.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 19 от общо 19
  1. #1

    Unhappy Прпблем с момичетата...

    Здравейте, момче съм, на 18... Та, имам малък проблем, а той е, че никое момиче не ме харесва. На живо ме е срам да заговоря, защото имам и малко пъпки и... Но си пиша с момичета, има случаи в които си пишем с дадено момиче, разберем се да се видим, всичко супер... И накрая след срещата просто спира да пише с мен, започва да се държи грубо и т.н., питам ли какво съм направил отговорът е "Нищо, не е в теб проблема. <3" и дотук... Аз си мисля, че е заради това, че не съм много красив, най-вече заради пъпките, които се надявам скоро да спрат... Едно момиче с което излизахме на скоро ми написа "Имаш много хубав фейс" след като спря да пише... Много искам да излизам с момиче, да имам приятелка, както всяко нормално момче, не излизам в компании, защото... Та иначе не съм някоий богат, не съм много красив, не съм най-умния, но не съм и тъп, нещо средно, не пия, не пуша, държа се максимално добре с всички... И въпреки това не мога да си намеря приятелка... Нямам претенции относно какво ще е момичето, само да не е някоя "наркоманка". Предполагам се подразбира, че съм девствен, но въпреки това не искам момиче за секс... Имал съм приятелка преди около година, която беше за няколко месеца, с нея само сме се целували и гушкали.

    Моля за съвет, какво мога да направя...

    Благодаря, за помощта, ако все пак някой опита да помогне.

  2. #2
    Супер фен Аватара на paradosou
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    2 413
    Какво правиш по въпроса с акнето? Не се надявай скоро да спре, заеми се максимално отговорно с проблема, щом е сериозен и ти смъква самочувствието. Като начало може да идеш на дерматолог ~ гледай първо да проучиш отзивите на хора, на които е помогнал точно за същото.
    Някакви пернАти , нямащи идея къде се намират, се държат грубо с теб след като сте излизали и ти ги питаш какво си направил? Айде не... Не са ти нужни момичета, които само защото не са харесали нещо в теб си позволяват да се отнасят идиотски. В смисъл по начина ти на писане става ясно, че си добряк, трудно ми е да повярвам, че например си ги обидил, макар по невнимание, или че поведението ти е било неприемливо. Абе не ти трябва солидна самокритика в момента, трябва ти да придобиеш поне отчасти увереност, съответно да пресичаш опитите на неадекватни полупознати да ти смъкват самочувствието. Бъди рязък и ти с такива, друг начин за справяне не би работил.
    Тази с фейса стабилно те е изгаврила... Друг път реагирай в такива ситуации, иначе в очите даже на случайни ще изглеждаш като клоун.
    Друго - спри да се държиш чак максимално добре с всички. Бъди си толерантен, отзивчив и т.н., ама с хора, които го заслужават. Давай воля на емоциите си. Не те агитирам да се държиш аборигенски в компания и да се показваш като изключтелно първичен , но пък защо да имаш хубаво отношение към разни чайки и гларуси?! Бъди естествен. Ако ти е криво, не си замаскирай настроението с изкуствена веселост. Ако искаш да се сдърпаш с някого - давай, излей си каквото имаш. Ако искаш да прескочиш уговорка - пропусни я.



    Повечето момичета наистина не си падаме по момчета, които са постоянно меки, сам ще се убедиш.
    Последно редактирано от paradosou : 08-09-2015 на 17:02

  3. #3
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Започни да пиеш бира. Помага за сближаване с хора (включително момичета), а е и доказано полезна за кожата.

  4. #4
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    Всеки човек е имал малко пъпки на през пубертета така че не се комплексирай от некви си пъпки ще си хванеш приятелка когато най-малко очакваш

  5. #5
    Да не си някакво лапе.. какво е това срам?? Предимно при мен срама изчезна, когато спах с първото си гадже.. от тогава всичко се промени.

  6. #6
    Преди, когато бях малък, 1-ви до 5-ти клас включително бях много общителен, пак мислех, че съм грозен (въпреки, че нямах пъпки и нищо), постоянно закачах момичетата, видех ли момиче, което да ми хареса отивах при него, запознавах се и започвахме да си говорим... Когато излизах из парка примерно се запознавах с някое момиче и после с тях си говорехме, играхехме (и компаниите им) и така, всичко беше супер, не ми пукаше. Бях се запознал с няколко момичета от съседния клас, с едното станахме много добри приятели, тя беше малко пълничка и не беше кой знае какво, но аз я харесвах такава, каквато е... След това в 5-ти клас, тя изведнъж изчезна и разбрах, че се е преместила, но нито и знаех имената (трите, не че нещоможех да направя), номера... Нито повече я видях... Само името и помня сега... След това се преместихме в друг град за временно, там учих и живях 2 години, в началото никой не познавах, но с всички се запознах от класа без да ми пука, започнах да излизам с тях и бях харесал едно момиче, но тя и приятелките и (които една част мибяха съученички, а други от квартала), започнаха да ме обиждат без причина, започнаха да ме гонят, да се заяждст, обиждат и да се държат грубо с мен... Всякаш нещо съм им направил, в училище пак се държеха зле с мен момичетата, когато ги помолех нещо за помощ ми казваха "у лево" и ми казваше една, че съм най-грозния и тъпия, който е виждала... В началото не ми пукаше, пак ходех при тях и мислех, че е на майтап, но след това започнах да бягам и да се крия от тях, спрях да общувам с хора и най-вече с момичета, след това се преместихме отново, там сега уча в училище, в което нямаме момичета в класа, в училището също са малко... Не общувах 2-3 години изобщо с момичета, бях спрял и да ги заглеждам и да се интересувам от тях, все едно са някакви кукли... Не излизах навън и нямаше как да общувам с момичета... Веднъж, докато бях в магазина видях едно момиче и момче как се гушкат и целуват пред мен... Никога не го бях правил и ми се искаше много и аз да опитам... Направих си регистрация във Facebook, добавих едно момиче, писахме си и излезнахме няколко пъти, въпреки, че бях като сега (имах пъпки) тя се съгласи да сме гаджета и се гушкахме, целувахме, излизахме... Бяхме в нейната компания, която беше само момичета 1-2 години по-малки от мен, в началото много ме беше срам и не смеех дори да я докосна, след това се отпуснах и спря да ми пука, започнахме да си говорим с другите момичета, намерих си "приятелки", докато един ден след 6 месеца тя не ми каза, че вече не ме "обичала", тогава опитах каквото се сетих, но тя не искаше да е с мен, всички други момичета от компанията ме блокираха без причина (явно заради нея) и... Отново започнах да се чувствам "ненужен", пак спрях да излизам, спрях да общувам, отидох на село и само седях в къщата и слушах музика и играех игри... След това, когато започнахме училище тъкмо, едно момче (бивш съученик, с който преди не бяхме някакви големи приятели, просто познати) ме добави във Facebook, започнахме да си пишем, оказа се, че и той като мен никога не е имал гадже, срам го е и т.н., но на скоро си хванал първото му гадже и се беше отпуснал, искаше да излезем, а аз все отказвах... Накрая се видяхме, започнахме да излизаме, запозна ме с едно друго момче (негов приятел), който също е малко срамежлив и започнахме да излизаме заедно, да "заговаряме" момичета, но когато видим красиво момиче и... Изтръпвам, досега никога не съм заговорил, хваща ме адски срам... Те заговарят рядко, от време на време, а когато го правят, аз само стоя като статуя отстрани...

    Когато си пиша с непознато момиче, всичко е наред, не ме е срам, когато се разберем да излезем също ме е малко срам в първите 5-10 минути, след това се отпускам, знам, че тя иска да излезем и това ми вдига малко или много самочувствието, но след това винаги ме "зарязват", не знам къде греша. Никога не съм обиждал или удрял момиче, не мисля и да го правя...

    Извинявам се, за дългият "роман", просто... Трябваше някъде да споделя.

    И благодаря на отговорилите, най-вече на paradosou.

  7. #7
    Ch ch ch... chakai malko. IMASH IGRI NA SELO ?
    OK a sega seriozno. Nikyde ne greshish spored men prosto momicheta svestni malko ima, ne trqbva da spirash izlizaneto taka samo si namalqvash shansa . Uspeh vse pak i zapomni "nadejdata umira posledna"

  8. #8
    Ch ch ch... chakai malko. IMASH IGRI NA SELO ?
    OK a sega seriozno. Nikyde ne greshish spored men prosto momicheta svestni malko ima, ne trqbva da spirash izlizaneto taka samo si namalqvash shansa . Uspeh vse pak i zapomni "nadejdata umira posledna"

  9. #9
    Започни да тренираш нещо, било то сам или с твоите приятели и се погрижи за пъпките, аз лично ти препоръчвам Acne out, по този начин ще си повдигнеш самочувствието, а от там и момичетата ще идват по-лесно.

  10. #10
    Има си интервенция за пъпките, стискат ти ги махат ти ги, там струва някакви пари. Ама пъпките са ти най-малкия проблем, проблема ти е че не намираш подход и ти куцат разговорите.
    Момичетата харесват натегачи (не в лошия смисъл на думата), такива които знаят какво правят и имат самочувствие и винаги знаят какво говорят, правят и издават увереност. Просто бъди уверен в действията си, малко вицове няма да е лошо да поназубриш (няма как да не се цени чувството за хумор).
    Все пак основното е да се държиш естествено, което ще ти е трудно, ако не преодолееш комплекса за пъпките.
    Най-лесно е ако можеш да помолиш някоя братовчедка, приятелка или защо не и бившата, да си поговорите, излезнете някъде или си направите импровизирано събиране с музика и танци.
    Между другото танците не са лош вариант, особено ако се запишеш в група за танци, обикновено има недостиг на мъжка сила

  11. #11
    Постни един пиц и стига се обяснява като женичка.

  12. #12
    Проблема е че не пушиш и не пиеш.

  13. #13
    Ако мислиш че е от пъпките просто си купи някакво мазило което ги премахва и се успокой. Всички в пубертета са имали или имат пъпки. Дори и аз имам, но това си е просто човешко както е човешко да ядем.

  14. #14
    Напротив това не е проблем или дефект както ти смяташ а много хубаво нещо защото аз лично мисля, че човек трябва да си пази здравето и да не го руши с алкохол и цигари.

  15. #15
    Ходи на фитнес (повечето момичета харесват момчета с оформени мускули по корема) и си купи някакъв крем за акнето.. Бъди самоуверен. Късмет за напред.

  16. #16
    Зарежи ги кво пишат тия тука, и аз съм същия като теб, аз също търся и това е единствения смисъл на живота. Просто недей да губиш надежда и когато ти се отчаяш-от живота и вече всичко ти се струва скучно си давай си надежда , че някой ден ще я намериш. ПОЖЕЛАВАМ ТИ ДА Я ОТКРИЕШ , ПИЧ , КЪСМЕТ!

  17. #17
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от street1 Виж мнението
    Здравейте, момче съм, на 18... и т.н.
    Благодаря, за помощта, ако все пак някой опита да помогне.
    Случая ти е като моя, само че аз съм доста по-стар от тебе! Накратко - грозен си и нямаш кинти, както казаха и други - кофти комбинация. За пъпките отиди на лекар и искай да ти предпишат някакви антибиотици, че само те помагат, макар и за кратко. Заеби свалките в нета - от това нищо няма да излезе, казвам ти го от опит! Вземи антибиотиците за пъпките, приведи се в горе-долу приличен външен вид и се набутай в някоя приятелска компания, където има и мацки, пийте в някаква кръчма, закачай се с тях, пийни си и ти за кураж и да не те е срам! Ако можеш танцувай и се връткай там с мацките, те си падат по тия неща, но ако не можеш (като мен) по-добре си седи на гъза за да не станеш за смях! След като си имал приятелка веднъж, значи имаш известен опит (аз и толкова нямам) и следвщата приятелка може и да я чукаш, няма нищо срамно да ти се иска.
    Цитирай Първоначално написано от paradosou Виж мнението
    Тази с фейса стабилно те е изгаврила... Друг път реагирай в такива ситуации, иначе в очите даже на случайни ще изглеждаш като клоун.
    Друго - спри да се държиш чак максимално добре с всички. Бъди си толерантен, отзивчив и т.н., ама с хора, които го заслужават.
    Повечето момичета наистина не си падаме по момчета, които са постоянно меки, сам ще се убедиш.
    Подкрепям!
    Цитирай Първоначално написано от paradosou Виж мнението
    Давай воля на емоциите си.
    Това е грешка! Винаги! Особено за мъж!
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    Започни да пиеш бира. Помага за сближаване с хора (включително момичета), а е и доказано полезна за кожата.
    Подкрепям!
    Цитирай Първоначално написано от baby_baby Виж мнението
    ... не се комплексирай от некви си пъпки ще си хванеш приятелка когато най-малко очакваш
    Пълни глупости, стига лъга момчето по тоя лицемерен начин! Айде излез ти с него за да му оправиш комплексите и със сигурност най-малко ще го очаква !
    Цитирай Първоначално написано от Genasis Виж мнението
    ...срама изчезна, когато спах с първото си гадже.. от тогава всичко се промени.
    Това го знаем вече и без да ни го казваш, въпросът е да се стигне до първото бодване, после е много по-лесно!
    Цитирай Първоначално написано от urpa4a Виж мнението
    Между другото танците не са лош вариант, особено ако се запишеш в група за танци, обикновено има недостиг на мъжка сила
    Това е педалска работа. Група по танци, как ли пък не! Най-много да бъде поканен на шопинг в мола от някое момиче... или момче .
    Цитирай Първоначално написано от ангелче_12513 Виж мнението
    Зарежи ги кво пишат тия тука, и аз съм същия като теб, аз също търся и това е единствения смисъл на живота. Просто недей да губиш надежда и когато ти се отчаяш-от живота и вече всичко ти се струва скучно си давай си надежда , че някой ден ще я намериш. ПОЖЕЛАВАМ ТИ ДА Я ОТКРИЕШ , ПИЧ , КЪСМЕТ!
    Ето един кайто още не е загубил надежда. За вас все още има надежда, но да знаете че само с нажежда не става, гледайте да не станете като мен, защото ще е късно!

    У С П Е Х !!!
    Последно редактирано от Грозния : 09-03-2015 на 13:41

  18. #18
    И отново селективно пропусна 2-та коментара, които те карат да постнеш снимка, за да те видим дали си квазимодо или си въобразяваш и проблемът е по-дълбок.

  19. #19
    За да се влюбиш , ти трябва да поемеш риск да бъдеш жестоко наранен, но това не означава , че не можеш да имаш хубава и дълготрайна връзка. Понякога изниква момент в който изведнъж всичко става безсмислено и и започваш да търсиш големия смисъл в живота. Тогава забравяш любовта.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си