.
Отговор в тема
Страница 110 от 151 ПървиПърви ... 1060100106107108109110111112113114120 ... ПоследнаПърви
Резултати от 2 726 до 2 750 от общо 3762
  1. #2726
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Повечето от тях демонстрират умишлено, някаква външна разкрепостеност, непукизъм или отвореност към всякакви учения и философии, йога, будизъм, атеизъм, кама-сутра и други, но чуят ли за Бог, бляяя, не ги кефи.
    Какви са тези глупости? Под разкрепостеност имаш предвид религия като будизма или нещо което не е нещо свързано с християнството или по-точно не попада в кръга на твоите елементарни познания? В момента сме в 21 век и всеки има пълното право да вярва в каквото си иска, ако искаш да си атеист си такъв, ако искаш да си будист си такъв и околните нямат никакво право да ти държат сметка ако не им досаждаш с разбиранията си точно както ти правиш. Под Бог всеки разбира нещо различно, включително различно от Божия син. Християнството е наи-корумпираната съществуваща религия и вярващите слагат етикетите 'грешник' , 'неверник' и 'син на Дявола' от най-стари времена на всеки,който не споделя тяхната религия. Сатанистите дори не са реално такива, просто им е лепнат такъв етикет, защото са се бунтували. (*сатанист и последовател на Дявола са две различни неща) и това не важи само за тях но и важи за всички околни вярвания и религии.
    Последно редактирано от anonymous1043668 : 09-05-2019 на 09:30

  2. #2727
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Много от тях, така ли. Посочи ми поне 50 примера за такива. Или поне 10, за да не те затрудня твърде много.


    Да не говорим, че зависи и в каква компания работят, ама чак в такива подробности не искам да влизам, нека започнем с по-дребни неща.


    https://www.youtube.com/watch?v=MPAFah0iTDM

  3. #2728
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Мисля, че в основата на предразположеността към пушене на трева, неверието в Бога, стоят следните проблеми и грешки още при възпитанието на тези хора, като деца, най-вече проблема със своеволието, което се бърка със свобода, оригиналност:

    „Митът, че своеволните деца в по-голяма степен проявяват своята индивидуалност и, следователно, са по-склонни към експерименти, към достигане на нещо ново... е само мнима закономерност. Не притежавайки воля за преодоляване на трудностите, тъкмо тези деца предпочитат да вървят по утъпкания път, правейки само това, което им се отдава без усилия, (а това са предимно развлеченията).

    Своеволното дете попада в своеобразен капан: искрено вярвайки в своята оригиналност и самостоятелност, то, колкото повече своеволничи, толкова повече изостава от връстниците си. Колкото повече се инати, толкова повече става безинтересно, превръща се в шаблонен типаж с набор от стандартни качества и черти. Погледнете тийнейджърите, събиращи се постоянно по градинките, детските площадки или градските площади. Колко са еднотипни, макар че на пръв поглед всеки се стреми да подчертае своята индивидуалност: кой с три обици на ухото, кой с четири, на един косата е боядисана в оранжев цвят, на друг — в зелен.

    Своеволието често се бърка със свободата, независимостта, разкрепостеността.
    Родителите на тези деца, не се отличават кой знае колко в това отношение от своите синове и дъщери. На тяхното дете му е по-лесно да вдигне скандал, отколкото да си прибере играчките, а на тях им е по-лесно да «не се си създават главоболия», да не проявяват необходимата в дадения случай твърдост. С други думи, на тези родители също не им достига положителен волеви потенциал и истинската самостоятелност на възрастен човек. Те също снемат от себе си отговорността и я прехвърлят върху чуждите плещи: на педагозите, психолозите, лекарите, полицаите.“



    ПП: Докторе, ти случайно да не си бил точно такъв тип "оригинално" дете?
    Последно редактирано от defender : 09-04-2019 на 13:35

  4. #2729
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Докторчето щом работи, като охранител, значи 100% има чисто досие и липса на хулигански прояви, за да го вземат на работа - демек примерен гражданин, като сълза.
    Баси послушкото, май само във форума се прави на бунтар, извън правилата, а в реалността е майка Тереза.
    Последно редактирано от defender : 09-04-2019 на 13:45

  5. #2730
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Какви са тези глупости? Под разкрепостеност имаш предвид религия като будизма или нещо което не е нещо свързано с християнството или по-точно не попада в кръга на твоите елементарни познания? В момента сме в 21 век и всеки има пълното право да вярва в каквото си иска.
    Добре де, как така създаваш проблем от нищото. Никъде не съм казвал, че тези хора нямат право да си вярват в каквото искат, просто се чудих как така са отворени към всевъзможни учения, религии, но стане ли въпрос за Бог, не ги кефи, като попарени са - наистина ми е странно. Явно там, където се иска някакво усилие и проява на воля, отказване от пороци, борба със себе си, то не ги кефи. Тия хора са като някакъв свлачищен тип, следват гравитацията, а ако някой ги накара да скочат нагоре, викат ей ти луд ли си, тва не е нормално. - И точна ей такива най-често стават либерали-утописти и почват да ни учат как да живее, спасяват света от вятърни мелници за да се чувстват полезни и други..
    Последно редактирано от defender : 09-04-2019 на 14:18

  6. #2731
    Не, не съм от "оригиналните" деца. Не че са ме ограничавали и биели, но не е като да не съм имал респект от тях.

    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Докторчето щом работи, като охранител, значи 100% има чисто досие и липса на хулигански прояви, за да го вземат на работа - демек примерен гражданин, като сълза.
    Баси послушкото, май само във форума се прави на бунтар, извън правилата, а в реалността е майка Тереза.
    Просто не съм малоумен и имам опит(и доста късмет). Повечето ми "подвизи", които свършиха трагично бяха когато бях още хлапе. 2 пъти са ме ловили за кражба, като втория път само заради това, че ни хвана полицаи, дето не беше на служба, успяхме да се отървем. Добре че излезе човек тоя, иначе в детска педагогическа. След това спрях да се занимавам с такива простотии. Но пък започнах с тревите и там колко пъти съм се измъквал на косъм, не е истина. Ако не знаех по-добре, щях да кажа че някои отгоре ме пази
    Като каза за Бог и тревите, имах един приятел, дилър. Тои си беше малко филмар поначало, но явно от многото наркотици съвсем изперка. В един момент явно спря да се пази, въпреки че доколкото знам имаше гръб в полицията, и куките го гътнаха. Оттогава спря наркотиците, почна да спортува, почна да споделя икони и цитати от Библията във феисбук, разбрах че ходил и на църква. Естествено остана без приятели, гаджето му го напусна. Сигурно година по късно се самоуби - хвърли се от седмия етаж. Явно благодарение на твоята религия е осъзнал колко си е прецакал живота и не е могъл да го понесе. Уви не беше от наи-интелигентните, явно не е знаел че самоубииството е грях. Тои още преди да го гътнат беше почнал да изперква. Мислеше си че е медиум, даже беше ходил в София на врачка, да му кажела дали има такива способности. Така че не знам дали напушалките не вярват в Бог. Може би просто не са пушили достатъчно.
    Последно редактирано от DoctorSatan1488 : 09-04-2019 на 15:53

  7. #2732
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Християнството е най-старата и наи-корумпираната съществуваща религия и вярващите слагат етикетите 'грешник' , 'неверник' и 'син на Дявола' от най-стари времена на всеки,който не споделя тяхната религия. Сатанистите дори не са реално такива, просто им е лепнат такъв етикет, защото са се бунтували. (*сатанист и последовател на Дявола са две различни неща) и това не важи само за тях но и важи за всички околни вярвания и религии.
    Надявам се да не си на повече от 13, защото имам извънредно ярки спомени, че най-вече в уроците по история в 7. клас се учи за хронологията на религиите, въпреки че и по-рано се споменава, разбира се.

    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan1488 Виж мнението
    Много интересно, но имам 2 основни проблема с този отговор (?).

    1. Дискусията не е за microdosing, доколкото разбрах.

    2. Не ми даваш нито 50, нито 10 примера, а само два, ако смятам и химика, три, което не ми доказва абсолютно нищо, защото като sample size това не е много удовлетворяващ брой. Да не говорим, че проучих малко въпросния Джордж Бърк и не съм особено впечатлена, но нека пренебрегнем това късче информация, може би имах твърде високи очаквания, не може всички да са като Илон Мъск и Стив Джобс откъм професионална гледна точка.

    Ето какво е становището на някои учени:

    https://www.medicalnewstoday.com/articles/325773.php

    https://www.scientificamerican.com/a...nge-your-mind/

    Приятно четене.
    Последно редактирано от dreamwalker : 09-04-2019 на 22:40
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  8. #2733
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    1. Дискусията не е за microdosing, доколкото разбрах.
    Въпроса е за това дали средностатистическия тревоман е ръководител на компания или нещо от сорта, и отговора е не. Това съвсем не ознавачава че няма ръководители на компании които да пушат трева. Съвсем по-вероятно е да е на други наркотици - кокаин и тем подобни. Отговора ми беше насочен към това, че психаделичните наркотици се използват от хора, занимаващи се с креативни деиности, като тия от силиконовата долина, както и примерно писатели, художници и пр. Оттук съвсем закономерно следва, че и тревата, която също има известни психаделични своиства, съвсем не е изключено да се използва от такъв тип хора. Естествено, основното последствие от използването на психаделични наркотици е, че човек осъзнава културния булшит, тоест това намалява лоялността му към социалната парадигма, което пък намалява шансовете редовно пушещ човек да е ръководител на компания или нещо подобно - не защото не може, а защото в такава обстановка виреят и надделяват друг тип хора. В краина сметка всичко опира до две неща - целта на използване на един наркотик и дозировката. Може ли тревата и психаделичните наркотици да се използват за повишаване на креативността - да. Използват ли се за това, в ерата на безконтролния консумеризъм и комерсиализъм - не. Оттам и мисля че въпроса е решен. Правилна обаче беше забележката на Трол Фактори, че щом човек пуши трева, тъпо е автоматично да го слагаш на едно с хероиново зависим. Това е все едно да приравняваш всеки които пие алкохол в умерени граници, с битов алкохолик. Аз мисля че лошата пропаганда около тревата е това, което поощрява хората да злоупотребяват с нея, или да не я употребяват правилно. Марихуаната може да има позитивно психаделичен ефект само ако се употребява самостоятелно, или с близки хора които са на същата вълна, в спокоина обстановка. Използването и като парти наркотик, тоест като упоиващо вещество, е тъкмо неправилната употреба, която води до зависимост и деградация. Също както алкохола, с тази разлика че алкохола няма друго своиство, цел и начин на употреба, освен опиянение.
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    2. Не ми даваш нито 50, нито 10 примера, а само два, ако смятам и химика, три, което не ми доказва абсолютно нищо, защото като sample size това не е много удовлетворяващ брой. Да не говорим, че проучих малко въпросния Джордж Бърк и не съм особено впечатлена, но нека пренебрегнем това късче информация, може би имах твърде високи очаквания, не може всички да са като Илон Мъск и Стив Джобс откъм професионална гледна точка.
    Голяма част от това се дължи на стигмата около въпросния тип наркотици. Човечеството в продължение на хиляди години е употребявало психаделични вещества, и то не от хора тип селския пияница, а от мистици, пророци, учители от различни школи , шамани и пр. хора на завидни позиции по онова време. Тъкмо тези хора християнството заклеимява като вещери и еретици, а мистическата традиция в Европа е унищожена и сега едва тепърва се възражда. Но не така стоят нещата в останалата част на света, където тези традиции са оцелели и тези хора там съвсем не се смятат за деградирали наркомани, а са на огромна почит. Но тук стигмата остава, поради което и вероятно няма огромен брои от хора, които ги използват за такива цели, пък да не говорим и че са забранени и трудни за намиране. При всички случаи, търсенето на хора, които използват трева или психаделични наркотици във високите социални среди, и изкарването на това като довод за или против даден наркотик, е грешно конструиран аргумент, защото са намесени много значими фактори като, пак повтарям -
    1. Социалната стигма
    2. Липсата на информираност и традиция в използването на психаделични наркотици
    3. Факта че един човек в свръх-натоварена лидерска позиция е много по вероятно да не бъде от съзерцаващите типове хора, от което идва и следствието че такъв човек е много по вероятно да удари една линия кока, отколкото да се напуши и да chill-ва. Такива хора са предимно невротичен тип, а в тях съм забелязал тревата няма почти никакъв психаделичен ефект, което вероятно се дължи на това, че самоувереността и лидерската им позиция е правопропорционална на булшита и грандоманската самооценка, с които подхранват тая самоувереност.
    И 4. защо това е грешно построен аргумент - Защото е очевидно че искаш да се изкажеш против тревата, пък самата ти не си пушила. Така че ела да те напуша , пуши сама няколко пъти, и тогава може да се изказваш.
    Последно редактирано от DoctorSatan1488 : 09-04-2019 на 18:57

  9. #2734
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Надявам се да не си на повече от 13, защото имам извънредно ярки спомени, че най-вече в уроците по история в 7. клас се учи за хронологията на религиите, въпреки че и в по-рано се споменава, разбира се.
    Аз говорех за толерантността на Християнство към останалите вярвания, кога съм споменавала години и дати защо се правиш на интересесна?

  10. #2735
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan1488 Виж мнението
    Така че ела да те напуша
    Познавайки "невероятните" ти свалячески възможности, мисля, че наистина я викаш само за да я напушиш. Но дори и да не е така и да имаш задни намерения, тъй като, тревата води до импотентност, съм спокоен , че при опита ти за флирт с dreamwalker ще се изложиш още повече и от случката ти със Скарлет.
    Последно редактирано от defender : 09-04-2019 на 21:20

  11. #2736
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Познавайки "невероятните" ти свалячески възможности, мисля, че наистина я викаш само за да я напушиш. Но дори и да не е така и да имаш задни намерения, тъй като, тревата води до импотентност, съм спокоен , че при опита ти за флирт с dreamwalker ще се изложиш още повече и от случката ти със Скарлет.
    Кво да се излагам, тя е турбо аутист . Вероятно ще ми стане по-неловко от нея, отколкото на нея от мен.

    Тва пък че тревата води до импотентност откъде си го измисли?

    ПП: Не мога да повярвам че след толкова години още те гризе завистта че Скарлет писа на мен, а не на теб. Като че ли съм ти я откраднал едва ли не А тя те отбягваше по всеки един възможен начин, както и всяко друго женско присъствие в този форум, а наи-вероятно и в реалния ти живот. Вече може да спреш да си избиваш комплексите.
    Последно редактирано от DoctorSatan1488 : 09-04-2019 на 22:19

  12. #2737
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Аз говорех за толерантността на Християнство към останалите вярвания, кога съм споменавала години и дати защо се правиш на интересесна?
    Извинявай, че нараних егото ти, не беше предумишлено. Отбелязах, че си в грешка, ако мислиш, че християнството е най-старата религия, това е всичко.

    Не е дори най-старата монотеистична религия.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  13. #2738
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    "Никъде не съм казвал, че тези хора нямат право да си вярват в каквото искат, просто се чудих как така са отворени към всевъзможни учения, религии, но стане ли въпрос за Бог, не ги кефи, като попарени са - наистина ми е странно."

    А теб много ли те кефи? И какво толкова можеш да кажеш за Бог? На кой му се говори за неща които не разбира и няма как да бъдат разбрани така или иначе освен на любителите на измишльотини и празни приказки? А и обикновено колкото повече някой дрънка на тема "Бог" и религии толкова по-изперкал е определено.

  14. #2739
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    А и обикновено колкото повече някой дрънка на тема "Бог" и религии толкова по-изперкал е определено.
    Че ти да не мислиш, че аз в реалния живот плямпам така за Бог. В реалността, християнския ми живот е максимално непоказен, никога няма заподозреш, че съм религиозна откачалка. Дори най-добрия ми приятел още от детската градина, разбра ,че съм сериозно религиозен, кога веднъж ме видя да са се изповядвам. Масовката не обича различните, защото по принцип съм забелязал, че тартароти на масовката почти винаги стават най-тъпите и шумни хора, без вътрешен, духовен живот.
    Последно редактирано от defender : 09-05-2019 на 02:44

  15. #2740
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Добре де, как така създаваш проблем от нищото. Никъде не съм казвал, че тези хора нямат право да си вярват в каквото искат, просто се чудих как така са отворени към всевъзможни учения, религии, но стане ли въпрос за Бог, не ги кефи, като попарени са - наистина ми е странно. Явно там, където се иска някакво усилие и проява на воля, отказване от пороци, борба със себе си, то не ги кефи. Тия хора са като някакъв свлачищен тип, следват гравитацията, а ако някой ги накара да скочат нагоре, викат ей ти луд ли си, тва не е нормално. - И точна ей такива най-често стават либерали-утописти и почват да ни учат как да живее, спасяват света от вятърни мелници за да се чувстват полезни и други..
    Ами ти сам си отговори на въпроса. Тях просто не ги кефи тази религия,защото иска промяна на техния живот и разбирания. Трудно е да си назориш г*за на нещо.

  16. #2741
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan1488 Виж мнението
    Тва е щото си путьо и твърде много те е грижа за мнението на околните. Естествено тука сме анонимни, така че може да си дрънкаш глупости без последствия.
    По-скоро, защото демонстративното, парадно християнство не е нещо препоръчително. Може би затова православната църква изглежда сякаш по-невзрачна, по-пасивна, скучна от разните там секти, дето пеят, танцуват в техните църкви, организират кражоци, лагери, обучения, семинари сред природата, обикалят със спретнати ризки по паркове и домове за да проповядват, раздават брошури, и изглеждат някак си забавни.

  17. #2742
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    По-скоро, защото демонстративното, парадно християнство не е нещо препоръчително. Може би затова православната църква изглежда сякаш по-невзрачна, по-пасивна, скучна от разните там секти, дето пеят, танцуват в техните църкви, организират кражоци, лагери, обучения, семинари сред природата, обикалят със спретнати ризки по паркове и домове за да проповядват, раздават брошури, и изглеждат някак си забавни.
    Не става въпрос за това да проповядваш религията си и да звъниш по домовете на хората, а за това, че я криеш от срам, понеже те мислят за идиот (което е съвсем резонно, предвид че си идиот.) Аз никога не съм крил убежденията си и благодарение на това успях да променя мисленето на околните.

  18. #2743
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan1488 Виж мнението
    Пак не ме разбра, не ти говоря да парадираш с религията си, а да се опитваш да промениш съзнанието на хората около теб, вместо да мълчиш като слива.
    В християнството е обърнато към себе си, на първо място човек трябва да променя себе си, другото е второстепенно, вторична реакция. Изобщо да си поставяш за цел да променяш другите не ми се вижда много у ред - дори, точно тогава е много по-вероятно да се мислиш за някакъв специален с някаква мисия.

  19. #2744
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Веднъж ми казваш, че чрез религията съм масовка, друг път, че се имам за специален - явно както ти отърва.
    Всеки в масовката се има за специален, тъкмо това го прави масов. А ти дори и да не беше масов, религията ти е такава - тоест няма как да я следваш, без да бъдеш масов, освен ако не я промениш, добавиш нещо свое, както нпп правеше. Както аз правя с националсоциализма.
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Ако беше така, както казваш, щях да избера нещо по-впечатлително и модерно, а не нещо, което съвременния свят смята за ретроградно, а последователите за откачалки за подигравка
    И какво по-специално от ретроградното и анти-модерното, нещо против течението? Но в това е и тъпото - ако ще вървиш срещу течението , защо да избираш нещо, което е било течение в продължение на 2000 години.
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    А вярващи има всякакви на път и край път, никой няма да ме сметне за специален, по-скоро демоде
    Не важното дали ще те сметнат за специален, това само наи-малоумните го правят. Важното е дали ти ще се сметнеш за специален, и ако го правиш, то съвсем няма да е съзнателно.
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Примерно да съм сатанист-психолог-индивидиум е много по-яко за да се смята някой за специален, оригинален
    Но аз не се опитвам да бъда специален и оригинален. По-скоро съм оригинален тъкмо защото не се опитвам. А тоя които се опитва да бъде някакъв, тои задължително копира и следва някакъв модел на поведение и мислене, без значение модерен ли е , ретрограден ли е или какъвто там се сетиш.
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Според мен в тоя форум поне 5 човека тайно смятат, че ги обича, ама не е наясно със себе си.
    Само на мен тя разкри истинската си същност, другите са недостоини за мистерията наречена dreamwalker.
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    В християнството е обърнато към себе си, на първо място човек трябва да променя себе си, другото е второстепенно, вторична реакция. Изобщо да си поставяш за цел да променяш другите не ми се вижда много у ред - дори, точно тогава е много по-вероятно да се мислиш за някакъв специален с някаква мисия.
    Християнството е обърнато към себе си, защото хората са егоистични и заместването на първичния егоизъм с егоизма на добродетелта е дори по привлекателно. Факта е такъв че когато човек постигне някакъв ред вътре в себе си, то тои неминуемо започва да разпространява този ред и извън себе си, в околните. Да разбирам че ти не си достигнал вътрешния ред и не водиш добродетелен, според твоята религия, живот, и затова не проповядваш открито сред хората? Тогава защо тук се изявяваш като съдник и проповедник, да казваш кои какъв лицемер, сатанист и грешник бил, пък сред хората си пълна мишка?
    Последно редактирано от DoctorSatan1488 : 09-05-2019 на 13:52

  20. #2745
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan1488 Виж мнението
    Само на мен тя разкри истинската си същност, другите са недостоини за мистерията наречена dreamwalker.
    Мда, интересното е че дори и тук се мислиш за специален, което само потвърждава закономерността.

    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan1488 Виж мнението
    Християнството е обърнато към себе си, защото хората са егоистични и заместването на първичния егоизъм с егоизма на добродетелта е дори по привлекателно.
    Разбира се във всяко мое дело и поведение, дои това, което смятам за добро има зло, затова човек сам, без Бог, не може да се спаси. Дори от това си проличава, че другите учения са лъжа.

    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan1488 Виж мнението
    Тогава защо тук се изявяваш като съдник и проповедник, да казваш кои какъв лицемер, сатанист и грешник бил, пък сред хората си пълна мишка?
    Теб съм те наричал сатанист, защото сам се беше определил за такъв, нпп сам се беше определил за езичник и херувим. Разбира се, не се оневинявам, 100% съм осъждал, което не е готино, но то по-често е ставало просто в последствие на разговора, като си говорим за нещо, дори без да го осъзнавам или защото е нямало по какъв друг начин да се изразя за да бъда разбран и за да не изгуби смисъл казаното, а не специално с цел да осъждам да го правя и тук да правя списъци с провинени и черни точки.

    ПП: Също, както виждаш самият аз, също се отплесвам да говоря глупости, ако имах за цел да ви осъждам, поне щях да съм един такъв стегнат, за да изглеждам в ролята на някакъв супер праведен (поне пред вас). Разбираш ли, ве.
    Последно редактирано от defender : 09-05-2019 на 15:01

  21. #2746
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Ето виж как сам, какъв хубав повод си намери, да се махнеш, незаядливецо.
    Всеки ден ли се молиш? (не да се махна, а по принцип, там, с християнството)

  22. #2747
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Ми да моля се, сутрин и вечер. Но не се моля за нищо светско, защото нямам нужда от нищо.


    ПП: В смисъл не става въпрос са сълзливи истории, а Бог да е в ролята на духът от лампата на Аладин или вълшебната пръчка за изпълнение на желания, както често си го представят атеистите.
    Последно редактирано от defender : 09-05-2019 на 15:54

  23. #2748
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    По-добре е от това да мастурбирам, фантазирайки пред плаката на гола жена, с нечленоразделни възгласи от рода, таа само да ми падне
    Ми, не, като се замисля, не е по-добре Ако беше с жена, по-добре. Ако се опитваш да намалиш мастурбацията, ок. Но да я отричаш напълно като греховна, и после рано или късно да се поддадеш и да си удариш една злобарка, и то на мъже, както е в твоя случаи, еми не, определено не е по-добре

  24. #2749
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Мда, когато на докторчето му стане трудно, винаги събеседникът му се превръща в гей, без изобщо да е ставало на въпрос за това.

    Твърде често непридизвикано чрез разговора започват да ти се привиждат гейове ве докторче. Какво ли щеше да каже Фройд ако лежеше на диванчето за анализа.

  25. #2750
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Православието може да те излекува от тези натрапливи мисли.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си