.
Отговор в тема
Страница 86 от 151 ПървиПърви ... 367682838485868788899096136 ... ПоследнаПърви
Резултати от 2 126 до 2 150 от общо 3762
  1. #2126
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Папата да бие целия този път и накрая да не го допуснат до богослужение. Какво негостоприемство.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  2. #2127
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Папата да бие целия този път и накрая да не го допуснат до богослужение. Какво негостоприемство.
    Пише, че идва по покана на премиера и президента, не на патриарха.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  3. #2128
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Пише, че идва по покана на премиера и президента, не на патриарха.
    Е и.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  4. #2129
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Е и.
    Никой не го е канил да служи. Може да служи в католическата катедрала ако толкова иска. На 700-800 метра е от Александър Невски.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  5. #2130
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Никой не го е канил да служи. Може да служи в католическата катедрала ако толкова иска. На 700-800 метра е от Александър Невски.
    Далечко е.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  6. #2131
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Султанът Ердоган иска да направи най-емблематичният за православието храм "Света София" от музей в джамия.
    Кажете ми каква е целта на този човек, толкова ли си нямат мега-грандомански джамии в Турция и Арабия, защо се опитва да провокира православният свят, какво демонстрира? Ами дай сега и ние да превърнем джамията в центъра на София в църква - но защо да го правим, това би било поведение на неуравновесен психопат.
    Последно редактирано от defender : 04-04-2019 на 20:29

  7. #2132
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Какво негостоприемство.
    Митрополит Антоний: "Светият синод е информирал представителите на папата още в самото начало, че общо богослужение и молитва с папа Франциск не може да има. Въпреки това среща с между папата и патриарх Неофит и Светия Синод ще има.
    Българската православна църква оказва гостоприемство при визитата на папата, увери митрополит Антоний. "Напрежение между католическата църква и БПЦ няма. Всичко останало са провокации, които целят по някакъв начин да саботират предстоящата визита"

  8. #2133
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "Град София е кръстен на Господ Бог Иисус Христос" - Така заместник-кметът на София по култура и образование Тодор Чобанов отговори пред "Дарик радио" на въпроса защо образът от кампанията на общината за отбелязването на 140 години София столица на България е Иисус Христос, а не този на статуята на Св. София, дело на Георги Чапкънов.
    Последно редактирано от defender : 04-06-2019 на 23:13

  9. #2134
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Великото докторче се завърна.
    Докторе, къде се губиш ве?

  10. #2135
    Бях насам-натам, дойдох да ви видя кво прайте, но останах разочарован. Точно 10 минути след като си направих профил, ми изтриха коментара...

    ПП: Иначе, въпреки новите звезди в тоя форум, виждам че ти и зленокса все още продължавате да се насирате , така че явно поне това не се е променило.
    Последно редактирано от DoctorSatan1488 : 04-09-2019 на 11:29

  11. #2136
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan1488 Виж мнението
    Бях насам-натам, дойдох да ви видя кво прайте, но останах разочарован. Точно 10 минути след като си направих профил, ми изтриха коментара...
    Изтриха го, защото положението във форума в момента е ето това:

  12. #2137
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan1488 Виж мнението
    Бях насам-натам, дойдох да ви видя кво прайте, но останах разочарован. Точно 10 минути след като си направих профил, ми изтриха коментара...

    ПП: Иначе, въпреки новите звезди в тоя форум, виждам че ти и зленокса все още продължавате да се насирате , така че явно поне това не се е променило.
    Мислех, че си избягал от цивилизацията в някоя гора или пустиня?
    Напредваш ли в сатанизЪма, на кое ниво си вече?
    Още ли се комплексираш от жените, когато те поканят на среща и се спичаш, когато те сами дойдат у вас да се запознаете?
    Последно редактирано от defender : 04-09-2019 на 12:04

  13. #2138
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Мислех, че си избягал от цивилизацията в някоя гора или пустиня?
    Напредваш ли в сатанизЪма, на кое ниво си вече?
    Вече съм 7мо ниво, недосегаем.
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Още ли се комплексираш от жените, когато те поканят на среща и се спичаш, когато те сами дойдат у вас да се запознаете?
    Не, но още съм безумно влюбен в дриймочката, и останах депресиран след като тя ме заряза.

  14. #2139
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Изтриха го, защото положението във форума в момента е ето това:
    Това и преди беше така с разни power-tripping модератори. Искаш да кажеш че сега е официално наложена практика? Това след като сайта смени собственика си ли стана?

  15. #2140
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan1488 Виж мнението
    7мо ниво, недосегаем.

    останах депресиран
    Винаги съм се чудил как някой едновременно може да е недосегаем и депресиран, да го ева - но при противоречащ си индивидиум, като тебе всичко е възможно.

    Докторче, да знаеш, че може да ти посегнам, че да ти падне малко нивото, ве.

  16. #2141
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Винаги съм се чудил как някой едновременно може да е недосегаем и депресиран
    Е как, то тъкмо депресията ме прави недосегаем

    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Докторче, да знаеш, че може да ти посегнам, че да ти падне малко нивото, ве.
    Това ли ти е последното самооправдание за хомосексуалните ти наклоности?

  17. #2142
    Аве ми къде е нпп, да не загинал геройски по време на екзорсизъм?
    https://www.youtube.com/watch?v=tqgt5xrWti0

  18. #2143
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan1488 Виж мнението
    Това и преди беше така с разни power-tripping модератори. Искаш да кажеш че сега е официално наложена практика? Това след като сайта смени собственика си ли стана?
    Ами старите модератори тихомълком бяха разкарани. Вече всички модериращи понастоящем са и администратори и работят основно в сянка и не пишат в темите. Ако случайно се появят, за да оставят мнение, обикновено това си е цяло събитие и го правят, ако си ги подразнил с нещо. Предполагам, че пишат и някои от статиите в сайта.

  19. #2144
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan1488 Виж мнението
    ...
    Чакаме с нетърпение продължение на философските ти и психоаналитични дисертации.
    Като за начало може да започнеш с нещо за "разобличаване" на религията.

  20. #2145
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Чакаме с нетърпение продължение на философските ти и психоаналитични дисертации.
    Като за начало може да започнеш с нещо за "разобличаване" на религията.
    Не става така, трябва да ми дойде вдъхновението като видя някоя религиозна простотия, като от рода на тия цитати дето ги постваш постоянно. Впрочем изненадан съм, че остана в тоя форум след като се махнах. Мислех си, че след като няма кой да ти обръща внимание, ще напуснеш и ти. Но ти продължи да постваш простотиите от православие.ком. Явно си дори по-жалък отколкото си мислех.

  21. #2146
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Ами старите модератори тихомълком бяха разкарани. Вече всички модериращи понастоящем са и администратори и работят основно в сянка и не пишат в темите. Ако случайно се появят, за да оставят мнение, обикновено това си е цяло събитие и го правят, ако си ги подразнил с нещо. Предполагам, че пишат и някои от статиите в сайта.
    Явно става дума за добре платени и специфично инструктирани хора, които да следят какво се случва. Нормално. Мършите знаят че трябва да изолират и спрат всяко неудобно за тях мнение преди да е започнало да се разпространява като вирус. Уви нещата не стават така. Свободата в интернет дава едно много особенно прикритие за статуквото, а именно че всяка информация може да се отхвърли от средностатистическия потребител като просто луда конспирация. Когато обаче се въведе цензура, хората се усещат че истината не се страхува от разследване, и щом се прикрива и забранява нещо, значи има защо. А тези които са знаели още от преди това, сега са бесни и дефакто могат да направят нещо в реалния живот, вместо да си изливат хейта в интернет. А може би това е била целта им по начало - да разбунят кошера колкото се може повече, за да въведат още по-драконови мерки след това.

  22. #2147
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan1488 Виж мнението
    Впрочем изненадан съм, че остана в тоя форум след като се махнах. Мислех си, че след като няма кой да ти обръща внимание, ще напуснеш и ти.
    Възхищаваш се колко съм независим, особено от тебе ли? Егото ти е убийствено и това от човек, дето уж се е справил с Азът.

    Може да напишеш нещо и за любовта - дримока и депресията са ти достатъчно вдъхновение.
    Например, защо се депресирам от несподелена любов.
    Последно редактирано от defender : 04-09-2019 на 14:02

  23. #2148
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Възхищаваш ми се колко съм независим, особено от тебе ли?
    По скоро нещо смесено между възхищение и отвращение.

    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Може да напишеш нещо и за любовта, дримока и депресията са ти достатъчно вдъхновение.
    Дримока е чувствителна душа, но с много вътрешни противоречия. Заряза ме защото изкарвах чувствителната й страна на показ, а тя не иска да я показва, защото си мисли че това я прави слаба и незначителна. Пък мен точно това ме привлича в нея - как е хем крайно рационална, хем неосъзнато чувствителна. Ех, тежка е несподелената любов дефенди. Но мисля че вече я преодолях. Добре че се намери една хубава италианка да ме утеши временно.

  24. #2149
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan1488 Виж мнението
    Пък мен точно това ме привлича в нея
    Може би точно това те привлича в нея, защото си нарцистичен тип, който си търси не партньор, а жертва за емоционална експлоатация.


    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan1488 Виж мнението
    Добре че се намери една хубава италианка да ме утеши временно.
    Нали осъзнаваш, че италианките живеят в Италия, а ти живееш в едно села до Плевен.

  25. #2150
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Може би точно това те привлича в нея, защото си нарцистичен тип, който си търси не партньор, а жертва за емоционална експлоатация.
    Привлича ме невинността и, толкова ли е лошо да искаш невинно момиче, а не някаква квартална принцеса дето е опърдяла кочана на половината град? Точно ти би трябвало да ме разбереш. Или вече напълно си обърнал резбата?


    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Нали осъзнаваш, че италианките живеят в Италия
    Къде си мислиш че бях последната една година?
    Последно редактирано от DoctorSatan1488 : 04-09-2019 на 14:28

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си