.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13

Тема: слушалки

  1. #1

    Exclamation слушалки

    здрасти,ъм въпроса ми е кои слушалки са по добри,чудя се между beats by dre studio и razer kraken neon и моля да ми изброите предимствата и недостатъците на двата модела?

  2. #2
    Супер фен Аватара на JDeel
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 626
    Като идеш в Technopolis (поне в София) можеш да пробваш всякакви слушалки. И аз така няколко пъти гледам ултра скъпи слушалки, викам си "брейй", слагам ги и ... нищо особено което да си заслужава цена от стотици левове.

  3. #3
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    pioneer <3

  4. #4
    ами вече се поразпитах навсякъде ама пак искам още мнения между тия 2 модела всички ми казват че рейзър са по-добри защото съм геймърка ама аз никога не ползвам слушалки към компютър вече

  5. #5
    Повече от фен Аватара на Mozzela
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    386
    Цитирай Първоначално написано от 500 Виж мнението
    ами вече се поразпитах навсякъде ама пак искам още мнения между тия 2 модела всички ми казват че рейзър са по-добри защото съм геймърка ама аз никога не ползвам слушалки към компютър вече
    Beats са по добри за музика, а razer-а за гейминг. Реши за какво ще ги ползваш предимно. Иначе не си ли отворена и към други предложения, или си държиш на марките?

  6. #6

  7. #7

  8. #8
    Хахахаххахаххахаххахаха, попитай гъзарчетата - за тях по - добро от слушалките на чернилката няма, защото са го разбрали от рекламите, попитай малоумниците (геймърите) - всички ще са за Рейзър, щото те получават оргазми, когато видят нещо "ГЕЙмърско", попитай някой, който знае поне малко - ще ти се изсмее.

  9. #9
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Цитирай Първоначално написано от 500 Виж мнението
    ами вече се поразпитах навсякъде ама пак искам още мнения между тия 2 модела всички ми казват че рейзър са по-добри защото съм геймърка ама аз никога не ползвам слушалки към компютър вече
    да ти кажа честно, дори и слушалки на philips нисък клас са ми вършили страхотна работа за музика и всякакви други неща, по специално моделът sbc hl 125 - поне лично мен това качество на звука ме удовлетворява, и мога да кажа, че не отстъпва от качеството на звука на по-скъпите akg например, които се водят за професионални, но все пак имат поне един нежелан недостатък - кабелът им се прокъсва след продължителна употреба, и дори може да се прокъса при по-силен опън, затова трябва да се пазят
    Последно редактирано от npp : 08-04-2015 на 19:14

  10. #10
    ох аз като видях цената на тия beats лошо ми стана тва е половината на една заплата така че ше взимам рейзъра

  11. #11
    Да, вземи си ги, тогава реално ще си похарчил/а парите си добре за слушалки, които не струват и половината от цената си.

  12. #12
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    дам

  13. #13
    Супер фен Аватара на BeautyCupcake
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    1 111
    Цитирай Първоначално написано от 500 Виж мнението
    здрасти,ъм въпроса ми е кои слушалки са по добри,чудя се между beats by dre studio и razer kraken neon и моля да ми изброите предимствата и недостатъците на двата модела?
    Razer.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си