.
Отговор в тема
Страница 111 от 151 ПървиПърви ... 1161101107108109110111112113114115121 ... ПоследнаПърви
Резултати от 2 751 до 2 775 от общо 3762
  1. #2751
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Ми да моля се, сутрин и вечер. Но не се моля за нищо светско, защото нямам нужда от нищо.


    ПП: В смисъл не става въпрос са сълзливи истории, а Бог да е в ролята на духът от лампата на Аладин или вълшебната пръчка за изпълнение на желания, както често си го представят атеистите.
    Спазваш ли стриктно постите?

  2. #2752
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Изглеждаш доста стриктен и отдаден християнин, не знам как успяваш да оставаш незабелязан както твърдиш сред околните в реалния живот. Аз веднъж пазих някакви пости, около 40 дена ли бяха там уж тайно... ми как да ти кажа. Отивам за дюнер, трябва да е без това, без онова... :X Просто намеквам, че няма начин да не разберат, че си "религиозна откачалка" както ти се изрази.

  3. #2753
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    "Но иначе се имат за много по-готини от вярващите."
    Бих хванал бас, че над 90% от тези които биха се определили като вярващи мастурбират?

  4. #2754
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    "Но иначе се имат за много по-готини от вярващите."
    Бих хванал бас, че над 90% от тези които биха се определили като вярващи мастурбират?
    Повече от 90%, поне тези в сексуално активна възраст, което дефакто значи 20 %, щото 80% от вярващите са разни изкукали лелички.
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Каква негативна черта съм ти прехвърлил, просто ти зададох въпрос и ти сам си я прехвърли.
    Я да не се правиш на ударен.

  5. #2755
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    То мастурбацията си е почти хомосексуализъм, ве. Ако докторчето е мъж и чрез мастурбацията си доставя сексуално удоволствие чрез галенето на пениса си използвайки мъжката си ръка, то какво му коства да си достави сексуално удоволствие чрез ръката на друг мъж? Абсолютна формалност.

    ПП: Дефакто мастурбацията си е един вид удоволствие от мъжка ласка.


    good meme

    Привидно е истина де, но всъщност мастурбацията възниква много преди човек да знае какво е мъж и жена. Правилно е да се разглежда като Автоеротизъм, а не хомосексуална проява. Автоеротизмът пък възниква в много ранна детска възраст, като елементи от него може да се проследят още при кърмачетата. Заключението на Фроид е че сексуалните процеси започват още от раждането и сходството в проявата им през латентния, т.е детския период, е показател че това е природен механизъм, които не оставя на случаиността проявата на тези процеси. Тоест ти си природно обусловен да мастурбираш Ролята на възпитанието е да "сублимира", да пренасочи тези процеси в други сфери на развитие, поради което и възпитателите преследват всяка сексуална проява у децата. Тъкмо в хода на възпитанието се проявяват усещанията за срам и погнуса. Естествено това също е природен, културо-образуващ принцип, тъи като детската сексуалност така или иначе няма обективна цел и е по-добре да се насочва към нещо ползотворно. Но не е неестествено - нуждата за сексуална удовлетвореност не с нищо по различна от нуждата за храна. Тя си е там, и дали ще бъде удовлетворена от смукане на пръсти или с помощта на стимулиране на ерогенни зони чрез ръце, усти, гъзове, мъжки или женски, чужди или твои, за нея няма никакво значение. Следователно същественото при мастурбацията е че единствено психологическия фон, тоест характера на сексуалното съдържание във въображението ти, може да придаде някакъв хомосексуален облик на мастурбацията. Мисля че достатъчно доказателство за това е, че всички мъже мастурбират, а очевидно почти всички мъже не са хомосексуални.

    Та кажи ми дефенди, кои Бог те прави природно обусловен да мастурбираш и после ти го забранява?

  6. #2756
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan1488 Виж мнението
    Та кажи ми дефенди, кои Бог те прави природно обусловен да мастурбираш и после ти го забранява?
    Така е, но това по принцип не е нормалното състояние на човека. Но, тъй като човешката популация твърде много се е отдалечила от Бога и поколения наред е деградирала, то вече нормалността се е превърнала в едва ли не свръхестествено състояние.

  7. #2757
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Да, ти си нормален и едва ли не свръхестествен, а всички останали са деградирали и обладани от дявола.
    Последно редактирано от fire_magic : 09-06-2019 на 05:23

  8. #2758
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Внезапно се почувствах не на място сред тази хомо компания. Толкова се излагате, че дори не е смешно, лицевите ми мускули изразиха само крайно отвращение.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  9. #2759
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Така е, но това по принцип не е нормалното състояние на човека. Но, тъй като човешката популация твърде много се е отдалечила от Бога и поколения наред е деградирала, то вече нормалността се е превърнала в едва ли не свръхестествено състояние.
    Само при човека има латентен сексуален период, където сексуалните процеси са привидно "замразени". При животните това го няма - те се раждат директно като сексуални същества и нямат сексуални задръжки. Можеше да използваш това, да кажеш че човешката сексуалност е животинското в човека, и едва по-късно, чрез стремеж към Бога, може да се обуздае, или някаква простотия от подобен тип. Ти избра вместо това да напишеш едно пълно малоумие
    Последно редактирано от DoctorSatan1488 : 09-06-2019 на 09:37

  10. #2760
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "В днешния свят глупакът е човек, който е прочел достатъчно, за да си повярва, че е умен."

  11. #2761
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Докторе, ако гаджето ти поиска църковен брак, какво ще правиш ве?

  12. #2762
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Докторчето сега, като се опитва да сваля dreamwalker, сигурно очаква тя да отиде да живее у тях - в село Свирка, плевенско?


    Докторе, би ли отишъл да живееш на квартира в София заради жена?

  13. #2763
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Докторчето сега, като се опитва да сваля dreamwalker, сигурно очаква тя да отиде да живее у тях - в село Свирка, плевенско?
    Не се надявам на нищо. И не живея на село, въпреки че бих искал. Плевен ме отвращава, а за София да не говорим.
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Докторе, би ли отишъл да живееш на квартира в София заради жена?
    Едва ли. Вярно че има работа, но не бих отишъл там с намерението да създавам семеиство в претъпкана, смърдяща и опушена кочина каквато е София.
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Докторе, ако гаджето ти поиска църковен брак, какво ще правиш ве?
    Все ми е тая.

  14. #2764
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan1488 Виж мнението
    Все ми е тая.
    Не мога да повярвам, че заради "някаква си жена", ще си позволиш да паднеш на такова елементарно интелектуално ниво и ще участваш в плебейски ритуал, характерен за пропадналата сбирщина от вярващи дегенерати, участвайки лицемерно в нещо, в което не вярваш, дори те отвращава.

    Какво ли не прави един иначе твърд, хладнокръвен, дори жесток, нихилистичен сатанист, заради жена. хехехе


    Пп: Докторчето, и той обич си сака.
    Последно редактирано от defender : 09-06-2019 на 17:11

  15. #2765
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Все ми е тая = Все ми е тая

  16. #2766
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Все ми е тая = Все ми е тая
    - Мразя да ям локум!
    - Ако жена ти поиска да ядете локум?
    - Все ми е тая, дали ще ям локум!

    Извод:
    "Все ми е тая" = п*тьо (както се изразява докторчето, когато става въпрос за някой друг).

  17. #2767
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Не мога да повярвам, че заради "някаква си жена", ще си позволиш да паднеш на такова елементарно интелектуално ниво и ще участваш в плебейски ритуал, характерен за пропадналата сбирщина от вярващи дегенерати, участвайки лицемерно в нещо, в което не вярваш, дори те отвращава.

    Какво ли не прави един иначе твърд, хладнокръвен, дори жесток, нихилистичен сатанист, заради жена. хехехе


    Пп: Докторчето, и той обич си сака.
    Че аз не вярвам и в празнуването на рожденни дни, и като цяло ме отвращават социалните събития. Тва не означава че ако ме поканят на рожден ден няма да ида. Означава че не празнувам своя, или само в много тесен кръг. Сключването на брак си е простотия така или иначе - дали ще е гражданска или църковна, все ми е тая. Църковната служба не е много по различна от краденето на булката, ергенските партита и други подобни ритуали. Не знам защо вие християните мислите че щом това са християнски обичаи, не могат да се спазват от атеисти, или че щом си атеист е лицемерно да участваш в тях. А на атеиста просто не му пука лол, тои спазва традицията, не християнството, а традиции и женитби е имало много преди християнството да се намърда и да смучи кинти от тая ниша. Видиш ли бракът не бил валиден, ако не е пред Бог - демек само ние може да прибираме кинти от венчаването на хора. Даиба и монополистите
    Последно редактирано от DoctorSatan1488 : 09-06-2019 на 21:58

  18. #2768
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    - Мразя да ям локум!
    - Ако жена ти поиска да ядете локум?
    - Все ми е тая, дали ще ям локум!.
    - Мразя да ям локум!
    - Ако жена ти поиска да ядете жълт локум?
    - Все ми е тая, дали ще ям жълт или червен локум!

    Ето, поправих го за теб.

  19. #2769
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan1488 Виж мнението
    Не знам защо вие християните мислите че щом това са християнски обичаи, не могат да се спазват от атеисти, или че щом си атеист е лицемерно да участваш в тях.
    Ако на атеистите им е все тая дали ще участват в религиозен ритуал или не, то тогава, би трябвало да казват, че им е все тая дали има или няма Бог, а не да казват, че твърдо няма Бог. НалЕ.
    Последно редактирано от defender : 09-06-2019 на 22:06

  20. #2770
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Ако на атеистите им е все тая дали ще участват в религиозен ритуал или не, то тогава, би трябвало да казват, че им е все тая дали има или няма Бог, а не да казват, че твърдо няма Бог. НалЕ.
    Ми, които казва твърдо че няма Бог, за него участването в религиозен ритуал може и да е проблем, но аз не знам, защото не съм атеист, а агностик и за мен това е просто една простотия в повече, просто с религиозен оттенък. Но мисля че е оправдано да участваш дори и да не вярваш, ако е за друг човек - прави се от уважение. Не ми пука дали тоя човек ще си направи християнска, мюсюлманска или хинду сватба, ако го уважавам, ще му отида на сватбата. Виж вече ако си някакъв хардкор атеист, тогава едва ли би участвал, но пък и едва ли и ще те поканят на първо място

  21. #2771
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    - Мразя да ям локум!
    - Ако жена ти поиска да ядете локум?
    - Все ми е тая, дали ще ям локум!

    Извод:
    "Все ми е тая" = п*тьо (както се изразява докторчето, когато става въпрос за някой друг).
    Пресилваш първата фраза само за да изглеждаш по-прав. Много неща в живота изискват жертви в името на т.нар. разбирателство.
    Последно редактирано от fire_magic : 09-07-2019 на 07:53

  22. #2772
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Ако на атеистите им е все тая дали ще участват в религиозен ритуал или не, то тогава, би трябвало да казват, че им е все тая дали има или няма Бог, а не да казват, че твърдо няма Бог. НалЕ.
    Тук много зависи от разбирането на атеиста. Философията на атеистите е това, че не вярват в Бог а не че отхвърлят съществуването му или че са против той да съществува. За повечето атеисти ходенето на религиозни ритуали като сватба не ги касае, защото те просто не вярват, но са окей с религията. Аз съм отчасти атеист, но не бягам от религията като дявол от тамян примерно. Отново повтарям, че зависи от разбирането и толерантността на дадения човек.

  23. #2773
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Тук много зависи от разбирането на атеиста. Философията на атеистите е това, че не вярват в Бог а не че отхвърлят съществуването му или че са против той да съществува.
    Грешно. Атеистите твърдо отричат съществуването на Бог.
    https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%90...B7%D1%8A%D0%BC
    Агностиците са тези, които не вярват в Бог, но не отричат и възможността все пак такъв да съществува.

    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    За повечето атеисти ходенето на религиозни ритуали като сватба не ги касае, защото те просто не вярват, но са окей с религията. Аз съм отчасти атеист, но не бягам от религията като дявол от тамян примерно. Отново повтарям, че зависи от разбирането и толерантността на дадения човек.
    Това словосъчетание не звучи сериозно. По-добре се подписвай се като агностик.

  24. #2774
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "Има два типа хора по отношение на историята: Първите мислят, че това, което учат, е истината. Вторите: че историческата истина е скрита. И двата типа са глупаци, историята не е наука"

    "There is no true value of anything: data has meaning based on the operational definition used to calculate the data"

  25. #2775
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Толкова време мина, вече години наред, откакто си лафим във форума и все още никой с никой не е спал, а после ей тия същите се подигравате на християните, че се пазели до брака, а?! Жалка картинка! Поне сатанистите да ни бяха, като сатанисти.



    ПП: Разсипаха е тая държава.
    Последно редактирано от defender : 09-16-2019 на 15:02

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си