.
Отговор в тема
Страница 2 от 7 ПървиПърви 123456 ... ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 154
  1. #26
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    Калпазанке, аз си ги виждам, но са качени в Гугъл + и явно той ги заключва. Ще ги кача утре наново.


  2. #27
    Голям фен Аватара на lunacy
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    972
    ^ аз също ги виждам...
    Цитирай Първоначално написано от kalpazanka Виж мнението
    Вчера попаднах на магазин за био храни /по думите на дружка/, а половината съдържание по щандовете всъщност си беше био козметика Намерих си Санте и Логона и потривам ръчички да свърша сегашните червила, пудри и ружове, за да атакувам.
    great! ^^ аз също съм засичала неща на САНТЕ в едно био магазинче, но все още не съм ползвала нищо тяхно, трябва да пробвам в скоро време

    https://www.dm.de/alverde-naturkosme...355850355.html
    както споменах по-горе, имам много чувствителна кожа, освен това е нито суха, нито нормална, а по-скоро нещо по средата и някои лосиони за тяло попиват мноооого бавно, други пък въобще не овлажняват кожата ми достатъчно; този върши много добра работа, особено за след епилация-не дразни, попива доста бързо, много удобен e за нанасяне; единственият минус е че има малко повече алкохол, отколкото е необходимо /както и повечето лосиони на АЛВЕРДЕ май/ според мен, но не усещам никакво парене при нанасяне, дори ако го слагам веднага след като съм ползвала епилатор, така че въобще не е нещо, което да ме притеснява
    определено бих подновила ^^

  3. #28
    anonymous708973
    Guest
    Бях в Мюлер наскоро и.. абе, хич не ме кефи как мирише тая био козметика, бе. Гадно е. Нещо на Лавера тествах, мисля.
    На Алверде серията с хибискус е р-а-з-к-о-ш-н-а, така хубаво мирише. И добре ми се отразява.

    Днес за първи път видях прословутия Оргазъм на Нарс, никога не ми е бил в списъка с желания, обаче... олелелелее. НЯМА такъв разкош. Боли ме сърцето колко много пари е, ама като се знам, ще ги издухам другия месец, просто... разкошен е. Все пак ще мина тия дни да го пробвам с четката както си го нанасям, де.

    Иначе:
    http://bionat.bg/bg/%D0%B0%D1%81%D0%...3%D0%B5%D0%BB/

    Този гел е невероятен просто. Никъде на опаковката не пише, че сваля грим, но го прави брилянтно в комбинация с топла вода. Сваля си фдт без проблем, силно напластената спирала. Новата на Мейбълин е, която е супер, супердобра, но всички казват, че се сваля трудно. Размеквам с малко топла вода, изтривам нещо с гела - тва е. Даже и без мицеларна може да минете, аз си я ползвам, защото обичам, пък и да съм сигурна, че по линията на косата нямам нищо.
    Без сулфати е, не изсушава, СУПЕРикономичен е.
    Страхотен продукт просто. Като цяло много интересни продукти, заглеждам гела с охлюви, леко ми е противна идеята, но ако помага срещу стрии, ще е супер.

    https://www.youtube.com/watch?v=N00f...ature=youtu.be
    Мистерията на очната линия или къде бил ключът от бараката.
    Последно редактирано от PinkPan7her : 09-14-2015 на 22:55

  4. #29
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Пантер, уцелила си развалени продукти/тестер. Именно гадният мирис ме спря да поръчвам продукти от този сорт по интернет в България.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  5. #30
    ревюирайте ми някакво кремче за тяло (лосион, мляко, все тая), което наистина да попива БЪРЗО и да не те оставя мазен..
    I'm tired of feeling like I'm fucking crazy
    I'm tired of driving 'till I see stars in my eyes
    I look up to hear myself saying,
    Baby, too much I strive, I just ride

  6. #31
    anonymous708973
    Guest
    Тези двата:

    http://ecx.images-amazon.com/images/...EL._SY300_.jpg
    http://bionat.bg/bg/%D0%B0%D1%81%D0%...8%D0%B8%D0%B9/

    Обожавам ги и двата. Миришат прекрасно, хидратират, попиват бързо.

    НЕ купувай мляко, а лосион. Млеката оставят мазно.

  7. #32
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    Цитирай Първоначално написано от jghgh Виж мнението
    ревюирайте ми някакво кремче за тяло (лосион, мляко, все тая), което наистина да попива БЪРЗО и да не те оставя мазен..
    Az лично въртя няколко медицински, които са с урея и всичките попиват много добре, не мазнеят изобщо.
    На мен честно казано и на Dove лосионите не ми мазнеят, не знам доколко са ефективни и полезни, но ползвам 2 заради миризмата.

    >> Купих си маската с нийм на Хималая, за която Мерилин писа на предната страница. Аз съм със суха кожа, но реших, че все пак може веднъж на седмица две да си правя дълбоко почистване. В началото мн леко ми щипкаше около носа (нямам черни точки или пъпки, не знам защо точно там), стоях 10-15мин, не мога да кажа, че ми светна лицето. Усетих го малко по- почистено, но на другия ден на мръсния въздух в Сф и жегите не бях доволна от вида на кожата си.

    >> Преди време, началото на лятото, реших все пак да си закупя сух шампоан. Купих си за проба първо на Балеа, после на Сайъс и сега имам на Батист. Със суха коса съм, но все пак на третия ден не е като на първия ден. И резултатът е, че косата започна да ми се омазнява в корените. Не е много, но на фона на това, на което съм свикнала, съм мн разочарована. Не мисля, че е от самите продукти, а начина, по който действат шампоаните, но все пак реших да споделя опита си.



    П.П. Аз никога не пробвам червила и ружове по лицето в магазините, само на ръката, затова и бъркам в избора си на цвят понякога. Винаги си мисля преди това кой се е мазал и какво може да ме хване. : (

    edit: оф, сбърках orgasm s exhibit A и рабрах защо се учудих
    Последно редактирано от therichbitch : 09-16-2015 на 19:55

  8. #33
    Цитирай Първоначално написано от marilyn Виж мнението
    Мерак ми е тази тема и реших да ви разкажа за някои мои любими продукти, които ползвам и съм доволна.



    Реших и аз да пробвам лаковете на Есенс от новата серия и ми допаднаха. Не мисля, че резултатът е чак като гел лак, но ми се струват наситени, плътни цветове и са издържливи. Цветът е много подходящ за лятото. Взех и топ лака на Есенс, той също ми допада. Не е най-добрият лак на света, но като за цената си - става.


    Тази основа не я сменям за нищо на света. Евтина е и е много добра. Покривна е, предпазва нокътя, изравнява го.


    Това ми е любимата термозащита. Много съм доволна, ползвам я от есента насам и е много икономичен продукт. Косата ми е с твърд и дебел косъм, изправям я на 180-190 градуса. Тази термозащита е крем, малко по-трудно се разнася от спрейовете, но има голям ефект, защото косата не се начупва. Дори навън да е мокро, влажно, косата не мърда, не бухва, няма и чупка.




    Шампоанът и балсамът, които ми възстановиха косата. Протеинова серия, която много помогна на сухата ми и безжизнена коса. Ползвах ги няколко месеца при всяко миене, сега ги слагам много рядко, защото косата ми се възстанови и вече няма такава нужда от тях. Сега косъмът ми е гладък и копринен, а не е остър, изтощен, не се къса. Скъпички са продуктите, но са много икономични и стигат за дълго време.

    Дано да работиш, или майка ти и татко ти да са заможни хора, че не ми се мисли иначе как биха се отразили подобни козметични похождения на семейния бюджет на едно средностатистическо българско семейство. С най-добри чувства го казвам.

    Колкото до моите похождения, харесват ми повечето от нещата на Алверде, един конопен балсам за устни от Чехия, който ми го подари съквартирантката, направо изцелява за минути напукани устни и ранички. За съжаление не бих могла да го снимам точно в момента. Още ми харесват разни продукти като хумата (използвам я като маска за лице и тяло), ексфолиант с кафе, шампоан с коприва на Милва - много е подходящ за успокояване на чувствителен скалп с пъпки в следствие на употреба на дразнещи го шампоани.. Още от тази серия е хубав шампоанът Милва с хума - премахва всякакви неприятни миризми по скалпа и появата им (който го има този проблем, знае за какво става дума). И последно си взех едно кремче за ръце на Биотен с кисело мляко и останах приятно изненадана от тази марка. Имат хубави неща.

  9. #34
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    ^Не е нужно да снимаш продуктите.
    Лично аз поствам картинки от интернет, щото една полупразна и огъната тубичка лично за мен би била нелицеприятна на снимка.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  10. #35
    SpaceCat, адски грозно е да коментираш чуждите финанси, независимо с какви чувства го казваш..

    На момичетата благодаря за препоръките, ще пробвам.
    I'm tired of feeling like I'm fucking crazy
    I'm tired of driving 'till I see stars in my eyes
    I look up to hear myself saying,
    Baby, too much I strive, I just ride

  11. #36
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    Цитирай Първоначално написано от kaRamella Виж мнението
    Първо ревю от мен.
    Ходих до H and M за яке на малката и разбира се се забих на щандовете за козметика.Като цяло винаги съм чувала лоши отзиви, но то за тази цена и аз не очаквам чудесии.
    Това което взех е :

    Очаквах, че цветовете ще са нещо умряло на лицето, но се справя добре.
    Ето така изглежда отворена самата палитричка и за сравнение съм ''подметнала'' тази на Ейвън, от която съм много доволна.

    Не е мат, има блещукащи частички .
    Ето и от съвсем близо. Ако някоя госпожица прояви желание , мога да мацна на ръчичката от всички цветове + тези на Ейвън.

    Оценка 9/10 според цена-качество. НЕ давам 10 , защото хайлайтъра не е чудо на чудесата
    Оправих линковете.
    А инак за ревютата специално мислех , че най-важното е снимките да са лични, защото едно е по телевизията , а друго е на живо.


  12. #37
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    Да, хубава идея е и е логично

  13. #38
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    ^Нда, ама за такива като мен, които се сещат да пишат, когато опаковката е към края си и изглежда влачена от порой, идеята не е особено лицеприятна.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  14. #39
    anonymous708973
    Guest
    И освен това има достатъчно кадърни суочове на декоративна козметика - в пъти по-добри от моите умения с телефон.
    А пък бялата съвсем няма нужда от суоч.

  15. #40
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    Цитирай Първоначално написано от kalpazanka Виж мнението
    ^Нда, ама за такива като мен, които се сещат да пишат, когато опаковката е към края си и изглежда влачена от порой, идеята не е особено лицеприятна.
    Е, за маска, примерно, по- скоро консистенцията, на самата опаковка няма какво да ѝ снимаш.

    А относно уменията с телефон- може другите да снимат по- добре от теб. Според мен е полезно и бих се радвала точно на ненагласени снимки,(не е точната дума, но знаете как повечето, пишещи по- сериозно блогове, ползват прословутата гланцова бяла масичка от Икеа за фон,а някои и изкуствено осветление), макар и на посмачкана опаковка.
    То и ревюта има хиляди в нета.

  16. #41
    anonymous708973
    Guest
    Мацки,

    ако някоя от вас си търси стабилна кожена спортна обувка или в комбинация с велур/набук с мааалко по-екстравагантен дизайн, може да хвърли око на Джиани - http://www.giannibg.com/promo/catego...8#.VfwB99-qpBc.

    С намалението пак не са от най-бюджетните обувки, но пък са страхотно качество, подписвам се с две ръце.
    Аз не съм фенка на спортните обувки и върло ненавиждам гуменки тип Конвърс или широките скейтърски или каквито там се водят, но тези са разкошни. Този модел - леко по-висок - адски ми харесва поне на мен, намирам го и за суууууперудобен, а от Джиани са ми 2/3 от всички обувки, та... препоръчвам.

    При Гидо има още - http://obuvkigido.com/%D0%B4%D0%B0%D...%BA%D0%B8.html
    За кожените черните се чудя, но не са ми спешни и ще са други два чифта

    С тях официално ми трябва шкаф за обувки - колкото и креативно да си съхранявам, просто няма начин. Мисля, че мъжката част ще ме замери с тях следващия път :д
    Последно редактирано от PinkPan7her : 09-18-2015 на 17:14

  17. #42
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    С намалението пак не са от най-бюджетните обувки, но пък са страхотно качество, подписвам се с две ръце.
    Лак имаш ли?

  18. #43
    anonymous708973
    Guest
    Лак за нокти ли?
    Сори, не загрявам.

  19. #44
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    Не, бе, лачени от тази марка :д

  20. #45
    anonymous708973
    Guest
    Мммм, лачени май не, само кожа и велур/набук.
    Какво те притеснява в лачените? Да не се напукат или нещо такова?

  21. #46
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    Ами, да, и това, сега като каза, а и по принцип лакът е една от най- твърдите изкуствени кожи и трудно се намират наистина удобни, пък като чуя "много качествени" , включвам изработка, която пасва на крака, а не някоя, която ръби на всички пръсти.

    Май не успях да разглдам всички модели, но сега нищо не си харесах, но преди в по- стара колекция в ето тези ми останаха очите.
    https://scontent.cdninstagram.com/hp...93369626_n.jpg
    Може би не бих си взела толко високи, но подобен модел много ще ме зарадва да е удобен.
    Просто не знам за лак дали си струва да се дават повече пари, това е

    Иначе за качествен велур съм склонна да дам пари определено. В момента не разполагам с такива, мах съм се отнесла към друг тип кожа, но съм имала преди 2 чифта, които с години ги носих и не бяха мръднали. Но трябва човек да е разбирач, вече има много уж велурени, а пък от качествен набук и понякога не си личи на око.

  22. #47
    anonymous708973
    Guest
    Същата структура имаха обувките ми за бала - само че от естествена кожа, с отворени пръсти, заспаха ми на свода. Много ми пасват, а пък аз съм с леко нетрадиционно стъпало - дълго, но слабо, и разни балеринки често ми се отварят отстрани.

    Арайз са същата работа - прекрасни, най-новите сандали изобщо не съм ги мерила, майка ми ги прати, като пантофки са (иначе са 13-14 см платформа).

  23. #48
    Цитирай Първоначално написано от SpaceCat Виж мнението
    Дано да работиш, или майка ти и татко ти да са заможни хора, че не ми се мисли иначе как биха се отразили подобни козметични похождения на семейния бюджет на едно средностатистическо българско семейство. С най-добри чувства го казвам.

    На такъв коментар оставам безмълвна. Не знам какво да кажа, защото не смятам да се обяснявам от къде имам пари за тези продукти, но на теб не ти прави чест да смяташ чуждия бюджет. Всеки се разпростира до там, до където е преценил, че може.


    Ина, тези обувки (от първия линк) ме заинтригуваха. Не нося равни обувки почти никога, но е хубаво да имам поне едни такива по-есенни в гардероба. Останали са ми здрави само разни токчета. Иначе не са много в моя стил, но май не е лошо да се поразчупя малко. Бих ги разгледала на живо, че обувки от нета съм скептична да купувам.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  24. #49
    anonymous708973
    Guest
    Мерилин - сори, че по никнейм, ама не знам дали си ок да те наричат по име тук.

    Отивай до мола да видиш Джианни, на мен от София ми ги носят обувките, за да успеят нашите да ги вземат преди да дойдат насам, че с тия дълги почивни дни за малко да се размина.

  25. #50
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Мерилин - сори, че по никнейм, ама не знам дали си ок да те наричат по име тук.
    Нямам, то май всички ми го знаят вече.

    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Отивай до мола да видиш Джианни, на мен от София ми ги носят обувките, за да успеят нашите да ги вземат преди да дойдат насам, че с тия дълги почивни дни за малко да се размина.
    Ида ли сега, ще си купя. Чакам св. Паралей и до тогава съм си забранила всякакво пазаруване на стоки (освен храна и лекарства).
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си