.
Отговор в тема
Страница 68 от 151 ПървиПърви ... 185864656667686970717278118 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 676 до 1 700 от общо 3762
  1. #1676
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    А ти какво, медал ли искаш, че си издувал 200 коня и си разплаквал хората, които возиш? Страааашно!

    И с какво това те прави полезен за себе си и обществото, освен, че те превръща в сатанист-камикадзе и терорист за пасажерите си.

    Ти започна темата, какво ме питаш медал ли искам?

  2. #1677
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Докторе, това твоето фокусче, 200 коня ли е? Не ме разсмивай


    Ти повече от 1,6 кубика, едва ли ще караш през живота си.
    Последно редактирано от defender : 09-26-2017 на 20:53

  3. #1678
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    състезания кой е най-глупав
    дефендеръ води, щото вкара женка в уравнението
    ама сатаната с малоумните си доводи по всякви нацистки теми му диша в ушите

  4. #1679
    Голям фен Аватара на Zlennox
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    613
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    състезания кой е най-глупав
    дефендеръ води, щото вкара женка в уравнението
    ама сатаната с малоумните си доводи по всякви нацистки теми му диша в ушите
    His lack of education is more than compensated for by his keenly developed moral bankruptcy.

  5. #1680
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    А ти какво, медал ли искаш, че си издувал 200 коня и си разплаквал хората, които возиш? Страааашно!

    И с какво това те прави полезен за себе си и обществото, освен, че те превръща в сатанист-камикадзе и терорист за пасажерите си.

    Ти започна темата, какво ме питаш медал ли искам?
    Ти малоумен ли си? Не искам медал, казвам че само защото не можеш да вникнеш в манталитета на определени хора и защо обичат да карат бързо, това не означава, че е дошъл края на света и хората се били превръщали в бездушевни, понеже им харесват мощни машини, механика, или както там интерпретираш тоя имбецилски цитат. Ако хората наистина се превръщат в бездушевни, то е заради пасивния светоглед на тия същите дето карат като баба ми, а не заради разни дето карат опасно.
    Последно редактирано от DoctorSatan666 : 09-27-2017 на 02:20

  6. #1681
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan666 Виж мнението
    като те гледам какъв аутист си едва ли някой би ти я дал.
    Не мога да разбера, защо аутистите толкова често стават обект на присмех и ирония от твоя страна и ги изпозваш едва ли не като обидна дума? Обясни, ако обичаш.
    Последно редактирано от defender : 09-27-2017 на 09:07

  7. #1682
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "Човекът е станал свръхчовек… Но свръхчовекът със свръхчовешка мощ не се е извисил до равнището на свръхчовешки разум. Колкото по-могъщ става, толкова повече обеднява духовно… Трябва да се разбуди съвестта ни и да осъзнаем, че колкото повече се превръщаме В свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме.“

  8. #1683
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Не мога да разбера, защо аутистите толкова често стават обект на присмех и ирония от твоя страна и ги изпозваш едва ли не като обидна дума? Обясни, ако обичаш.
    Доста е сложно за обяснение, понеже да си аутист не винаги е негативно нещо, тъй като има и добре функциониращи аутисти, гении и пр. В случая обаче се има предвид това че аутистите нямат добри социални умения. Сега, ако си интелигентен това не е голям проблем, но ако си глупав, и с лоши социални умения, както са доста аутисти - лошите умения за разбиране на намеци и контекст в социални ситуации, комбинирани с естествена наивност и невежество, правят такъв човек да е cringe за останалите - той прави всичко и всяка ситуация неловка, дотолкова че чувството да го наблюдаваш е все едно да захапиш клечката на сладоледа или някой да стърже с нож по чиния. Горе-долу така се чувствам когато ти чета постовете.
    Последно редактирано от DoctorSatan666 : 09-27-2017 на 11:19

  9. #1684
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Хехе, ок-ок!

  10. #1685
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Абе тва, на фашистите не трябва да им се дава да карат коли бе! Не ли?

  11. #1686
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Абе тва, на фашистите не трябва да им се дава да карат коли бе! Не ли?
    На теб не трябва да ти се дава да дишаш.

  12. #1687
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan666 Виж мнението
    ...
    Единственият, който разбира всичко и знае как, е кръчмарският философ. До следващата "голяма".

  13. #1688
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Докторе, дай за малко да заровим томахафката! Какви са ти бъдещите житейски планове, мислиш ли да имаш деца, семейство или си решил до края на живота да си останеш незадоволен сатанист-бунтовник срещу всичко и всеки, освен към Хитлер, разбира се? Но дори и той е имал деца?
    Последно редактирано от defender : 09-27-2017 на 20:07

  14. #1689
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Докторе, дай за малко да заровим томахафката!
    Каква томахавка бе човек. Това че те хейтвам в личен формат съвсем не значи че имам някакви забележки към личността ти или че имам нещо против теб. Забележките ми са изцяло на идейно ниво. То това и повечето хора не разбират за расистките идеи на националсоциализма - винаги ги принизяват до някакво лично, посредствено ниво на омраза, а всъщност "омразата" е изцяло на ниво идеи. Естествено, доста хора вкарват много "лична" по характер омраза в дадена идеина постановка, но такива хора има сред последователите на която и да е идея и съвсем не са най-добрите й представители.
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Какви са ти бъдещите житейски планове, мислиш ли да имаш деца, семейство или си решил до края на живота да си останеш незадоволен сатанист-бунтовник срещу всичко и всеки, освен към Хитлер, разбира се? Но дори и той е имал деца?
    Няма да обяснявам подробно, защото не мисля че това ти влиза в работата, но като за начало мисля да избягам от града. Не мисля да живея като "нормалните хора" и да работя за/в система, която не само не се интересува за мен, но и активно се опитва да ме унищожи, физически и идеологически. Минусите от това решение са безброи, много повече от алтернативата - някакси, макар и фиктивно, да плувам на повърхността на системата, но колкото и да е трудно, все пак мисля че това е правилното решение. Що се отнася до семейство и деца - да, ще имам деца, но това не означава, че ще спра да се боря.

    И не, Хитлер не е имал деца.
    Последно редактирано от DoctorSatan666 : 09-29-2017 на 14:47

  15. #1690
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan666 Виж мнението
    Що се отнася до семейство и деца - да, ще имам деца, но това не означава, че ще спра да се боря.
    Да, но системата е така направена, че за да имаш деца, за да можеш да ги отгледаш, за да имаш дом, то трябва малко или много да се подчиниш на системата - да работиш в системата, да ги изучиш децата си в системата и принципите на системата, плащаш данъци, и подобни.

    Просто системата се възползва от чувството за възпроизвеждане на човека за да го подчини, или ако не се подчини никак, тогава прото да не може да се възпроизведе. А ако вземе, че се възпроизведе, и продължава никак да не се подчинява, то системата ще го обяви най-вероятно за невменяем, ку-ку, деградирал, изостанал, фанатик, опасен за децата си, и ще му отнеме родителството. Просто системата иска да има едни послушни, системни деца и бъдещи граждани и си е опекла работата.

    Какъв ти е шанса, питам аз?
    Последно редактирано от defender : 09-29-2017 на 15:50

  16. #1691
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Докторе, а ако се ожениш за някоя супер системно-нагодена жена, какво ще правиш? Вътре в семейството ти ще е война.
    Питам аз?

    Трябва си намерлиш жена същата като тебе. А шанса за това май клони към 0. Такива, като тебе са 1 на 10 милиона. Ти си по-рядък случай и от аутист.
    Последно редактирано от defender : 09-29-2017 на 16:02

  17. #1692
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Докторе, а ако се ожениш за някоя супер системно-нагодена жена, какво ще правиш? Вътре в семейството ти ще е война.
    Питам аз?

    Трябва си намерлиш жена същата като тебе. А шанса за това май клони към 0. Такива, като тебе са 1 на 10 милиона. Ти си по-рядък случай и от аутист.
    Това са резонни въпроси, но на тоя етап съм по загрижен за собственото си оцеляване. Другото, каквото сабя покаже.

    И не, има доста традиционни момичета, просто трябва да търсиш. Кварталните принцеси с дрешките от мола, много ясно, че няма да искат да живеят в планината и да доят кози.
    А иначе що се отнася до шанс за семейство извън системата, да - мисля че е възможно. Може би не много успешно, но все пак възможно. Щом циганите могат.

  18. #1693
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Хах, кефиш!

    Добре си го измислил докторче, но все пак мисля, че без вяра в Бог, няма да успееш.


    ПП: Че циганите са доста зависими от системата. Например сега са почнали да ги помюсюлманчват за пари, купуват им гласовете на изборите, ползват ги за създаване на етническо напрежение и какво ли не. Циганите не са пример, по-скоро са маргинализирани.
    Последно редактирано от defender : 09-29-2017 на 19:37

  19. #1694
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Хах, кефиш!

    Добре си го измислил докторче, но все пак мисля, че без вяра в Бог, няма да успееш.


    ПП: Че циганите са доста зависими от системата. Например сега са почнали да ги помюсюлманчват за пари, купуват им гласовете на изборите, ползват ги за създаване на етническо напрежение и какво ли не. Циганите не са пример, по-скоро са маргинализирани.
    Да, защото за създаване на етническо напрежение не е нужна повече от една страна, нали така.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  20. #1695
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Да, защото за създаване на етническо напрежение не е нужна повече от една страна, нали така.
    Техния праг да бъдат накарани да почнат да вършат простотии и зулуми извън допустимите граници е по-нисък.

    ПП: Например един човек може да бъде по-лесно накаран да удари шамар на друг човек, тогава ще се породи напрежение, но инициатора на напрежението ще е този дето е ударил шамара, а другия човек ако се подаде на напрежението, то ще е просто, защото ще се е почувствал унизен и омерзен от вандала. Ако не е бил ударен, той никога не би се подал на манипулация да удари шамар на другия, за разлика от него.
    Последно редактирано от defender : 09-29-2017 на 20:19

  21. #1696
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитат:
    "Около 30 години практикувах психиатрия в Америка. Основното нещо от което се стремях да отърва моите пациенти, беше неоправданият гняв, агресивната избухливост към хората и към близките, яростта и бесовете в ежедневните отношения. Моите американски пациенти бяха, поради особеностите на своето цивилизационно развитие като християнска нация и наследница на Западноевропейската етика, напълно наясно, че гневът изразяван публично или частно, е проява на слабост, неспособност за контрол.

    Съвсем обратното е в земите, където е върлувал или доминирал Исляма или подобни агресивни култури като да речем Златната Орда. Гневливостта, способността да крещиш и да си публично агресивен, да се “караш”, да жестикулираш бясно и да си в състояние на култивирана още от детството ярост и агресия, да демонстрираш незабавна готовност за силова саморазправа с всеки, който се осмели да засегне твоята така наречена чест, се цени много високо. Счита се за “мъжко” поведение. За сила, даже и за гаранция на социален успех.

    Това е основна и вероятно непреодолима културна разлика между Ориента и Оксидента. "
    Последно редактирано от defender : 09-29-2017 на 21:27

  22. #1697
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Техния праг да бъдат накарани да почнат да вършат простотии и зулуми извън допустимите граници е по-нисък.

    ПП: Например един човек може да бъде по-лесно накаран да удари шамар на друг човек, тогава ще се породи напрежение, но инициатора на напрежението ще е този дето е ударил шамара, а другия човек ако се подаде на напрежението, то ще е просто, защото ще се е почувствал унизен и омерзен от вандала. Ако не е бил ударен, той никога не би се подал на манипулация да удари шамар на другия, за разлика от него.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  23. #1698
    Голям фен Аватара на Zlennox
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    613
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Да, защото за създаване на етническо напрежение не е нужна повече от една страна, нали така.
    His lack of education is more than compensated for by his keenly developed moral bankruptcy.

  24. #1699
    Голям фен Аватара на Zlennox
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    613
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan666 Виж мнението
    Забележките ми са изцяло на идейно ниво. То това и повечето хора не разбират за расистките идеи на националсоциализма - винаги ги принизяват до някакво лично, посредствено ниво на омраза, а всъщност "омразата" е изцяло на ниво идеи.
    Геноцида и евгениката са омраза на обективно идеологическо ниво, така ли?



    His lack of education is more than compensated for by his keenly developed moral bankruptcy.

  25. #1700
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Геноцида и евгениката са омраза на обективно идеологическо ниво, така ли?
    Евгениката е омраза към нисшите точно толкова колкото използването на антибиотици е омраза към вирусите. Тоест, ако е омраза, то е лишена от всякаква емоция, тъй като, за разлика от комунистически и марксистки брътвежи за любов и равенство, студен разум е първоначалник на тази концепция, а не емоцията. С това, едва ли може да се нарече омраза, в класическия смисъл на думата.
    Емоцията е иррационална - да се твърди че евгениката е идея породена от рационализирана омраза, би намеквало че корена й все пак е емоционален, тоест тя е отношение, породено от лично преживяване. Интересно как някой би изпитвал омраза към черни примерно , породена от личните му преживявания и впоследствие рационализирана в евгеника, след като по времето когато евгениката е била популярна, черни в Европа е имало само по зоопарковете.
    Обективно идеологическо ниво е словосъчетание което само краен марксистки тлъст педал като теб може да измисли, дори и да е само с цел ирония. Никоя идеология не може да претендира за обективност, а в най-добрия случай само за адекватно отношение към обективността, тъй като идеология е сбор от предписания и схващания в рамките на някаква цел - цел в интерес на дадена група, а от това по-субективно, здраве му кажи. Евгениката е очевидно схващане в интерес на дадена група - това не означава че допирните и точки с обективното се дискредитират по дефолт, особенно след като привържениците на тази идея никога не са претендирали за такава обективност. Обективно правилна и обоснована интенционалност няма - затова е интенция, породена е от субективност, от цел, интерес.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си