.
Отговор в тема
Страница 9 от 151 ПървиПърви ... 56789101112131959109 ... ПоследнаПърви
Резултати от 201 до 225 от общо 3762
  1. #201
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    npp ,много си строг. Ш' ма обидиш.
    Кажи сега бодна ли на Нова Година?
    боднах вегетарианска храна, а сега вече си затваряй/затвори клавиатурния плювалник в раздела

  2. #202
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от npp Виж мнението
    боднах вегетарианска храна, а сега вече си затваряй/затвори клавиатурния плювалник в раздела
    Нали уж беше свидетел, бе, пъпеш!? Защо се държиш така с един смирен вярващ?

  3. #203
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    ..
    ама виж го само, първо ти се изфука, а после те обиди.

    тотално беше употребен.
    Последно редактирано от defender : 01-05-2016 на 12:32

  4. #204
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    666 + 666 + 666 + 6 + 6 + 6 = 2016

    Прeдричам, тази година ДокторСатан ще е в свои води.

    Също предричам, че тази година нпп и неговия брат свидетел ще се сражават с дедо Антихристю Христов от село Баница.
    Последно редактирано от defender : 01-05-2016 на 16:04

  5. #205
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Прeдричам, тази година ДокторСатан ще е в свои води.
    А аз предричам че и тази година ще си останеш същото малко, злобно, интригантско лайно. Бъди си инфантилен и злобен колкото си искаш, това не ми влиза в работата. Но поне спести си жалките провокации по мое име - за толкова години не разбра ли, че няма какво да кажеш, което да ме жегне?
    Последно редактирано от DoctorSatan666 : 01-05-2016 на 17:38

  6. #206
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Стига мрънка докторе!

    А и реално погледнато, какво толкова съм ти казал?!

    ПП: Твоите думи са далеч по-злобни.

  7. #207
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Не съм злобен, нито те мразя. Това което пишеш в мен буди само отвращение и презрение, нищо повече. За да мразиш някого, трябва и да го уважаваш, като достоен противник. Ти не си достоен за омраза, защото нямаш "топките" да застанеш твърдо и сериозно зад идеите, на които уж симпатизираш. Вместо това се държиш като петокласник и когато ти оспоря глупостите, почваш да ми се лигавиш и шикалкавиш като няква малка пикла. Затова и по принцип избягвам да ти отговарям, но мине ли се известно време, пак почваш да ме намесваш в лигавщините си. Защо? Толкова ли ти е нужно вниманието ми?

  8. #208
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan666 Виж мнението
    Не съм злобен, нито те мразя. Това което пишеш в мен буди само отвращение и презрение, нищо повече. За да мразиш някого, трябва и да го уважаваш, като достоен противник. Ти не си достоен за омраза, защото нямаш "топките" да застанеш твърдо и сериозно зад идеите, на които уж симпатизираш. Вместо това се държиш като петокласник и когато ти оспоря глупостите, почваш да ми се лигавиш и шикалкавиш като няква малка пикла. Затова и по принцип избягвам да ти отговарям, но мине ли се известно време, пак почваш да ме намесваш в лигавщините си. Защо? Толкова ли ти е нужно вниманието ми?
    тОЛКова ли ти е нужно да се обесняваш във форума?

  9. #209
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Цитирай Първоначално написано от golemiq_korab_minava Виж мнението
    тОЛКова ли ти е нужно да се обесняваш във форума?
    Айде и другия лигльо се обади. Самоубий се, жалкар ...

  10. #210
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan666 Виж мнението
    Защо? Толкова ли ти е нужно вниманието ми?
    Не мисля, че отношението ми към тебе е с нещо по-различно от останалите, за да ми задаваш такива странни въпроси.

    Другото което е, малко ми е странно, сатанист като тебе, дето не признавал никакви норми, морал, дето чупил обществени бариери, да ми държи сметка за добро отношение към него, па и с претенции и два часа обяснения.

    Каква сатанинска ирония.
    Последно редактирано от defender : 01-05-2016 на 22:51

  11. #211
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan666 Виж мнението
    Айде и другия лигльо се обади. Самоубий се, жалкар ...

    Вземи се успокой, че почваш да дразниш иначе мирните и добронамерени потребители. Плашиш.

  12. #212
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    > Не мисля, че отношението ми към тебе е с нещо по-различно от останалите, за да ми задаваш такива странни въпроси.

    Недей да ми се правиш на умряла лисица, смешник... Ако имаш нещо съществено да (ми) кажеш, кажи го. Ако ще ме намесваш в детинските си простотии, умирай в лайна. Всъщност и двата случая, умирай в лайна.

    > сатанист като тебе
    > да ми държи сметка за добро отношение
    Последно редактирано от DoctorSatan666 : 01-05-2016 на 23:12

  13. #213
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan666 Виж мнението
    [color=green]
    Недей да ми се правиш на умряла лисица, смешник... Ако имаш нещо да ми кажеш, кажи го. Ако ще ми се лигавиш, умирай в лайна. Всъщност и двата случая, умирай в лайна.
    Докторе, какви са тия смешни скоропоговорки бе, тва някакво народно творчество ли е, от типа "народа е казал, че... еди какво си"?

    Докторе ти си бил някакъв литературен герой ве, по ти мяза.
    Последно редактирано от defender : 01-05-2016 на 23:15

  14. #214
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Докторе, какви са тия смешни скоропоговорки бе, тва някакво народно творчество ли е.
    Религията ти е народно творчество, олигофрен...

  15. #215
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan666 Виж мнението
    Религията ти е народно творчество, олигофрен...
    Има разлика от религия до религия. Моята религия е създадена от реален човек, подплатена с реалния му живот и дела и с много свидетели и ученици.

    Ми твоята философия също е форма на религия, че в този свят какво може да бъде 100% гарант за съвършена истина, явно във всичко, което приемаш за истина е нужно и зрънце вяра.
    Последно редактирано от defender : 01-05-2016 на 23:23

  16. #216
    много на сериозно се взимате

  17. #217
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan666 Виж мнението
    Айде и другия лигльо се обади. Самоубий се, жалкар ...
    без страсти

  18. #218
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от golemiq_korab_minava Виж мнението
    много на сериозно се взимате
    казваш на доктора, че не е сериозен ли ве, ей ся ше му избиеш и другия комплекс.

    докторе спокойно човек, аз пък ти казвам, че си сериозен човек, много сериозно ми седиш на мене, чак вцепенено.
    Последно редактирано от defender : 01-05-2016 на 23:28

  19. #219
    не казвам, че не е много сериозен, а че тук няма файда от това, аз също се правя, но не и в подобни спорове - кой е по-тъп, кой как го обиждал ......

  20. #220
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от golemiq_korab_minava Виж мнението
    кой е по-тъп, кой как го обиждал ......


    ми ся, тежко му е на момчето

  21. #221
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Има разлика от религия до религия. Моята религия е създадена от реален човек, подплатена с реалния му живот и дела и с много свидетели и ученици.
    Да бе, кисело мляко и вафли боровец. Твоята религия е създадена от алчни, властолюбиви или просто наивни фанатици, а малкото духовно и философско в нея отдавна е затрупано от институционализми, популистки и простолюдни глупости и суеверия, срещу които иронично и идола на твоята религия се е борил ...
    Последно редактирано от DoctorSatan666 : 01-05-2016 на 23:38

  22. #222
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Цитирай Първоначално написано от golemiq_korab_minava Виж мнението
    много на сериозно се взимате
    Добре че поне теб никой не те взима на сериозно.
    Последно редактирано от DoctorSatan666 : 01-05-2016 на 23:48

  23. #223
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan666 Виж мнението
    Да бе, кисело мляко и вафли боровец. Твоята религия е създадена от алчни, властолюбиви или просто наивни фанатици, а малкото духовно и философско в нея отдавна е затрупано от институционализми, популистки и простолюдни глупости и суеверия, срещу които иронично и идола на твоята религия се е борил ...
    Всъщност така е, истината е яко замаскирана от какви ли не препятствия и фарисеи, но не е и невъзможно да я намериш, лошото е че ти (и много умници като тебе) се втренчваш само в препятствията, хвърляш един повърхностен поглед и отсвирваш нещата с пренебрежение, много слабохарактерно.

  24. #224
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan666 Виж мнението
    същото малко, злобно, интригантско лайно.
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan666 Виж мнението
    Айде и другия лигльо се обади. Самоубий се, жалкар ...
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan666 Виж мнението
    Недей да ми се правиш на умряла лисица, смешник...
    умирай в лайна. Всъщност и двата случая, умирай в лайна.
    https://www.facebook.com/video.php?v=953362911419175

    ПП: докторче хванах те на кой подражаваш?
    Последно редактирано от defender : 01-06-2016 на 00:08

  25. #225
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Всъщност така е, истината е яко замаскирана от какви ли не препятствия и фарисеи, но не е и невъзможно да я намериш, лошото е че ти (и много умници като тебе) се втренчваш само в препятствията, хвърляш един повърхностен поглед и отсвирваш нещата с пренебрежение, много слабохарактерно.
    Не, слабохарактерно е да отхвърляш всички останали религии, идеологии и философски концепции, с помпозната претенция че твоята е единствената, в която се съдържа истината. Християнството започва като бунтарски хипи култ, а виж сега докъде е стигнало? До един отвратителен, лицемерен, псевдо-духовен мазохизъм. Дори и да е имало нещо наподобяващо истина, то е отдавна заминало в канализацията на времето. Още повече, че истината изобщо не съществува, тя не е нищо повече от отношение на истинност и искренност, най-вече към себе си . Истината не е абсолютна и статична, тя се мени с времената, хората и контекста. Истина няма, защото отношенията са като преживяванията. Няма значение дали във физическия свят си навън в парка, пък в същото време преживяваш че си сърбаш чая у вас. Преживяванията са истинни сами по себе си, също както отношенията. Например в отношенията " Аз искам" или "Аз обичам", няма нищо истинно или неистинно. Тая категория е неприложима. Приложима е категорията модалност (валидно/невалидно, изпълнено/неизпълнено, съответствено/несъответствено) - тоест задаваш условен контекст на отношението, и ако то се вписва адекватно, значи отношението е валидно. Контекста ни е отчасти зададен, отчасти го създаваме ние, всеки сам за себе си и групово. За тази част, която е зададена, бих се съгласил че отношението на Иисус, като цяло, е адекватно. Само че Иисус и светът, в който той е бил релевантен, ги няма от 2 хиляди години, а отношенията които християнските институции и вярващи му придават, нямат нищо общо с Иисус. Малките хора винаги преиначават идеите на такива индивиди, за контекстите на своите малки реалности, желания, потребности и отношения. И в целия този 2000 годишен калабалък от плебейска полюция, да се търси някаква далечна, метафорична, отдавна загубила стойност, истина, е упражнение за луди. Само наивник с очевидно пристрастие и инфантилна мисловна дейност, би тръгнал да търси истина в сборник с митове и легенди. Още повече пък днес, когато има достъп до толкова много други философски системи и автори, които са на светлинни години по-адекватни, както в отношението си към истината и вселената, така и в конкретните си изводи. Да не говорим че изобщо не ти трябват хилядолетни религии и философии за да схванеш света, ако имаш достатъчно интелект и широко-скроена натура, за да прозреш сам в нещата. Така че естествено че ще отсвиря нещата с пренебрежение. Няма смисъл да ровя във варел пълен с лайна, само защото е популярна заблудата че на дъното има злато и диаманти. Злато и диаманти, бол ама трябва да знаеш къде да ровиш. И трябва много купчини с лайна да преровиш, докато се научиш. Само идиот би ровил цял живот там където е ровено 2000 години и нищо не е намерено. А ти ровиш ли ровиш, и колкото повече ровиш и нищо не намираш, толкова повече искаш да заблудиш себе си и останалите, че усилията ти не са били напразни, а напротив че един ден ще бъдеш възнаграден за вложения труд. Като един комарджия, който колкото повече губи, толкова повече залага. И с това, в купчината с лайна може да ти се привиждат тонове злато, но само в твоите очи, не в моите.
    Последно редактирано от DoctorSatan666 : 01-06-2016 на 02:17

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си