.
Отговор в тема
Страница 12 от 151 ПървиПърви ... 289101112131415162262112 ... ПоследнаПърви
Резултати от 276 до 300 от общо 3762
  1. #276
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Нова православна книга доказва, че йога е религия
    „Йога – път към мрака” развенчава мита за йога като полезни физически упражнения
    http://www.cross.bg/iioga-mraka-iiog...#ixzz3wk8HZRMQ
    и тази йога е опасна, но по-опасни са трансцеденталната йога медитация, ваишнавизмът, шиваизмът, индуизмът, и останалите индийски вероизповедания

  2. #277
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от npp Виж мнението
    и тази йога е опасна, но по-опасни са трансцеденталната йога медитация, ваишнавизмът, шиваизмът, индуизмът, и останалите индийски вероизповедания
    нпп, откъде разбираш толкова много от йога и други източни учения. Да не си се занимавал преди.

  3. #278
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    от нета
    "Аман от комплексирани уроди!!! Това са отрочетата на уродливото общество, което старателно си отгледахме за 26 години!:
    16-годишен преби възрастен мъж в автобус!
    Побоят дошъл след забележка от 64-годишния пасажер в рейса
    Момичето си качило калните обувки на седалката срещу баща ми. Той най-учтиво я помолил да си свали краката. Приятелят й обаче веднага скочило и казал на баща ми, че той не е никакъв, за да й прави забележки. Само след няколко секунди му нанесъл поредица от тежки удари." http://www.trafficnews.bg/news.php?id=35585

    ПП: Нарочно го постнах в православие, защото ето какво става с общество, което няма елементарни морални норми и те преднамерено не се изучават в училище.
    Последно редактирано от defender : 01-10-2016 на 12:13

  4. #279
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    нпп, откъде разбираш толкова много от йога и други източни учения. Да не си се занимавал преди.
    да, някога бях известен като гурка шри баба свами парамаханса лама махарадж садху ананда сингх

  5. #280
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от npp Виж мнението
    да, някога бях известен като гурка шри баба свами парамаханса лама махарадж садху ананда сингх
    Кой сега говори/пише празни приказки!?

  6. #281
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от npp Виж мнението
    да, някога бях известен като гурка шри баба свами парамаханса лама махарадж садху ананда сингх
    леле, нпп, този псевдоним звучи зловещо, пред тебе, смешни псевдонимчета от типа "ДокторСатан666", звучат направо аматьорски, нещо като Дарт Вейдър срещу Мапечко-Палечко.

  7. #282
    Келешчето от Бургас - видеопродължение. http://m.novini.bg/news.php?id=328474
    Както обиковено се търси мнението на психолог. А то и свещеник има какво да каже, но то него кой ли иска да го слуша... Че я смей да кажеш, че училището трябва не само да пълни главите със знания, а трябва и да възпитава. От което следва въпросът «в какво?» и почват едни дрънканици за евроатлантически, демократиични ценности, толерантност... и пр. не следващи от нищо пожелания а ла дайте да градим гражданско общество. Кухо като всеки лозунг. То и затова училището абдикира от тази си мисия. Как да дадеш на децата ориентир, като такъв нямат нито учителите, още по малко пък бгевробюрократите в министерството.
    Последно редактирано от Pitancho : 01-11-2016 на 18:30

  8. #283
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Pitancho Виж мнението
    училището трябва не само да пълни главите със знания, а трябва и да възпитава.
    Това е дежурното извинение-обвинение на некадърните и безотговорни родители - "училището, държавата и ала-бала" !

  9. #284
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Това е дежурното извинение-обвинение на некадърните и безотговорни родители - "училището, държавата и ала-бала" !
    А имаш ли наблюдения за това - на какво са подложени в училище децата на кадърните и отговорни родители? Може на много неща да са учени у дома, вкл. с пример, но натискът върху тях е толкова по-агресивен, колкото по се различават от стадото формирани под калъп тийнейджъри. Ако не се сещаш какъв е калъпът - виж темите в тийнпроблем.

  10. #285
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Pitancho Виж мнението
    Ако не се сещаш какъв е калъпът - виж темите в тийнпроблем.
    Според мен, тука са се събрали все различните от калъпа.

    ауриса, доктора, нпп, лиора, питанчо, грозния, търнала, метх и другите, но не по важност, за да не изброявам всички и да не обидя някой, ми се струват различни от масовия калъп, съмнявам се някой от тях да нападне възрастен човек в автобуса заради уместна забележка.

  11. #286
    ПС А какъв горе-долу ли ще е % на кадърните и отговорни родители? А децата на другите - с тях к'во пра'им? Нищо, че по лесно... Отписване ги. И те ти го резултата - кифлата си качила калните обувки на седалката, пък кавалерът и...рицар та дрънка...на кухо. И на липсващи както първи, така и втори седем години.

  12. #287
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    и dreamwalker.

    за нея дори получих лично обаждане от висшите етажи да я спомена. хихи

  13. #288
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    също кораба, якудзата, антракса, Mary Jane и другите

    направих голяма грешка че почнах да изброявам, да се ева.

    тва стана като поздрави по радио веселина. хихи

  14. #289
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Мен не си ме споменал, ама аз сам ще се спомена.
    Споменавам се.

  15. #290
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    току що получих ЛС от dreamwalker, че тя била питанчо, което мисля е почти невъзможно.

    ей, голяма интригантска работа, dreamwalker иска да ни уручаса.

  16. #291
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    току що получих ЛС от dreamwalker, че тя била питанчо, което мисля е почти невъзможно.

    ей, голяма интригантска работа, dreamwalker иска да ни уручаса.
    Сега ще получиш ЛС със заглавие "Станция"

  17. #292
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Мен не си ме споменал, ама аз сам ще се спомена.
    Споменавам се.
    голям пропуск, добре, че се спомена

    иначе добра идея ми даде, моля, всеки сам да се спомене



    хихи

  18. #293
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Сега ще получиш ЛС със заглавие "Станция"
    тва сигурно е някакво кодове име на секретна операция. dreamwalker може да е дъщерята на местан, дето скоро се омъжи.

  19. #294
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    току що получих ЛС от dreamwalker, че тя била питанчо, което мисля е почти невъзможно.

    ей, голяма интригантска работа, dreamwalker иска да ни уручаса.
    А, значи не съм единствената жертва на такива лични съобщения. Щото мен ме пита знам ли кой е нпп. Ама не ми каза. Няма да си разплета чорапите поради което

  20. #295
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    dreamwalker пише на всички мъже, хм.......... абе едни мисли ми минават, ама нищо де, не е важно.
    Последно редактирано от defender : 01-11-2016 на 21:16

  21. #296
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    dreamwalker=npp.
    Още ли не сте го разбрали?

  22. #297
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    https://www.trunews.com/pope-francis...orld-religion/


    ПП: линка се беше прецакал, май го оправих
    Последно редактирано от defender : 01-11-2016 на 21:45

  23. #298
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    dreamwalker=npp.
    Още ли не сте го разбрали?
    има и още по-универсално уравнение, всеки=всеки друг, само че не паралелно, а последователно, но чак (пък) да се превъплъщавам в друга персоналност, не съм

  24. #299
    Цитирай Първоначално написано от npp Виж мнението
    има и още по-универсално уравнение, всеки=всеки друг, само че не паралелно, а последователно, но чак (пък) да се превъплъщавам в друга персоналност, не съм
    Баш па ти ли не се превъплъщаваш? То нали си било херувим, па пророк, прероден в свидетел,..и прочее дрънканици. Аз като ме питаха кой е нпп, отговорих - форумният трол. И че според мен, не си толкова луд, на колкото се правиш, иначе досега да си изперкал тотално и да си в психото. Просто имаш задача да проваляш всеки опит за смислена дискусия, вероятно на хонорар. И сега не очаквам да се разревеш, че сме те разкрили и да кажеш: извинявайте мили другарчета, аз така повече няма да правя. :-/

  25. #300
    Цитирай Първоначално написано от npp Виж мнението
    има и още по-универсално уравнение, всеки=всеки друг, само че не паралелно, а последователно, но чак (пък) да се превъплъщавам в друга персоналност, не съм
    Баш па ти ли не се превъплъщаваш? То нали си било херувим, па пророк, прероден в свидетел,..и прочее дрънканици. Аз като ме питаха кой е нпп, отговорих - форумният трол. И че според мен, не си толкова луд, на колкото се правиш, иначе досега да си изперкал тотално и да си в психото. Просто имаш задача да проваляш всеки опит за смислена дискусия, вероятно на хонорар. И сега не очаквам да се разревеш, че сме те разкрили и да кажеш: извинявайте мили другарчета, аз така повече няма да правя.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си