.
Отговор в тема
Страница 147 от 151 ПървиПърви ... 4797137143144145146147148149150151 ПоследнаПърви
Резултати от 3 651 до 3 675 от общо 3762
  1. #3651
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Все едно да се молиш на смъртта за здраве, ве.
    Някъде да съм казвал, че се моля за здраве?


  2. #3652
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan-666 Виж мнението
    Някъде да съм казвал, че се моля за здраве?
    Хаха, молиш се всичко хора да се пържат в ада ли ве, а ти да подклаждаш огъня? Много злобно е тва, някакви нерешени проблеми с хората ли имаш и ся искаш да им го върнеш?

    Защо си толкова влюбен в сатаната ве? Тва е все едно да си влюбен в това, което те убива, а после да се сърдиш на Бога.

  3. #3653
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Защо си толкова влюбен в сатаната ве? Тва е все едно да си влюбен в това, което те убива, а после да се сърдиш на Бога.
    Не се сърдя на никои, още по-малко на герои от "Хиляда и една нощ" но ако трябва да избирам между двата измислени персонажа, Дявола определено изглежда повече като пич, при това съвсем неумишлено. Иисус е събирателен образ за цялата човешка слабост, изразена в европеиската култура, така както сега това, което измества религията (а именно социалната справедливост) е продължение на същото това изращение на човешката воля, тази душевна помия на масите, поела срещу собствените си инстинкти и здрав разум. Съвсем логично, образа на Сатаната олицетворява тъкмо онова, от което слабия и немощния духом бяга. Така че в известен смисъл за теб е валидно онова, което казваш за мен - обичаш това което те прави по-слаб и те убива. Естествено на фона на съвремените идеологии, християнството, и то конкретно православието, е една идея по-добре в това отношение, но това е повече свързано с историческата съдба на православните народи, не толкова със самото православие. Така че само до там стигат симпатиите ми към християнството - в краина сметка то си остава просто бета-версията на същата тази болест на духа.
    Последно редактирано от DoctorSatan-666 : 10-19-2021 на 02:16

  4. #3654
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan-666 Виж мнението
    Не се сърдя на никои, още по-малко на герои от "Хиляда и една нощ" но ако трябва да избирам между двата измислени персонажа, Дявола определено изглежда повече като пич, при това съвсем неумишлено.
    Как да са измислени герои ве, нали още Фройд е казал, че в човека има нагон към живота и нагон към смъртта, кои са първоизточниците на тези нагони, те не идват просто така от нищото. В Библията си го пише, че източник на живота е Бога, източник на смъртта е дявола, която смърт навлязла в света поради завист на дявола.
    Не може да си в неутрално положение, в тебе щеш-не щеш винаги действа по-силно един от двата нагона (намаляването на единия води до увеличаване на другия), не може да си неутрален, заблуждаваш се.

    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan-666 Виж мнението
    Иисус е събирателен образ за цялата човешка слабост, изразена в европеиската култура, така както сега това, което измества религията (а именно социалната справедливост) е продължение на същото това извращение на човешката воля, тази душевна помия на масите, поела срещу собствените си инстинкти и здрав разум.
    Това не е слабост ве, на благородство са способни само вътрешно силните, при които нагона към живота и по-силен от нагона към смъртта и страха. Какво спира един човек от благородство, освен страхът от смъртта, че той може да остане неуреден.
    Този, който не способен на благородство е уплашен, вътрешно неуреден човек – тези хора могат да живеят външно единствено, като паразити - да муфтят каквото могат от околния свят и от другите.

    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan-666 Виж мнението
    Съвсем логично, образа на Сатаната олицетворява тъкмо онова, от което слабия и немощния духом бяга. Така че в известен смисъл за теб е валидно онова, което казваш за мен - обичаш това което те прави по-слаб и те убива.
    Няма начин на обичаш сатаната, защото сатаната олицетворява страданието, което нямаш сили да понесеш – представи си страдание, което не можеш да понесеш до степен, че искаш да умреш, само и само за да не го чувстваш повече, но в същото време да не можеш да умреш, това е сатаната и неговото царство. Любовта към сатаната е контрапродуктивна за живота. Човек, който обича сатаната е неосъзнат самоубиец, той подсъзнателно мрази себе си, мрази и живота, това е болен човек, депресиран може би. Примирение и любов с дявола е невъзможно. Заблуждаваш се.

    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan-666 Виж мнението
    православието, е една идея по-добре в това отношение, но това е повече свързано с историческата съдба на православните народи, не толкова със самото православие.
    Какво имаш предвид?

    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan-666 Виж мнението
    християнството - в краина сметка то си остава просто бета-версията на същата тази болест на духа.
    Бета-версия на коя болест на духа – бета-версия на извращението на човешката воля ли?
    Последно редактирано от defender : 10-20-2021 на 01:27

  5. #3655


    Мислиш ли че ме интересува всичко това?
    Последно редактирано от DoctorSatan-666 : 10-21-2021 на 19:09

  6. #3656
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan-666 Виж мнението
    Мислиш ли че ме интересува всичко това?
    Че тебе изобщо какво те интересува ве?

    И това че не те интересува какво пречи да ме тролнеш, нали ти уж ни тролиш и ни пускаш кукички ве

    Докторе, помня, че в началото на пандемията беше казал, че ти трябва още малко време за да разбереш замисъла и целта на пандемията. Та до какви изводи стигна, след като минаха почти 2 години от началото на това световно мероприятие?

    Мислиш ли, че всичко се прави с цел пари и контрол?
    Според мен, проблема на елита с естествения ни имунитет и че в него няма пари и контрол над масите, за разлика от ваксиналния имунитет на всеки 6 месеца - хем изкарват пачки за милиарди, хем и контрол над масите.

    Представяш ли си живота и имунитета на хората да стане зависим от ваксиналния имунитет на всеки 6 месеца и оттам от корпорациите. Няма да има по-жалкарско същество от нас на планетата, те ще могат да правят с нас каквото си поискат, буквално ще ги почитаме и ще им се молим за ваксини за да живеем, като на божества.
    Предадем ли си естествения имунитет да го бъгнат генетично и да го заменят с ваксинален имунитет, край с нас и със свободата ни вовеки.
    Последно редактирано от defender : 10-21-2021 на 22:47

  7. #3657
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Че тебе изобщо какво те интересува ве?
    Много неща, но да троля християни, и то конкретно тебе, вече стана скучно. В смисъл, вече съм чувал всичко и с нищо не може да ме изненадаш. Може би можеше да стане интересна дискусия, ако не търсеше постоянно лични нападки, евтина реторика или имаше поне малко интелектуална честност. То затова и не ми е интересно - щото примерно нпп или разни други откачалки тука, поне си вярваха и затова беше забавно да ги троля и да им оборвам измишльотините. А ти вече съвсем осъзнато допускаш че християнството е пълна малоумщина и не си заслужава да го следваш.
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Докторе, помня, че в началото на пандемията беше казал, че ти трябва още малко време за да разбереш замисъла и целта на пандемията. Та до какви изводи стигна, след като минаха почти 2 години от началото на това световно мероприятие?
    Много хора, включително и аз, се подлъгаха по грешната дихотомия на ваксъри и антиваксъри, като последните съвсем пренебрегваха един доста зловещ вариант - че изход няма в нито една от двете позиции и хората просто ще продължат да умират, както от вируса, така и от ваксината. Все пак, като гледам чисто фактологично колко силна е пропагандата и мерките наложени особено към младите хора, наи-вероятно е ефектите от ваксината да са насочени към тяхното поколение, в смисъл към децата на младите, т.е. следващото поколение и при всички случаи ефекта ще е контрол върху населението под една или друга форма. Това е наи-логичния вариант ако това е целта, защото ефектите ще са видими след 20-30 години чак и никои няма да търси отговорност. Така или иначе, информацията и дезинформацията е прекалено много за какъвто и да е окончателен отговор, но определено нещата са планирани по етапи. Досега беше само началото, а сега тепърва навлизаме въ същинската част на филма. Края на тази простотия е още далеч. Наистина не смятах че това със сертификатите ще навлезе толкова бързо в България, предвид че страната ни е първа по анти-ваксърски настроения. Явно точно това е била причината за тази мярка - щото на запад вече са послушни овчици, а ние тука си правим квото си искаме.
    Последно редактирано от DoctorSatan-666 : 10-22-2021 на 01:51

  8. #3658
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan-666 Виж мнението
    А ти вече съвсем осъзнато допускаш че християнството е пълна малоумщина и не си заслужава да го следваш.
    Нямам обяснение как достигаш до тези изводи, по-скоро бих казал, че нямам нужда от Фройд. Християнството е много преди него, а Фройд е бил спонсориран да създаде версия за обяснението на човека различна от религиозната.

    Както казва един психолог: "Когато вникнеш в християнството разбираш, че то е една правилна психология". Така, че по-скоро нямам нужда от ерзаци, като психологията.

  9. #3659
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan-666 Виж мнението
    че изход няма в нито една от двете позиции и хората просто ще продължат да умират, както от вируса, така и от ваксината.
    Искаш да кажеш, че търсения ефект е депопулация ли?

    На масонския монумент в Джорджия пише, че населението трябва да стане 500 милиона и тази бройка да се подържа. Скоро установих, че ако населението на Земята в момента е около 7.7 милиарда, то 6,66% от 7.7 милиарда е приблизително 500 милиона.

    Сигурно в близките години ако почне масово измиране на населението, яко ще се изкефиш имайки предвид колко мразиш човечеството.
    Последно редактирано от defender : 10-22-2021 на 20:26

  10. #3660
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Нямам обяснение как достигаш до тези изводи, по-скоро бих казал, че нямам нужда от Фройд. Християнството е много преди него, а Фройд е бил спонсориран да създаде версия за обяснението на човека различна от религиозната.

    Както казва един психолог: "Когато вникнеш в християнството разбираш, че то е една правилна психология". Така, че по-скоро нямам нужда от ерзаци, като психологията.
    Казах че допускаш че християнството е глупост, не изцяло разбира се - там също има полезни неща. Точно както и при Фроид, които е бил абсолютен дегенерат и се е друсал с кокаин - някои неща е осъзнал правилно, други са плод на делюзии и психологически особености, защото това е просто перспектива. Също както християнството е просто перспектива. Знаеики че това е перспектива, тук вече семето на съмнението е посято в съзнанието ти, и от него може само да расте още съмнение - нищо повече. Така че може да се придържаш към християнството колкото си искаш, но някъде дълбоко осъзнаваш че това придържане е за някакви си твои вътрешни игри, а не защото християнството е святата и единствена истина. Обратното, в съзнанието на истински вярващия, този момент че християнството е просто перспектива, напълно отсъства от съзнанието.

    Когато почнах да пиша тук, ти беше истински вярващ, естествено по детски и наивен начин, но то такава е вярата по принцип. Сега може да ти се иска да се върнеш към този момент и състояние на блажено невежество, но това няма как да се получи. Видял си и си чул повече отколкото една християнска вяра може да понесе. Сега съмнението е като треска в мозъка ти и може само да те дразни още повече. Залъгваики себе си с още вяра, молитви и набиване на тежки филми е само временно облекчение, защото една лъжа за да се поддържа жива, винаги иска още и още лъжи. Но номента в които спреш да се идентифицираш с това в което вярваш, е момента в които съмнението ще изчезне, защото това дали А и В е истина или лъжа, вече не е обвързано с егото ти т.е. няма нужда да вярваш че А и В е истина или лъжа. Затова аз нямам нужда да вярвам че Фроид е бил прав, или Ницше, или които и да е. Няма нужда дори да вярвам, че аз съм прав. И оттам, истината сама се разкрива.
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Искаш да кажеш, че търсения ефект е депопулация ли?
    Какъв друг може да бъде? Освен контрол, които също вероятно е търсен ефект. Депопулацията ще настъпи така или иначе - въпроса е дали чрез воини за ресурси и глад, или чрез ваксинация и стерилизация.

  11. #3661
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan-666 Виж мнението
    Казах че допускаш че християнството е глупост, не изцяло разбира се - там също има полезни неща.
    Ами не, не допускам, че нещо в християнството е глупост. Просто, когато чета нещо от други науки и учения, винаги се питам, това съвпада ли с християнството и ако успея това нещо да си го обясня по християнски и че няма противоречие с него (макар и терминологията на това учение да е друга), тогава го приемам за правилно. Така че, когато говоря нещо, което съм чел в психологията, то преди това мислено аз вече съм си го обяснил по християнски и това не означава, че смятам християнството за глупост.
    Разбира се във всяко учение освен, че има неща, които съвпадат с християнството, има и неща, които не съвпадат с него и не могат да се конвертират по християнски, тези нещо не ги приемам.

    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan-666 Виж мнението
    Също както християнството е просто перспектива. Знаеики че това е перспектива, тук вече семето на съмнението е посято в съзнанието ти, и от него може само да расте още съмнение - нищо повече.
    Какви съмнения ве братче, егото има една много гадна характеристика и тя е да се изморява, оттам да абдикира, да изпада в траур след това да се напасва. Ако моята вяра произхождаше от егото, досега 10 пъти да съм абдикирал под натиска на света, елита, идеологиите, пропагандата и т.н.

    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan-666 Виж мнението
    Когато почнах да пиша тук, ти беше истински вярващ, естествено по детски и наивен начин, но то такава е вярата по принцип. Сега може да ти се иска да се върнеш към този момент и състояние на блажено невежество, но това няма как да се получи. .
    В основата на всичко си остава вярата ми, всички други знания са просто надграждане без които знания аз пак мога. Разбираш ли, хем развиваш знанията си, но хем не си зависим от тях. Основата е непоклатима, дори тухлите върху основата да рухнат.

    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan-666 Виж мнението
    Затова аз нямам нужда да вярвам че Фроид е бил прав, или Ницше, или които и да е. Няма нужда дори да вярвам, че аз съм прав. И оттам, истината сама се разкрива.
    По принцип съзнанието има функцията да работи, като антивирусна програма. Когато се сблъскаш с някаква информация, кажи ми по какви критерии определяш дали тя е правилна или лъжлива и веднага ще ти кажа с какво се идентифицираш и дали наистина не се идентифицираш с нищо, защото тогава би трябвало да нямаш мисли и логика за нищо, нито преценка.

    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan-666 Виж мнението
    Какъв друг може да бъде?
    Виж тази статия в БТВ Новините още от 2013 година:
    "Проектът за човешкия мозък" и Графенът, дотирани с 2 млрд. евро от ЕС
    https://btvnovinite.bg/svetut/proekt...6KtOkf1iDV4ui4

    Някои смятат, че чрез графена в кромид-инжектаците ще бъдем свързани в облачна система управлявана от изкуствен интелект, или така наречената програма „Интернет на телата“. И оттам от това ще се определя социалния ни статус.

    Ти какво ще правиш ако неинжектираните, без зелен паспорт ги изключат от обществото, ще се боднеш ли?
    Последно редактирано от defender : 10-23-2021 на 16:34

  12. #3662
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Възможно ли е да бъдат съчетани сигурността и свободата - съотношението между тях не е ли обратнопропорционално. Например в сегашната ситуация, хората, които слагат свободата над сигурността, повечето от тях не се ваксинират, а хората, които слагат сигурността (демек "живота", както те обичат да го наричат) над свободата повечето от тях се ваксинират - за тях по-важно е търбухчето да е нахранено, дупенцето да е на топличко и да е боднато с ваксини (ако може за всички вируси), да живеят в изкуствена стерилна среда на сигурно, като в буркан и чак тогава евентуално идва ред на свободата, да помислят малко и за нея. Затова за тях, хората на свободата са заплаха или "луди", застрашават им стерилната среда, която всъщност е изкуствена, а не е реалността.

  13. #3663
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Ами не, не допускам, че нещо в християнството е глупост. Просто, когато чета нещо от други науки и учения, винаги се питам, това съвпада ли с християнството и ако успея това нещо да си го обясня по християнски и че няма противоречие с него (макар и терминологията на това учение да е друга), тогава го приемам за правилно. Така че, когато говоря нещо, което съм чел в психологията, то преди това мислено аз вече съм си го обяснил по християнски и това не означава, че смятам християнството за глупост.
    Разбира се във всяко учение освен, че има неща, които съвпадат с християнството, има и неща, които не съвпадат с него и не могат да се конвертират по християнски, тези нещо не ги приемам.
    Не ти ли писна да се правиш на идиот? Г-н mp3 convertor, всичко го обръщал на християнство, пък каквото не се обръща, не го приемал. Буахахах, какво малоумие.

    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Какви съмнения ве братче, егото има една много гадна характеристика и тя е да се изморява, оттам да абдикира, да изпада в траур след това да се напасва. Ако моята вяра произхождаше от егото, досега 10 пъти да съм абдикирал под натиска на света, елита, идеологиите, пропагандата и т.н.
    Недеи да лъжеш, съвсем ясно ми е че се правиш на тъп, а съмнението винаги те яде отвътре, та затова толкова години се влачиш по мене да хапиш. Всъщност хапиш единствено себе си, но честно казано изобщо не те съжалявам че ще ходиш като глуха кучка през живота си.
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    По принцип съзнанието има функцията да работи, като антивирусна програма. Когато се сблъскаш с някаква информация, кажи ми по какви критерии определяш дали тя е правилна или лъжлива и веднага ще ти кажа с какво се идентифицираш и дали наистина не се идентифицираш с нищо, защото тогава би трябвало да нямаш мисли и логика за нищо, нито преценка.
    Не става въпрос за логика или преценка, щото тия неща може да ги изчислява и един компютър, един неодушевен предмет. Компютъра обаче не е жив, няма воля за живот, следователно няма и кауза за която да се бори. А човека има кауза, и точно тази кауза изкривява преценката му, особено ако е кауза от приказки за лека нощ. Не че има нещо лошо в каузите, но само ако е кауза базирана на реалния човешки живот, за свободата, за това да си жив и добре и всичко свързано с това. Но вашата кауза е насочена към отвърдния свят, а този свят наричате преходен, или че бил от дявола. Е към какво друго да е насочена интерпретацията ви на този свят, освен към собственото ви самоунищожение.

    Така или иначе, истината не се интересува от вашата кауза.

    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    и какво ще правиш ако неинжектираните, без зелен паспорт ги изключат от обществото
    https://www.youtube.com/watch?v=-YVt8NcpKcU

  14. #3664
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan-666 Виж мнението
    Недеи да лъжеш, съвсем ясно ми е че се правиш на тъп, а съмнението винаги те яде отвътре, та затова толкова години се влачиш по мене да хапиш.
    Ми може би, защото понякога говориш интересни неща ве, които аз след, като конвертирам ме приближават до моята християнска цел. Толко ли е сложно. Стремежа към съвършенството е заложен в нас, защото сме създадени, като образ на Съвършенството, това е движеща сила, а не съмненията в християнството и търсене в твоята философия на заместител.

    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan-666 Виж мнението
    Но вашата кауза е насочена към отвърдния свят, а този свят наричате преходен, или че бил от дявола. Е към какво друго да е насочена интерпретацията ви на този свят, освен към собственото ви самоунищожение.
    Когато разбереш, че който живее за този свят, той всъщност самопрецаква живота си, може би ще вденеш.
    Затова Иисус казва, който иска да спаси душата си, той ще я погуби; а който погуби душата си зарад Мене, той ще я спаси.

    Не се самоунищожаваме, защото ние не презираме този живот, той също е дар от Бога и трябва да се цени, а не да живеем, като самоубиийци, но като го живеем, да го живеем не като самоцел. Точно когато живееш този живот като самоцел, точно тогава си самоубиец.
    Последно редактирано от defender : 10-25-2021 на 23:08

  15. #3665
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Ми може би, защото понякога говориш интересни неща ве, които аз след, като конвертирам ме приближават до моята християнска цел. Толко ли е сложно. Стремежа към съвършенството е заложен в нас, защото сме създадени, като образ на Съвършенството, това е движеща сила, а не съмненията в християнството и търсене в твоята философия на заместител.
    Това което съм споделял тук като философия, никога не е било предвидено да се разбира като заместител на християнството, понеже то няма как да е заместител. Аз не ти предлагам да спреш пикото и да минеш на амфети. Предлагам да спреш да се друсаш, или в случая, да спреш да се филмираш. Ако искаш да гледаш на света от допускането че е създаден от Бог, или от позицията че този Бог е същия от Библията, тва е ОК, ама го прави по интелигентен начин, а не - " Ми не, не вярвам че нещо в християнството е глупост", щото това е позицията на абсолютен глупак.
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Не се самоунищожаваме, защото ние не презираме този живот, той също е дар от Бога и трябва да се цени, а не да живеем, като самоубиийци, но като го живеем, да го живеем не като самоцел.
    Защо не като самоцел. Нима всичко велико в човечеството не е самоцел - изкуството, емоцията, дори съзнанието? Нима живота и битието като цяло не са самоцел? Ако не беше самоцел, щеше да си един робот, които изпълнява всичко с определена цел, зададени параметри. Това че имаш способността да задаваш параметри и цели, не означава че целта е задължителна. Целта е задължителна само за придаване на смисъл на нещата, нищо повече. Хората имат нужда от цел и смисъл, но реалността и истината нямат. Каква мислиш че е целта на един камък? Да бъде превърнат в строителен материал ли? Защото за нас това е целта му. Ама камъка е бил тук и преди нас и ще остане и след нас. На камъка му дреме на шапката за твоите цели и смисли. Също както на битието му дреме за твоя живот и целите които си му отредил, макар ти самия да си произлязал от това битие и да си негово отражение. На кои следва да му дреме тогава за твоите ЦЕЛИ, ако не единствено на теб САМИЯ. И какво по чудесно доказателство за това че живота е САМОЦЕЛ?
    Всичко опира до ниво на осъзнатост и поемане на отговорност. Защото този които сам не може да си зададе параметри и цели, обикновенно вече ги е взел наготово отвън, те са му дадени и тои живее за тяхната цел. А тяхната цел е също толкова безсмислена колкото и всички останали - единственото което я подхранва като илюзия е колективната вяра.

  16. #3666
    Кажи нещо интересно ве дефенди, стига с тия глупости. Не се върнах тук за религиозни дебати.

  17. #3667
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan-666 Виж мнението
    стига с тия глупости.
    Ми аз тези неща наистина ги мисля ве, за мен християнството не са глупости.
    Тя и пандемията и мерките и вируса и ваксините и всичко около тях е някакъв информационен хаос и безумие, ама виж за нула време стана световна религия и масова психоза, та чак почнаха да умират за нея и от нея.

    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan-666 Виж мнението
    Не се върнах тук за религиозни дебати.
    Ми ти си се върнал по свое желание ве, не ми слагай на раменете тази отговорност.

    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan-666 Виж мнението
    Кажи нещо интересно ве дефенди,
    За личния си живот ли очакваш да ти говоря. хехе.

    Ми в момента друго интересно освен за пландемията за какво да си говорим, то всичко друго се завъртя около това в обществото и в политиката.

    Е, преди малко умуваме с един познат, как за тестване на здрави деца, 13 милиона, а за лечение на болни деца, събираме капачки. Как толко се загрижиха за нас и ги изби такъв алтруизъм. А в същото време сигурно нямаме и една детска болница, но молове колкото щеш.
    Търгашка работа ми мяза тая цялата история.

    Оня ден чета от почти 9 милиона за 30 години сме станали вече около 6.
    Спасяват ни или не ни спасяват едно я ясно депопопулацията си върви по план, дейба. Ама сега още усилиха темповете.
    Последно редактирано от defender : 10-26-2021 на 14:00

  18. #3668
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Ми ти си се върнал по свое желание ве, не ми слагай на раменете тази отговорност.
    E аз и по собствено желание спрях да пиша тук. Пак добре че поне онзи трол му омръзна да троли през 10 различни акаунта.

    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Ми в момента друго интересно освен за пландемията за какво да си говорим,
    Не знам ве, похвали се, оплачи се нещо? Има ли пиченца нещо А У?

    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Търгашка работа ми мяза тая цялата история.
    Видях една интересна теория наскоро, че грандиозния план е всеки гражданин да се обърне срещу собственото си правителство, така че всички правителства да се сгромолясат по горе долу едно и също време, естествено когато се окаже че ваксината е краино вредна и хората почват да умират. Междувременно елита ще се скрие в сянка, и няколко десетилетия по късно, след като популацията масово е намаляла, ще изплуват да сформират едно световно правителство.
    Не знам но в деня когато въведоха сертификатите, много хора около мен предполагаемо се разболяха от ковид, а на други им беше изключително зле целия ден, и като цяло хората бяха изнервени навсякъде. Почвам да си мисля че пускат някакви излъчвания, 5 Г или ддз, и то точно в дните когато малко по малко затягат примката, като по този начин съпротивата е по-малко.
    Последно редактирано от DoctorSatan-666 : 10-26-2021 на 18:51

  19. #3669
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan-666 Виж мнението
    Не знам ве, похвали се, оплачи се нещо? Има ли пиченца нещо А У?
    Бяхме на море с малка компания, ама не прайх секс
    Веднъж едно от момичетата толкова ми беше сърдита, че не и уйдисвам на желанията, къде да ходим с колата, че ми каза, че съм сатанист. . Та си викам си на акъла, брей прикачил съм от докторчето.
    Накрая и уйдисах да отидем да историческия парк до село Неофит Рилски и като ми казаха 40 лв. вход и ме боля главата 2 дена.

  20. #3670
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Бяхме на море с малка компания, ама не прайх секс
    Веднъж едно от момичетата толкова ми беше сърдита, че не и уйдисвам на желанията, къде да ходим с колата, че ми каза, че съм сатанист. . Та си викам си на акъла, брей прикачил съм от докторчето.
    Накрая и уйдисах да отидем да историческия парк до село Неофит Рилски и като ми казаха 40 лв. вход и ме боля главата 2 дена.
    Пак си се уредил на моренце. Аз нямам време човек, за няколко дена ходих из Родопите и тва ми беше. Сега взимам и смени тука от няколко месеца на един обект, някакъв завод, и заклевам се все едно някои ме е проклел, щото тука само циганки ми налитат, и то много тъпо щото са все хубави и свестни като момичета, ама пак ... как да се хвана с циганка Баси проклетията.

  21. #3671
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan-666 Виж мнението
    тука само циганки ми налитат, и то много тъпо щото са все хубави и свестни като момичета, ама пак ... как да се хвана с циганка Баси проклетията.
    Ако се хванеш с циганка фюрера ще се обърне в гроба.
    Ама така е, нали по-рано беше фъшага, ей на живота ти го връща, като те вкарва в парадоксални ситуации хаха.
    Ходи на църква да си изповядаш греховете.

  22. #3672
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan-666 Виж мнението
    Видях една интересна теория наскоро, че грандиозния план е всеки гражданин да се обърне срещу собственото си правителство, така че всички правителства да се сгромолясат по горе долу едно и също време, естествено когато се окаже че ваксината е краино вредна и хората почват да умират. Междувременно елита ще се скрие в сянка, и няколко десетилетия по късно, след като популацията масово е намаляла, ще изплуват да сформират едно световно правителство.
    Теорията изглежда много добра, само не знам как и къде ще се крият десетилетия. Чул съм за подземни градове в САЩ, където да се крият, но все пак нали някой трябва да охранява елита от обезумелия плебс, който ако настъпи хаос ще е в състояние близо до зверовете. Но тези дето ги охраняват елита изведнъж могат да си кажат, чакай бе братче, нали оръжието е в нас, тогава защо ние да не станем елит и да изтрепат стария елит от затлъстели дъртаци. Или пък базата им може да бъде охранявана от роботи и изкуствен интелект, де да знам.


    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan-666 Виж мнението
    Не знам но в деня когато въведоха сертификатите, много хора около мен предполагаемо се разболяха от ковид, а на други им беше изключително зле целия ден, и като цяло хората бяха изнервени навсякъде. Почвам да си мисля че пускат някакви излъчвания, 5 Г или ддз, и то точно в дните когато малко по малко затягат примката, като по този начин съпротивата е по-малко.
    Един американски лекар (забравих му името, но беше популярен) каза че с неговия екип от учени са изследвали ваксините и каза, че графен-оксида в инжектаците, реагира на 5G излъчването и след като графена се разпространи по всички органи в тялото после чрез 5G може да се влияе на здравословното състояние на хората.

    Друго, което каза, че червените кръвни клетки имат отрицателен заряд и затова стоят на разстояние една от друга, но графена във ваксините, който им магнити свойства, обръщал поляритета на кръвните клетки на положителен и тогава те започват да се слепват една с друга и става някакво мазало.

    Абе теории колкото щеш.
    Последно редактирано от defender : 10-26-2021 на 22:38

  23. #3673
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението

    Абе теории колкото щеш.
    Аз затова просто наблюдавам хората и къде, кога и какво се пуска като филм в публичното пространство.

  24. #3674
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan-666 Виж мнението
    Ти се ебаваш ма циганките маи са по стока от българките, щото живеят патриархално и имат някакви семеини ценности. Това че си живеят в затворени общности донякъде ги предпазва от пропагандата. И определено не са толкова фалшиви.

    Слушам онзи ден на един авер, една му праща гласови съобщения. И обяснява някакви неща от живота си и говори за някакви хора, и честно казано ако не знаех от кои е тва съобщение, щях да си помисля че е запис от епизод на София ден и нощ, или някъв друг подобен сладникав, помиярски българо-американски сериал. Толкова фалш, претенция и липса на връзка с реалноста. То дори не е и надуване да кажеш, просто звучеше толкова фалшиво и клише, като че ли това не е от човек, а са някакви реплики от сценарии. Баси тежкия филм.
    Не знам човек, верно, че характера е по-важен, но и не бих се хванал с жена, която да не я харесвам външно - може да не е перфектна външно, но поне 50% да ми допада. В противен случай, ако си взема каквато и да жена, пренебрегвайки предпочитанията си, значи ще съм доста отчаян, което няма начин да не доведе до грешно поведение и оттам до грешен избор на жена, дето ще ми стъжни живота и няма да съм щастлив в такава връзка. В такъв случай по-добре без жена.

    ПП: Така че добре се вгледай в себе си и прецени да не би да си всъщност много отчаян, и затова да се заглеждаш по циганки, като прекалено ги идеализираш.
    Последно редактирано от defender : 10-27-2021 на 22:44

  25. #3675
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan-666 Виж мнението
    Аз затова просто наблюдавам хората и къде, кога и какво се пуска като филм в публичното пространство.
    Един психотерапевт каза, че при травматични събития, човешката психика започва да се срива до около 30-стия месец. Така че ако и следваща година продължава този ковид-психо тормоз, очаквам към средата на 2022 да има доста изкрейзили, полудели, сринали се и измрели, за жалост. А до 2023, който е оцелял и не се е подал, значи никога няма да го направи и може би ще започнат да затихват нещата с мерките и ковид-терора.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си