
    Последно редактирано от tori : 04-08-2016 на 15:20

  5. #80
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    И аз имам Grays и съм доволна. Бронзовите са хубави, но съм много жълта в лицето та ме беше страх малко. А Roses пък повечето ги имам аха-аха същите в Naked 3 и са ми малко скучни вече. Nudes и Vintage не ме грабват много.

    Едит: Забравих да кажа - преди седмица си купих Гламър с червило на Катрис. Ултимейт калър, 210 е цвета. След седмица носене мога да се похваля, че е много хубаво като формула, не изсушава, няма блясъци и е кажи-речи дълготрайно. Ся, може и повече да държи ама има и такива, където падат веднага. Доволна съм, щото дадох много по-малко пари, отколкото в магазина и не съм се прецакала. :дд Макар че за 8 и нещо кво прецакване?!
    Vintage при нас ги няма, трябва да ги погледна в интернет, Nudes ми изглеждаха много невзрачни, но ги пробвах миналата седмица и доста добре ми стояха. Иначе и аз си взех Гламър с червило и също съм доволна, моето беше 209 май, коралово-розов нюанс, много приятен и траен.

  6. #81
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Видях го Vintage-a - не изглежда привлекателно, прекалено подобни са цветовете с тези на останалите палитри, само някакво зеленикаво се мъдрее в ъгъла.

  7. #82
    Мега фен Аватара на nIkEnCeTy_bE
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    8 300
    Аз на Катрис страшно им харесвам палитрите. От по - ниския клас имитация на Naked 2,3 те са най - добри. Есенс единствено хубаво е, че палитрите са им смесени - мат с бронз, което за тези пари, е окей. Ако искаш подобно на Urban Decay - по-добре търси в някой сайт, не в дрогерия. Иначе погледни и палитрите в Рефан /мисля, че там бяха/ - забравих им името, но са прилично добри.
    "Щастливите хора сигурно не са тези, които имат всичко и най-хубавото, а тези, които извличат най-хубавото от това, което имат. Животът не е въпрос как да преживееш бурята, а как да танцуваш в дъжда!"

  8. #83
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Хм, розовата им спирала не я заменям. Черната не струва, отлежава си някъде там на козметичната масичка.

    Пълноразмерната ланкомка не бих взела. С нея или без нея, все тая- все едно не съм се гримирала...

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  9. #84
    Мега фен Аватара на nIkEnCeTy_bE
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    8 300
    Цитирай Първоначално написано от kalpazanka Виж мнението
    Хм, розовата им спирала не я заменям. Черната не струва, отлежава си някъде там на козметичната масичка.

    Пълноразмерната ланкомка не бих взела. С нея или без нея, все тая- все едно не съм се гримирала...
    За хубава спирала съм признала на Мейбълин Рокет и на Боржуа розовата. Няма такива спирали...
    "Щастливите хора сигурно не са тези, които имат всичко и най-хубавото, а тези, които извличат най-хубавото от това, което имат. Животът не е въпрос как да преживееш бурята, а как да танцуваш в дъжда!"

  10. #85
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    ^И двата бранда тестват върху животни, т. е. не са ми опция.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  11. #86
    Мега фен Аватара на nIkEnCeTy_bE
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    8 300
    Цитирай Първоначално написано от kalpazanka Виж мнението
    ^И двата бранда тестват върху животни, т. е. не са ми опция.
    Да, кофти е.
    "Щастливите хора сигурно не са тези, които имат всичко и най-хубавото, а тези, които извличат най-хубавото от това, което имат. Животът не е въпрос как да преживееш бурята, а как да танцуваш в дъжда!"

  12. #87
    Мега фен Аватара на nIkEnCeTy_bE
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    8 300
    http://malena-shop.bg/media/catalog/...re-300ml_1.jpg Силно препоръчвам за хора, които обичат натрапчиви, но не силно, мъжки аромати, които остават по кожата дори след 20 часа. Подариха ми този лосион и просто няма такъв аромат... не мога да се сетя в момента на кой мъжки парфюм бие.
    "Щастливите хора сигурно не са тези, които имат всичко и най-хубавото, а тези, които извличат най-хубавото от това, което имат. Животът не е въпрос как да преживееш бурята, а как да танцуваш в дъжда!"

  13. #88
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от nIkEnCeTy_bE Виж мнението
    Аз на Катрис страшно им харесвам палитрите. От по - ниския клас имитация на Naked 2,3 те са най - добри. Есенс единствено хубаво е, че палитрите са им смесени - мат с бронз, което за тези пари, е окей. Ако искаш подобно на Urban Decay - по-добре търси в някой сайт, не в дрогерия. Иначе погледни и палитрите в Рефан /мисля, че там бяха/ - забравих им името, но са прилично добри.
    Чак сега виждам, че си писала и май е за мен. Аз имам Naked 3 в оригинал. Заради тва казвам, че не е удачно да си купувам розовите - нито ще са по-добри от Нейкед-а, нито имат чак толкова цветове като брой. Ама пък ми харесват на вид в кутийката. :ддд

  14. #89
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    продукт за избелване на външните полови органи
    ааааааааааа такъв проблем нямам слава богу


  15. #90
    Мега фен Аватара на nIkEnCeTy_bE
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    8 300
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Чак сега виждам, че си писала и май е за мен. Аз имам Naked 3 в оригинал. Заради тва казвам, че не е удачно да си купувам розовите - нито ще са по-добри от Нейкед-а, нито имат чак толкова цветове като брой. Ама пък ми харесват на вид в кутийката. :ддд
    Много бълват последно време имитации на Нейкед-а в различни сайтове, ама не може да го докарат. Сега има някои дрогерийни двойници, наистина си заслужава. За Катрис наистина мога да кажа само хубави неща. Виж, последно време всички скачат на H&M козметиката, пък са таааакива боклуци. Само лаковете им стават.
    "Щастливите хора сигурно не са тези, които имат всичко и най-хубавото, а тези, които извличат най-хубавото от това, което имат. Животът не е въпрос как да преживееш бурята, а как да танцуваш в дъжда!"

  16. #91
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Бе, не знам ама са си един път моите. Само където най-хубавото ми кафяво удари дънцето. За една година вярна служба, точно то свърши.
    Иначе току-що си пробвах кремчето от Балеа с хамамелис, пъпеш и бадемово масло. Е, щипе ми! А е баш за моята кожа - суха и чувствителна. За сега няма други видими или не признаци на алергичен шок, но утре ще едитна, за да кажа по-добре ли се чувствам, не се ли в лицето. Аз и преди за лице съм ползвала маски на марката, една от всичките щипеше гадно, другите не толкова. И преди да се изкъпя пробвах пийл-оф маската в розово саше пак на Балеа. Ми, нищо не направи, баси. Аз ли нещо съм счупена и не правя като света или не ми понасят ня лицето?! Виж, шампоаните им и маските за коса ги обожавам и винаги в ДМ си вземам по някой травъл/саше, за да пробвам нещо ново. И винаги съм доволна.

  17. #92
    Мега фен Аватара на YSMF
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    в компютъра ти
    Мнения
    3 220
    Калпазанке, когато намериш заместител на рефайнъра пиши. Много хубаво матираше, но останалото беше ужасно.

    http://www.fragrantica.com/perfume/A...Sugar-975.html
    Лесно стана любимият ми парфюм, защото е страшно сладък и траен.
    Ароматът е нещо средно между захарен памук, казанлъшки понички и бонбони, някои в ревютата го пишеха и като 'диабет в бутилка'. Имала съм и други сладки аромати, но този е върховен.

  18. #93
    Мега фен Аватара на nIkEnCeTy_bE
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    8 300
    Възможно е да не ти понасят. Пробвай маските на Фрийман и триците на Христина.
    "Щастливите хора сигурно не са тези, които имат всичко и най-хубавото, а тези, които извличат най-хубавото от това, което имат. Животът не е въпрос как да преживееш бурята, а как да танцуваш в дъжда!"

  19. #94
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Тая сутрин като излизах, нямаше щипане от крема. Доволна! А и има фактор 15 та ми седи някак на повърхността на кожата и я омекотявя, съответно няма лющене! Доволна!

  20. #95
    Здравейте, Мацки,

    мога с ръка на сърцето да кажа, че съм изключително доволна от всички продукти на FHYTOCODE. Малко по-нагоре видях снимка на техен продукт(лосион за тяло) и определено мога да потвърдя, ползвала съм голяма част от продуктите им ... УНИКАЛНИ СА !!!
    Лично аз си купувам техни неща от този сайт: https://mybio.website/kategoriq/kozm...e_razcvetka=or
    Има и други интересни предложения, но ако трябва да съм честна съотношението на ЦЕНА-КАЧЕСТВО при PHYTOCODE определено е в полза на КАЧЕСТВОТО, пробвайте и споделете мнение

  21. #96

  22. #97
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Мойто момиче, не е въпроса кво имаш, а да дадеш мнение за продуктите си. За всеки по отделно. Нови придобивки е по-надолу в страницата.

  23. #98
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2009
    Мнения
    2 481
    Знам много добре що иде реч...щом ги ползвам значи за мен те са най-добрите продукти мойто дете

  24. #99
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Ясно ми е, че твойто магаре все е с най-дългите уши. Ама като ще пишеш в някаква тема, гледай да е по нея, не да мяташ некви снимки на препарати за дома и да казваш, че са най-добрите, щот ти ги ползваш.

  25. #100
    Мега фен Аватара на YSMF
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    в компютъра ти
    Мнения
    3 220
    и аз съм доволна от нещата на бочко
    http://bochko.bg/productimg/3D_Bochk...el_Box_RGB.JPG гел след ухапване, много приятно гелче, прозрачно и попива лесно. Най - важното е, че действа моментално, взимам си вече за 3та година.
    http://bochko.bg/productimg/3D_Bochk...0_Tube_RGB.JPG и това си го вземам няколко години подред. Да си намеря хубав крем с висока защита си беше предизвикателство. Попива добре, не е да седиш до морето с някакви линии на войната 30 минути. Мирише на ванилия/еклери, абе нещо сладко.
    http://bochko.bg/productimg/1200x1200_1.jpg за мен са си абсолютно като всички други мокри кърпи с единствената разлика, че за бочкото за 90 давам 4 лева, а другите са 120/180 за 2.

    Отзиви за екфоалиантите на Рефан? Трябва ми нещо много силно и се чудех между тях и утайка+зехтин. ///// една съформка си е изтрила блога, докато търсех за рефана разбрах... и мисля пак да пропиша в моя

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си