.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1

    Възпаление на ухото (СПЕШНО!)

    Здравейте,
    Днес ходих на УНГ специалист, понеже имам възпаление на ухото.
    Постоянна остра болка, заглъхване на ухото, болки при движене на челюста (при хранене и т.н.)

    Изписаха ми цилоксан и diprogenta
    Инструкциите са следните:

    1. промивка на канала със силицилов спирт
    2. напоявам памук с цилоксан и го оставям в канала на ухото докато не изсъхне самият памук
    след това се повтаря процедурата.
    3. вечер преди лягане, слагам от крема на памук и по същия начин го слагам в канала.

    Не знам дали правя всичко правилно, но днес след като сложих крема в канала и заспах, по едно време се събудих от силна болка, махнах го и ухото ми пукаше доста лошо.
    Сложих памук с капки и след като го изкарах след известно време, забелязох, че има жълто по него (предполагам, че това е гной).

    Моля кажете ми какво правя грешно и какво да правя като цяло! Мисля, че нещата се влошават.

  2. #2
    Мега фен Аватара на Mary_Jane_69
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    5 981
    След като си взел мерки и се лекуваш, не би трябвало да се влошават! Не се захлупвай с черните мисли, на мен това ми е недостатък - не се притеснявай.

  3. #3
    Онзи ден имах подобен проблем . Обаче си сложих грейка с топла вода .6 часа след заглъхването и остратта болка , ухото ми поизпука и болката изчезна .Грейката - 3 часа преди края на мъките.Две нощи изтича жълтеникъв секрет.
    Отиди отново но на друг ушен лекар.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си