.
Отговор в тема
Страница 71 от 151 ПървиПърви ... 216167686970717273747581121 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 751 до 1 775 от общо 3762
  1. #1751
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan666 Виж мнението
    Кво да ти се обяснявам ве шматка. Ти когато си си играл с кукли, аз обикалях махалата с аверите и крадях ябълки от кварталната будка щото нямаше какво да ям. Е как да ме разбереш, лигавник, след като още тичаш зад гъза на мама и тати.
    Как да ме разбереш, след като цял живот си обграден от хомо-мишки и смотани софийски богаташ-тарикатчета, докато се правиш на добро момче пред ваште, а аз бръмча по улиците и се занимавам с наркомани, мангали, отрепки и психопати.
    Че и аз преди да дойда в София съм живял в провинцията бе льольо, хващали сме жаби от реката и сме ги пекали на огън край реката и сме ги яли, а не в ресторант. И аз съм бил между мангали, даже като малки, като сме ходили да се къпем в реката и един мангал ми откраде слиповете и си оставил неговите насрани слипове (дето не ги прал от един месец) и твръдеше, че те били моите. Не ми говори, ама тва е че ти и досега си останал на това малоумно ниво, па и даже се гордееш.
    Последно редактирано от defender : 10-02-2017 на 11:57

  2. #1752
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Готини историйки, но не ме интересуват малките ти провинциални приключения. Знам само това което виждам срещу мен сега, а то е една плачеща женичка, дето само циври и мрънка кое колко зле било, а нищо не прави по въпроса. Лайньо, ако беше видял и знаеше нещата, които аз съм видял и знам, нямаше и един ден да изкараш в мойта кожа. Не се преструвай че знаеш какъв е живота на улицата, щото се вижда веднага какъв разлигавен софийски дришльо си.

  3. #1753
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Най-вече, защото Хитлер е бил срещу християнството.
    Плехар нещастен...
    https://www.youtube.com/watch?v=u_LHwKxcOIM

  4. #1754
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan666 Виж мнението
    ако беше видял и знаеше нещата, които аз съм видял и знам, нямаше и един ден да изкараш в мойта кожа.
    Хехехе, какво се самомитологизираш?! Не мога да повярвам по какъв примитивен начин си придаваш важност.

    Тва ми прозвуча, като: "Ти знаеш ли кой съм аз уее".

    И кой си ти ве, какво толко си видял? Какво по-лошо можеш да видиш от смърта, дето всички сме я виждали?

    Докторче, в началото, като беше още извънбарирен дух, по ме кефеше, но откакто излезе от оня образ, много отклонения цъфнаха. Я пак си влез в онзи образ и аз вече няма да ти се смея, щото като излезеш от него и работите стават сериозни.
    Последно редактирано от defender : 10-02-2017 на 12:18

  5. #1755
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Какво по-лошо можеш да видиш от смърта, дето всички сме я виждали?
    Видях тия като теб, дето са като умрели приживе. Отрицатели на живота и волята, заключени в свят на вечен разпад и умствен задух. Слепци и пораженци.

  6. #1756
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan666 Виж мнението
    Отрицатели на живота и волята, заключени в свят на вечен разпад и умствен задух. Слепци и пораженци.
    И това го казва човекът, дето твърдеше, че бил извънбариерен и нямал никакви цели в живота, ами живеел просто, защото трябвало да се живее - това ако не е разпад, умствен задух, отрицание на волята, не знам какво е?

  7. #1757
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "Хитлер е разчитал да използва за новата религия значителна част от християнските храмове и свещеници, заставяйки ги да преминат към изповядването на тази нова религия (точно както либарализма днес в храмовете проповядва не Бог, а хуманизъм някакъв, а Бог е като нещо вторично, незначитилно даже). Разбира се, новата религия напълно отрича Ветхия Завет заради неговите юдейски корени."
    Хитлер е използал хистиянството единствено за да може по-лесно е незабележимо да прокара своята религия. Аз не казвам, че не е вярвал в някакакъв бог.
    Последно редактирано от defender : 10-02-2017 на 12:38

  8. #1758
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    И това го казва човекът, дето твърдеше, че бил извънбариерен и нямал никакви цели в живота, ами живеел просто, защото трябвало да се живее - това ако не е разпад, умствен задух, отрицание на волята, не знам какво е?
    И къде, ако не в разпада се ражда най-силния стремеж към съзидание? Къде, ако не в умствения задух, глътка свежа прозорливост е най-сладка? Къде, ако не в отрицанието на волята, се кове най-могъща воля?

  9. #1759
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    "Хитлер е разчитал да използва за новата религия значителна част от християнските храмове и свещеници, заставяйки ги да преминат към изповядването на тази нова религия (точно както либарализма днес в храмовете проповядва не Бог, а хуманизъм някакъв, а Бог е като нещо вторично, незначитилно даже). Разбира се, новата религия напълно отрича Ветхия Завет заради неговите юдейски корени."
    " Ооо виж, цитат от интернет, със сигурност трябва да е истина, това което се казва."

    Застреляй се, шкембар.

  10. #1760
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Да бе, само докторчето знае истината, той черпи информация от самите извори.

    Филмар, като почнеш си предаваш важност пред другите с някаква баналностти и ми се повръща. Но какво да се прави, явно обичаш да играеш този театър пред другите, всички селяци обичат театър, но не за да го гледат в зала, а за да играят ролята на звездите и героите в него пред другите.
    Последно редактирано от defender : 10-02-2017 на 12:48

  11. #1761
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Да бе, само докторчето знае истината, той черпи информация от самите извори.
    Поне не чета за Хитлер от православие.ком
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Филмар, като почнеш си предаваш важност пред другите с някаква баналностти и ми се повръща. На какво да се справи явно обичаш да играеш този театър пред другите, всички селяци обичат театър, но не за да го гледат, а за да играят ролята на звездите и героите в него.
    Каквото повикало, такова се обадило.


    Едит: Ахахахаххахах, наистина е от православие.ком, ахахахаххахаха...........
    Последно редактирано от DoctorSatan666 : 10-02-2017 на 12:55

  12. #1762
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan666 Виж мнението
    И къде, ако не в разпада се ражда най-силния стремеж към съзидание? Къде, ако не в умствения задух, глътка свежа прозорливост е най-сладка? Къде, ако не в отрицанието на волята, се кове най-могъща воля?
    Ми тогава, защо го каза това същото за моята религия, като нещо обидно и в следващия момент, като го отнесох към тебе и почваш ми се правиш на колко си велик. Как може едни и същи доводи в първия случай да го ползваш за обида, а отнесени към тебе с тях да си предаваш величие.

    Човече, имам чувство че ти изпадаш в някава психози за да се чувстваш велик в тях, защото в реалността си смачкан. Не знам, не знам.

  13. #1763
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan666 Виж мнението
    Поне не чета за Хитлер от православие.ком

    Каквото повикало, такова се обадило.


    Едит: Ахахахаххахах, наистина е от православие.ком, ахахахаххахаха...........
    Е и какво като е от там, поне статията си има автор, който застава с името си.

    Ти какви книги четеш, не четеш ли и ти книги с автор. И каква е разликата.

  14. #1764
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    АХахаххаа, малоумието ти няма край.

  15. #1765
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan666 Виж мнението
    Поне не чета за Хитлер от православие.ком
    Ми поне там разглеждат Хитлер и политиката му от тяхната духовна страна, както и съотнесена с християнството.
    Нали точно за това спорим, дали Хитлер е бил "За" или "Против" христинястото или дали е искал да го подмени или поне да го измени в някаква степен.
    Хитлер ли знае по-добре какво е христиняство или Иисус, това е въпросът?


    ПП: Иисус не е мразил евреи (ниго други народи), нито е искал да ги изсели на остров Мадагаскар? Хитлер му контрастира, сорри.
    Последно редактирано от defender : 10-02-2017 на 13:28

  16. #1766
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan666 Виж мнението
    психопати.
    Защо ме споменаваш на последно място.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  17. #1767
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Защо ме споменаваш на последно място.
    Не съм ги изброявал по степени, мое сладко психо-патенце.
    Последно редактирано от DoctorSatan666 : 10-02-2017 на 14:30

  18. #1768
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  19. #1769
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Почти съм сигурен, че с този любовен театър, доктор форумен франкенщайн се опитва да ни превърне в жертви на някой от сбърканите си експерименти. Докторчето, действа, като същински евреин?

    ПП: докторче, ако твоя идол беше жив, за това си поведение вече щеше да си в трудово-изправителен лагер на някой далечен остров.
    Последно редактирано от defender : 10-02-2017 на 20:47

  20. #1770
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Почти съм сигурен, че с този любовен театър, доктор форумен франкенщайн се опитва да ни превърне в жертви на някой от сбърканите си експерименти. Докторчето, действа, като същински евреин?

    ПП: докторче, ако твоя идол беше жив, за това си поведение вече щеше да си в трудово-изправителен лагер на някой далечен остров.
    Гей ли си.

    Наистина ми е интересно, не се опитвам да те засегна (с което не намеквам, че да си гей е обидно, в случая предполагам, че човек като теб би го приел като обида).
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  21. #1771
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Не съм гей, изобщо не мога да разбера, защо ми задаваш тоя въпрос, а и не ми дреме.
    По никакъв начин не съм показал нищо гейско, освен в някой очевидни шеги.

    Не мога да разбера какъв тоя интерес дали съм гей.

    ПП: Обясни, как трябва да се държа, че да не си помислиш че съм гей. Да те псувам и оригвам ли,и да те плескам нахлано по задника, докато се възхищавам и целувам напомпения си трицепс?
    Последно редактирано от defender : 10-02-2017 на 21:23

  22. #1772
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Не съм гей, изобщо не мога да разбера, защо ми задаваш тоя въпрос, а и не ми дреме.
    По никакъв начин не съм показал нищо гейско, освен в някой очевидни шеги.

    Не мога да разбера какъв тоя интерес дали съм гей.

    ПП: Обясни, как трябва да се държа, че да не си помислиш че съм гей. Да те псувам и оригвам ли,и да те плескам нахлано по задника, докато се възхищавам и целувам напомпения си трицепс?
    Каква бурна реакция. Каква ли е причината.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  23. #1773
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Защото съм гей. Ейй, разгелее. Ум се лее в тоя форум. Ся ше дойде и лекето666, да сере върху мене и той, ае се обзаложим. Да му го ту*а.

  24. #1774
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Защото съм гей. Ейй, разгелее. Ум се лее в тоя форум. Ся ше дойде и лекето666, да сере върху мене и той, ае се обзаложим. Да му го ту*а.
    Знам, че искаш.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  25. #1775
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Знам, че искаш.
    А друго нещо за мен знаеш ли? Сега е момента да си демонстрираш ясновидските и магьоснически възможности.
    Например колко ми е дълъг?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си