.
Отговор в тема
Страница 89 от 151 ПървиПърви ... 397985868788899091929399139 ... ПоследнаПърви
Резултати от 2 201 до 2 225 от общо 3762
  1. #2201
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Знам защо DoctorSatan1488 се е появил пак във форума - идват избори !
    Хмм, интересно.

  2. #2202
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Mхххмммм... много любящо от страна на бог да държи тези деца в трезвение - нали, понеже са толкова осъзнати за света около тях, пък камоли за някъв си шарлатанин от преди 2 хилядолетия, че да не паднат в "хипнотичния сън на битието."

    Когато някога имаш дете и е на 1/2-годинки искам да го питаш какви са му възгледите върху вселената и бог. Разбира се преди да си го индоктринирал в твойте си измишлици.
    Само че моето дете няма да бъде индоктринирано, то ще стане вярващ човек единствено ако му е харесало как живее баща му, а не принуждавано с някакви голи философски приказки.

  3. #2203
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    и кво викате, печели избори с 2 поста в нета...
    пари треa, пари

  4. #2204
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    и кво викате, печели избори с 2 поста в нета...
    пари треa, пари
    Ми ако ме финансирате, може да се кандидатирам.


    Но иначе сериозно, всеки такъв опит е обречен на провал, откакто Хитлер спечели изборите през 33-та.
    Последния които се опита да направи нещо истинско в България беше Боян Расате, но след като почна да набира популярност явно са заплашили него и семейството му при което като цяло изчезна от политическата сцена. Волен беше купен от самото начало за фалшива опозиция. За ВМРО няма смисъл изобщо да говоря. Друга партия със стойностна програма беше БНРП, но тя се разпадна след смъртта на д-р Иван Георгиев.
    Последно редактирано от DoctorSatan1488 : 04-13-2019 на 04:36

  5. #2205
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Доктора ако вземе властта, страната ще се превърне в концлагер за христиЕни и други религиозни групи.

    А народонаселението ще бъда манипулирано с разни (цитирам) "кукички". Вторият псевдоним на докторчето след "сатаниста" е "кукичката", хаха

  6. #2206
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Доктора ако вземе властта, страната ще се превърне в концлагер за христиЕни и други религиозни групи.

    А народонаселението ще бъда манипулирано с разни (цитирам) "кукички".
    Политическата версия на кукичките се нарича пропаганда и се използва навсякъде в политиката, идиот.

    Концлагери за християни няма да има, но за гейове - виж това е друг въпрос, така че разбирам опасенията ти

  7. #2207
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan1488 Виж мнението
    Политическата версия на кукичките се нарича пропаганда и се използва навсякъде в политиката, идиот.

    Концлагери за християни няма да има, но за гейове - виж това е друг въпрос, така че разбирам опасенията ти
    Много ти се иска да съм гей, нали?! - Дали, това не е защото всъщност многото ти се иска да облекча нуждите на загорелия ти задник, а?

  8. #2208
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Докторе, много интересна снимка на аватара си имаш? Какво е това? Прилича на икона, ама не точно?

  9. #2209
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Много ти се иска да съм гей, нали?! - Дали, това не е защото всъщност многото ти се иска да облекча нуждите на загорелия ти задник, а?
    Моля те, спри, сам се закопаваш повече

  10. #2210
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan1488 Виж мнението
    Моля те, спри, сам се закопаваш повече
    Всъщност ти си този, който винаги започва темата за гейовете, като извърташ всичко в тази посока. Отстрани погледнато, явно много те кефи, таа тема, все тя ти се привижда във всичко и правиш повод за нея от всичко.

  11. #2211
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Всъщност ти си този, който винаги започва темата за гейовете, като извърташ всичко в тази посока. Отстрани погледнато, явно много те кефи, таа тема, все тя ти се привижда във всичко и правиш повод за нея от всичко.
    Не знам кой постоянно спами темите с цитати за гей либерални ценности и намеква че Зленокса иска хомо ласки ей така от нищото, без изобщо да е ставало на въпрос за това. Аз досега не си спомням да съм зачеквал тая тема, освен когато ти се издъниш с някакъв многозначителен коментар по отношение на педерастията. При все това никога не ме е интересувало дали си гей или не, а това че го прикриваш чрез нападки към гейовете. Тая вътрешна динамика ми е интересна като психологически феномен. Както и феминистките, които тайно имат фетиш за изнасилване и мъжка доминация.

  12. #2212
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan1488 Виж мнението
    а това че го прикриваш чрез нападки към гейовете.
    Какви са ми нападките към гейовете? Аз ли ще затварям гейовете в концлагери, но разбирам опасенията ти. Моля, спри сам да се закопаваш.

  13. #2213
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Какви са ми нападките към гейовете? Аз ли ще затварям гейовете в концлагери, но разбирам опасенията ти. Моля, спри сам да се закопаваш.
    "Хахаха, виж мамо, използвам неговите шеги срещу него."

    Просто се самоубий в името на правотата на религията си... О, чакай, християнството забранява самоубийството. Damn.

  14. #2214
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Как може да сте такива noob-ове, не мога да проумея.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  15. #2215
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Как може да сте такива noob-ове, не мога да проумея.
    Ти не се обаждай, че си по-зле и от дефенди в това отношение.

  16. #2216
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan1488 Виж мнението
    Ти не се обаждай...
    Леле, в Италия не се ли научи на обноски с жените.

  17. #2217
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Пп: Сега нали знаеш, че дримока ще изчака удобния момент и някой ден ще ти пречупи вратлето от кръста, като всяка уважаваща себе си жена. Продължавай да потъваш

  18. #2218
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Леле, в Италия не се ли научи на обноски с жените.
    Не, пък и нямаше много смисъл след като не говоря много италиански

  19. #2219
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Пп: Сега нали знаеш, че дримока ще изчака удобния момент и някой ден ще ти пречупи вратлето от кръста, като всяка уважаваща себе си жена.
    Тя да дойде, пък ще видим кой кого и как ще прекърши.

  20. #2220
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan1488 Виж мнението
    Тя да дойде, пък ще видим кой кого и как ще прекърши.
    май не ме разбра, нищо, живота учи.

  21. #2221
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    май не ме разбра, нищо, живота учи.
    Ааа, друго си имал си предвид. Но пак няма да стане, тя не се идентифицира като жена

  22. #2222
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan1488 Виж мнението
    Ти не се обаждай, че си по-зле и от дефенди в това отношение.
    Това е доста трудно постижимо.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  23. #2223
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Това е доста трудно постижимо.
    Най-вероятно е така, но не съм убеден. Ще трябва да дойдеш и да ми покажеш колко не си зле

  24. #2224
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "В изследванията в атомната физика Хайзенберг, например, пише:
    … трябва да помним, че онова, което наблюдаваме, не е природата сама по себе си, а природата, явена чрез нашите методи за изследване.

    Според Копенхагенската интерпретация (т. нар. Копенхагенска школа във физиката) по същество в квантовата теория ние достигаме границата на онова, което можем да знаем. Да се опитаме да преминем отвъд тази граница означава да отговорим на въпроса: как можем да се надяваме да знаем нещо, което е непознаваемо? В този смисъл физиката потъва в метафизиката. Нилс Бор обобщава:
    Това не е квантов свят. Това е само абстрактно квантовофизическо описание. Погрешно е да се мисли, че задачата на физиката е да разкрие как природата е. Физиката показва само какво можем да кажем ние за природата."


    ПП: всеки атеист, който твърди, че е убеден, че няма Бог (и няма нужда от вяра за да приеме това твърдение), спокойно може да бъде разглеждан, като откачалник.
    Последно редактирано от defender : 04-13-2019 на 19:56

  25. #2225
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan1488 Виж мнението
    Най-вероятно е така, но не съм убеден. Ще трябва да дойдеш и да ми покажеш колко не си зле
    Ако дойда, най-много да избягаш от страх, така че ще изпусна.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си