.
Отговор в тема
Страница 5 от 7 ПървиПърви 1234567 ПоследнаПърви
Резултати от 101 до 125 от общо 154
  1. #101
    Мега фен Аватара на nIkEnCeTy_bE
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    8 300
    ^^ Рефан имат добри продукти, но аз харесвам и продуктите на Христина. Аз съм ползвала ексфолиант на Рефан, доволна съм.
    "Щастливите хора сигурно не са тези, които имат всичко и най-хубавото, а тези, които извличат най-хубавото от това, което имат. Животът не е въпрос как да преживееш бурята, а как да танцуваш в дъжда!"

  2. #102
    Мега фен Аватара на YSMF
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    в компютъра ти
    Мнения
    3 220
    Ползвала съм само тоалетните трици, ще видя и скрабовете.

  3. #103
    Мега фен Аватара на nIkEnCeTy_bE
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    8 300
    Цитирай Първоначално написано от YSMF Виж мнението
    Ползвала съм само тоалетните трици, ще видя и скрабовете.
    Мен ми харесаха триците. Смятам да използвам и други продукти на Христина. Рефан имат трайни аромати, но когато ползваш една серия продукти и ги използваш едно след друго. Иначе не виждам много голям смисъл от тях.
    "Щастливите хора сигурно не са тези, които имат всичко и най-хубавото, а тези, които извличат най-хубавото от това, което имат. Животът не е въпрос как да преживееш бурята, а как да танцуваш в дъжда!"

  4. #104
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    НЕГАТИВНО ревю на четка, който не ги харесва - да ме пропусне.

    Със тъга и прискърбие съобщавам, че Eyeshadow brush #9 от Impala днес предаде богу дух! Дори не издържа една година в ръцете ми, през цялото време при миене падаха косми, излизаше лепило. Седеше твърде рошава и не загребваше достатъчно сенки. Уж я суших с космите надолу винаги, уж внимавах, а преди малко направо ѝ излезе снопчето косми. Радвам се, че не се подведох да взема още четки от марката, явно дори при добра грижа не се получават нещата. А който се е насочил да взема тяхна четка съветвам да пропусне.


    Да се върнем в добрия тон на темата обаче - Party girl - очна линия пак на Импала в синя опаковка, е възможно най-доброто, което съм ползвала досега от очните линии на достъпните марки. Нещо средно е между филцов апликатор и четка, много ми е удобно. Не ми смъди и засъхва красиво, матово черно. Има си топче за тия, които имат много подобни продукти и не ползват само един - аз я хабих повече от 6 месеца предния път, мисля. Сега бях решила да докапча останалите, но ми я подариха с други неща и си се обичаме отново. За някого може да е недостатък малкото количество, но аз и така я ползвам много дълго време. С две ръце и два крака съм ЗА и бих я купувала до края на света!

  5. #105
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Тва мляко за под душа на Нивея аз така и не го захаресах. Беше ми подарък в един комплект по Коледа, това първото, където излезе преди имам чувството милиони години. Още го хабя от подаряването насам, защото рядко се навивам да ползвам. Отмива се много трудно и не си чувствам кожата кой знае колко по-добре, отколкото ако си ползвам сапун на Даф и после мляко за тяло. Наистина плюсът е, че не чакаш да изсъхне, но като се мъчиш да го премахнеш сто часа със шкурка, нещата се изравняват някак и е малко безсмислен продукт. Където ще загубя 5 минути в търкане с гъбата, за да падне, там ще загубя и 5 докато поизсъхна от другото мляко, за да се облека...

    А, като казах Даф, сега като бях на гости няколко дни, не си взех нито сапунче, нито душ-гела, които ползвам обикновено вкъщи, та пробвах душ-гел на любимата марка. Еми, много е добро! Макар да нямах гъба, за да разпеня както трябва, пак ми хареса! Измива добре, миришеше точно на същото, на което и сапуна, не изсуши/измазни... Все се разубеждавах да пробвам, а то взе, че ме впечатли. :3 Сигурно ако има с лимон/лимонова трева и масло от ший, ще забравя за друг деш-гел, освен всеизвестния с бразилско кафе от био серията на Ив Роше.

  6. #106
    Мега фен Аватара на nIkEnCeTy_bE
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    8 300
    ^^ В момента има нови аромати на Ив Роше, които никак не са лоши.
    "Щастливите хора сигурно не са тези, които имат всичко и най-хубавото, а тези, които извличат най-хубавото от това, което имат. Животът не е въпрос как да преживееш бурята, а как да танцуваш в дъжда!"

  7. #107
    Супер фен Аватара на Naive
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    София
    Мнения
    2 295
    Розовата пяна на Елеа (измивна) за лице - прекрасна е, наистина. Сега си купих на Кройтерхоф един измивен гел, който е добър, но изключително ме изнервя това, че адекватната му дозировка изисква мега много усилия, ползвам го от 2-3 седмици може би и малко се дразня, че трябва да внимавам с това колко ще излея, сякаш консистенцията му е твърде течна или просто опаковката е смотана, не знам, иначе измива отлично лицето, не пресушава, ама реално и пяната на Елеа имаше същия ефект с разликата, че не ме изнервяше с дозиране.
    Купих си матиращия на Биодерма - ок е, нищо особено не е, тестваше ми се нещо, а и имах нужда от дневен крем, така че си го купих, сякаш ми е малко сухичък, но пък със слънцезащитния флуид на Ла Рош, който е великолепен, се справят добре. И на Юсерин някакъв активен концентрат ползвам вечер, който е хубав като изключим неприятната за мен миризма и консистенция.
    Шампоан - по принцип ползвам на Ив Роше, обаче напоследък имам проблеми с чувствителен скалп, та си взех от ДМ на Балеа един за чувствителен скалп и се оказа супер добър.
    Олиото душ гел за тяло на Биодерма - страхотно, малко скъпо ми идва, ама като ми е мега суха кожата, нямам особен избор.
    Балеа - олио за коса, възстановяващо, много е добро, според мен не прави никаква разлика с митик ойл, примерно, освен тройно по-ниската цена. :Д
    Юсерин - балсам за устни, SPF 15, изразходвала съм десетки опаковки, любимец ми е, а е 4лв. Няма аромат, няма цвят, просто супер нежен, подхранващ балсам, който се справя и с най-сухите устни.
    Рефан - околоочен крем с маслина, като цяло е ок и хидратира, обаче 30мл за околоочен крем са ми твърде много, затова го мажа и по шията, хаха, нещо не виждам да прави чудеса, но аз нямам и бръчки, които да изглажда, така че съм доволна, че хидратира. Иска ми се нещо, което да ми избистря погледа обаче, но явно само почивката се отразява добре на кръговете.
    Рефан - мицеларна вода, гадна е, не е приятно усещането, а за очите абсурд, но ще си я изразходя.
    Биодерма - преоктрих мицеларната им вода, преди изобщо не се бяхме спогодили, но цената й е твърде висока при положение, че има Микса.

  8. #108
    Мега фен Аватара на YSMF
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    в компютъра ти
    Мнения
    3 220
    Bioten Skinnergy Break free - като бюджетна версия на pore refiner-a на Биодерма, ако някоя му е фенка може да го вземе - има същия ефект за матиране. На мен ми се появиха пъпки на 4тия ден след ползване.

  9. #109


    На това чудо попаднах съвсем случайно, търсейки си балсам за устни, но дори не го бях забелязала. Приятеля ми явно е гледал някаква реклама и каза защо не си вземеш бейбилипс ( да се направи на компетентен :Д) и аз на бъзик пък си го взех. Не съм попадала на по- хубав балсам. Омекотява и най- сухите, напукани устни моментално. Не е лепкав, а е с адски приятна консистенция, направо да се пристрастиш да си го мацаш. Безцветен, с лек блясък, но като постои малко е невидим ( понеже на мен ми е грозно лъщящи устни, все едно си яла мазна баница ;д). Абе обожавам, препоръчвам и дори мисля да не любопитствам с опити на нови балсами, защото този си е моето любимо откритие.


    А това е любимото ми червило. Моят цвят е Piccadily pink. Хем добре подчертава, хем стои естествено. За малко по- тежък грим, като се очертаят и устните с подобен цвят молив е убиец. Има и действие на балсам- омекотява, овлажнява. Доста е дълготрайно понякога 3-4 часа държи, но аз пуша и често пия или ям нещо или се целувам което е пречка, е всъщност само целувките успяват да го изтрият ако ядеш и пиеш внимателно . А аромата му мамка мууу.... не знам на какво е- нито плодово, нито флорално, едно такова червилено не знам, но го обожавамм, с чиста съвест мога да кажа, че го обичам колкото обичам аромата на приятел ми Ето как стои на устните ми http://prikachi.com/images.php?images/643/8808643Z.jpg Това е един от по- натуралните тонове на тази серия, има и доста по- наситени, но аз предпочитам по- семпли тонове, а за по- специални случаи, както казах като сложа молив изглежда доста по- наситено и изразително.

    Golden rose lipstick 55 - Има хубав ярко- червен цвят, адски дълготрайно е- едвам се изтрива дори и да се мъчиш и кърпичка, НО - НЕ! Изсушава и ми напуква устните до неузнаваемост, ужас просто все едно съм стояла с влажни устни навън през зимата час- два. Не препоръчвам. Дори е болезнено понякога...
    Последно редактирано от poorArya. : 05-16-2016 на 22:07

  10. #110
    - http://www.img-share.eu/f/images/206...613YaCbBkE.jpg
    От всички моливи за вежди,които съм ползвала този ми е любимият,наистина много съм доволна и този,който ползвам в момента ми е 4-ти(моят е в черно);
    - http://beautyshop.bg/userfiles/produ...duct_27236.jpg
    Това е един наистина евтин фон дьо тен,от който съм доволна.Има леко покритие,което напълно ме устройва и действително матира (моят е в №20)
    - http://s1emagst.akamaized.net/produc...b344b_full.jpg
    Доволна съм от тази бронзираща пудра,защото е доста пигментирана и ти трябва малко количество,което поне при мен издържа около 5-6 часа
    -http://www.ivis.bg/products_images/syoss-470x325.jpg
    Единствената боя за коса,която ползвам е на syoss и съм много доволна,цвета ми издържа около месец и половина,особено в комбинация с балсама за коса на oriflame „colour protect“
    - http://www.avon-make-up.de/WebRoot/S...n_chic_set.jpg
    Преди около половин година ми подариха този комплект и си го похарчих,но съм доволна и си го купих отново,защото балсама за тяло е супер качествен,а тоалетната вода (за моя изненада) е много издържлива.

    ПС: Темата е много интересна и с удоволствие прочестох вссички ревюта!! <3

  11. #111
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Ползвах една матова палитра на MAC 3-4 пъти. Еми, страхотно качество! Току-що се наклепах и съм влюбена направо. И Naked 2 и 3 рилейтвам с 11 по десетобалната -направо се мажат по очите, но това не е ново за мен, така че млъквам по темата. И тричките, обаче, са супер лесни за работа, удоволствие е. Мака не се разпраши, не падна под очите, пигментиран... Всичко друго матово, което ми е попадало, е било слабо като цвят, дори цветовете в нейкедите от този вид са прашливи и ненаситени. Влюбена съм! Когато имам финанси, ще се сдобия и аз с това.

  12. #112
    Мега фен Аватара на Зайче..
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    4 073
    EOS SweetMint - много ми харесва. Много приятно го усещам на устните ми, защото пощипва леко и мирише на мента - супер очарователно. Не е лепкав и тежък, супер приятен и не знам дали си въобразявам, или реално е така, но наистина си виждам устните с една идея по-пухкави. ^^ Като ходя до BeautyZone/Douglas задължително пак ще си взема.

    balmain extatic gold musk - един от най-невероятните парфюми, които съм имала и на сравнително ниска цена (50мл. - 108лв.). Мирише ми около 5-6 часа (по китката забелязвам) и доста комплименти получих, че съм с хубав парфюм. ^^ Определено си заслужава!

    edit:
    CND hand&body wildflower&chamomile lotion - преди използвах пак на CND, но друг аромат. Като цяло са ми приятни за нанасяне, защото не са прекалено тежки, попиват бързо и ухаят невероятно. На Chanel Coco Mademoiselle също е много, много хубав, има бляскави частици и мирише невероятно. Той е с малко по-течна консистенция и попива малко по-бавно, но мирише страхотно.

    Ох, сещам се за толкова много продукти, които използвам и имам какво хубаво да напиша, но ще си оставя и за утре! Днес само по-новите споменах. ;d
    Последно редактирано от Зайче.. : 05-26-2016 на 21:32
    http://ask.fm/iwwkaa

  13. #113
    Мега фен Аватара на nIkEnCeTy_bE
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    8 300
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Ползвах една матова палитра на MAC 3-4 пъти. Еми, страхотно качество! Току-що се наклепах и съм влюбена направо. И Naked 2 и 3 рилейтвам с 11 по десетобалната -направо се мажат по очите, но това не е ново за мен, така че млъквам по темата. И тричките, обаче, са супер лесни за работа, удоволствие е. Мака не се разпраши, не падна под очите, пигментиран... Всичко друго матово, което ми е попадало, е било слабо като цвят, дори цветовете в нейкедите от този вид са прашливи и ненаситени. Влюбена съм! Когато имам финанси, ще се сдобия и аз с това.
    Е, МАС си е МАС.
    "Щастливите хора сигурно не са тези, които имат всичко и най-хубавото, а тези, които извличат най-хубавото от това, което имат. Животът не е въпрос как да преживееш бурята, а как да танцуваш в дъжда!"

  14. #114
    Много съм доволна от натуралните продукти на Bomb https://bomb.bg/. Майка ми си купи и аз ползвам някои от тях, като маската за коса и ексфолианта за лице ми харесват най-много. Маслото от чаено дърво ми изчисти акнето и сега положението е много по-добро.

  15. #115
    Мега фен Аватара на nIkEnCeTy_bE
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    8 300
    Така... по препоръки на YMSF (нали така беше? ;д Може да ми кажеш името си, за да не ти викам така хаха ) си взех шампоана на Балеа от лимитираната серия с манго. Първа проба ми е, днес съм трети ден с него и косата ми не е толкова мазна, т.е може да издържи вързана, което ме прави доволна от шампоана. Има наистина много хубав аромат и я усещам супер мека. Все още нямам лющене и пърхот на скалпа, дано продължи така. Доволна съм, благодаря мацка

    Другия продукт, който ще спомена, са триците на Христина. Отидох в магазина с идеята да си взема седефените трици, но в крайна сметка си взех по препоръка на продавачката - тези с кестен. Те са за комбинирана към мазна кожа, каквато е и моята. Частиците са малко по-едри. Използвам ги всеки ден - вечер под душа ги слагам и докато се къпя ги оставям върху лицето, после ги отмивам. Веднага се усеща меката и гладка кожа. Мога видимо да кажа, че черните ми точки в Т-зоната намаляха и нямам толкова пъпки. Наистина интересен продукт и най-важното - натурален, ръчно правен. За това се насочих към тази марка, а и идеята за трици и пилинг ми хареса. Исках някакъв такъв по-естествен продукт, отколкото тези измивни гелове от дрогерията. Не искам да мислите, че не ги харесвам или ги отбягвам, но исках нещо българско и ново и съм доволна. Смятам да си закупя и розова вода.
    "Щастливите хора сигурно не са тези, които имат всичко и най-хубавото, а тези, които извличат най-хубавото от това, което имат. Животът не е въпрос как да преживееш бурята, а как да танцуваш в дъжда!"

  16. #116
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Пробвам 2-3 пъти вече L'OREAL Fals lash superstar, която е с две стъпки и мисля, че в първата има фибри. Миииии... Не е моята спирала, някак си. Не си представям всеки път да боядисвам първо в бяло и после в черно. Стават ми топчета на миглите, ако ми се спластят с бялото, иди разделяй после... По едно време вчера ми течаха очите като че плача, абсолютно съм сигурна, че е защото въпросните топчета се ронят и ми момадат в очите. Не е моят продукт, явно.
    Марката има, обяче, едни лилави спирали Volume milions мисля. Ми, те са къде-къде по-моя продукт. Пак не е като Bourjois twist up the volume, де. Но са по-приемливи някак.

  17. #117
    Тъй като кожата на краката ми е много груба, наскоро си поръчах от https://www.pazaruvai-lesno.bg/zdrave-i-krasota захарен пилинг за крака с грозде и бадемово олио. Много съм доволна, краката ми в момента са много нежни и подхранени, пълна промяна. Използвам пилинга вече месец.

  18. #118
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Минавам много на бързичко да похваля крема на Микса за суха кожа с 10% хидратиращи свойства. Любов от пръв поглед е явно, още след първото намазване люспите, които имах по лицето изчезнаха. Само ако и миришеше малко по-добре, цена нямаше да има.

  19. #119
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Минавам много на бързичко да похваля крема на Микса за суха кожа с 10% хидратиращи свойства. Любов от пръв поглед е явно, още след първото намазване люспите, които имах по лицето изчезнаха. Само ако и миришеше малко по-добре, цена нямаше да има.
    Аз като чета май твоята кожа не е суха, а по-скоро дехидратирана. Пиеш ли достатъчно вода? Пробвай вечер шипково масло.

  20. #120
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Суха си е по принцип, сега нещо се е изприщила и е станала на люспички. Все едно се бели. Пия достатъчно вода, да.

  21. #121
    Значи типа кожа е суха, а моментното и състояние е дехидратирана, което значи че и трябва още повече влага. Аз съм с много мазна кожа, но миналата година имах проблеми с дехидратацията. Трябва ти някакъв серум http://snejanaatanasov.blogspot.bg/2...bio-serum.html и вечер използвай масло, най-добре шипково.

  22. #122
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Някой има ли идея дали съществува нещо като интимен афтършейв за жени? Искам някакъв продукт, който да нанасям върху триъгълника след бръснене, против раздразнение на кожата. Въпросът ми може и да ви се стори тъп, ама аз пак да питам.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  23. #123
    Цитирай Първоначално написано от divergent Виж мнението
    Някой има ли идея дали съществува нещо като интимен афтършейв за жени? Искам някакъв продукт, който да нанасям върху триъгълника след бръснене, против раздразнение на кожата. Въпросът ми може и да ви се стори тъп, ама аз пак да питам.
    розова вода с няколко капки масло от чаено дърво

  24. #124
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Много бързо минавам да си оставя положителното мнение за Chocolate bar от Too Faced! Палитра, която исках адски дълго време, грабна ме веднага, след като я видях в клип на Мариета от Murfeishun. Изключително много я обичам, защото освен скучните кафяви тонове, хайлайтъри и металически златисти цветове, излиза мъничко извън комфортната зона с лилаво, червеникакъф цвят, матово бебешко розово и черно със зелен брокат. Има си и МНОГО студено, тъмно кафяв цвят, който е матов и адски добре се нанася вместо очна линия с мокра, ъглова четка.
    Палитрата се затваря доста плътно, отварянето става и с една ръка заради магнита, метална е и има огледало. Сенките миришат на нещо сладко, не шоколад, определено, но нещо сладко и вкусно. До момента не съм ги опитвала как са на вкус, но някои казват, че няма нищ токсично, ако попаднат в устата. Не се разпрашават много, за разлика от някои цветове в Нейкед 3, но все пак е нужно да се изтръсква четката. Пигментацията е перфектна, има матови сенки, които се преливат като „здрасти, как си?!“, такива с металически отблясък и само блестящи, които отново можеш да прелееш с никакво усилие, ако се налага. Удобна е за пътуване - бих я взела с мен, ако знам, че ще ми е нужно нещо за вечерно излизане, както и за през деня - можеш да постигнеш доста различни визии. Притежавайки тази палитра, почти не съм посягала към други, защото не се нуждая от нищо. Единственото, което ми липсва, е матов, черен цвят - както казах, има само такъв със зелен брокат и много тъмен студен кафяв. Иначе всичко друго си е точно на място. Няма досадни четки вътре, които в повечето случаи просто не струват, няма и допълнителни спирали, моливи и подобни неща, които след приключване да освобождават грозни дупки.
    Ако някога имам възможност, бих взела и останалите три шоколадови/бонбонени/прасковени палитри от линията на марката - бас държа, че ще са също толкова добри.

  25. #125
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Много бързо минавам да си оставя положителното мнение за Chocolate bar от Too Faced! Палитра, която исках адски дълго време, грабна ме веднага, след като я видях в клип на Мариета от Murfeishun. Изключително много я обичам, защото освен скучните кафяви тонове, хайлайтъри и металически златисти цветове, излиза мъничко извън комфортната зона с лилаво, червеникакъф цвят, матово бебешко розово и черно със зелен брокат. Има си и МНОГО студено, тъмно кафяв цвят, който е матов и адски добре се нанася вместо очна линия с мокра, ъглова четка.
    Палитрата се затваря доста плътно, отварянето става и с една ръка заради магнита, метална е и има огледало. Сенките миришат на нещо сладко, не шоколад, определено, но нещо сладко и вкусно. До момента не съм ги опитвала как са на вкус, но някои казват, че няма нищ токсично, ако попаднат в устата. Не се разпрашават много, за разлика от някои цветове в Нейкед 3, но все пак е нужно да се изтръсква четката. Пигментацията е перфектна, има матови сенки, които се преливат като „здрасти, как си?!“, такива с металически отблясък и само блестящи, които отново можеш да прелееш с никакво усилие, ако се налага. Удобна е за пътуване - бих я взела с мен, ако знам, че ще ми е нужно нещо за вечерно излизане, както и за през деня - можеш да постигнеш доста различни визии. Притежавайки тази палитра, почти не съм посягала към други, защото не се нуждая от нищо. Единственото, което ми липсва, е матов, черен цвят - както казах, има само такъв със зелен брокат и много тъмен студен кафяв. Иначе всичко друго си е точно на място. Няма досадни четки вътре, които в повечето случаи просто не струват, няма и допълнителни спирали, моливи и подобни неща, които след приключване да освобождават грозни дупки.
    Ако някога имам възможност, бих взела и останалите три шоколадови/бонбонени/прасковени палитри от линията на марката - бас държа, че ще са също толкова добри.
    Наистина прекрасна палитра.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си