.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1
    sebahtinoff
    Guest

    Cool Цвета на кожата !

    Момче на 15 години. Така моя тийнпроблем е този. Имам леко мургав цвят на кожата, на мен лично много ми харесва, и на приятелите ми, питам ги дали ми харесват цвета на кожата, а те казват че ми е сексав и че искат подобен ! Даже най-добрия ми приятел има мургава кожа Но когато се скарам с някой и веднага той ми налита със обиди за цвета на кожата ми, сигурно вече се сещате, да ! Казват ми циганин,ром и т.н.. Не ме разбирайте по-грешно обожавам всякакви раси,етноси, езици и т.н. Но понеже съм чист българин, и тази обида, ме удря точно в чуствата, и ми става много кофти цял ден,направо ми съсипват деня... Хора кажете, как може човек който да ти харесва цвета на кожата, и да иска желае подобен, да ти обиди по такъв начин ?!?!? Че мургавата кожа, си е много красива,нежна и т.н Най-красивите жени, и готини мускулести момчета са мургави, които цял свят си падат по тях? Вие какво мислите,по темата??

  2. #2
    Понякога тинейджърите използват обидни думи , в които едва ли влагат нещо . Просто не обръщай внимание , или ако обръщаш внимание на това - просто отговаряй - яд ли те е , че съм циганин - по-красив съм от теб. или просто замълчавай.
    Докато ти показваш , че не ти е приятно , че се дразниш от това , винаги ще има някой , който да ти се подиграва.

  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2015
    Мнения
    3 194
    Цитирай Първоначално написано от sebahtinoff Виж мнението
    готини мускулести момчета
    Вие какво мислите,по темата??
    Мисля, че е време да спрат да те лъжат, че си циган и да ти кажат истината - че си педал.

  4. #4
    Супер фен Аватара на BeautyCupcake
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    1 111
    Цитирай Първоначално написано от ДОТА Виж мнението
    Мисля, че е време да спрат да те лъжат, че си циган и да ти кажат истината - че си педал.
    1+

  5. #5
    Мега фен Аватара на Dwyd96
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    5 758
    Цитирай Първоначално написано от ДОТА Виж мнението
    Мисля, че е време да спрат да те лъжат, че си циган и да ти кажат истината - че си педал.
    OWNEEEEEED

  6. #6
    Мега фен Аватара на Mary_Jane_69
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    5 981
    Ронда Роузи не е мургава, пък виж ква е здрава.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си