Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
Че ти не "сереш" ли върху моята истина ве - нали в това е смисъла ти търсиш слаби места в моята истина, аз в твоята.
Само дето аз подходих изцяло с целта да ти обясня, като на някои които иска да научи нещо и е готов да слуша, а твоето беше просто за целта да се изтропаш отгоре.
Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
Аз не сравнявам тебе и мене, като мъжкарски качества, или за да се изтъквам над тебе, като мъжкар, а говоря за мъжкарството по принцип ве.
"Ти си мек, като тесто, а жената иска да види, че има в ръце нещо твърдо, а ти се плъзгаш, като душевен глист. "

Май ти си този които се плъзга, как мислиш? Като посочваш нещо негативно за някои, следва поне самия ти да не си такъв

Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
Пък знам, ли може и да си прав, може и да имам комплекс, какво лошо има, комплексите са за да се осъзнават и лекуват точно в такива дискусии.
Ми лекувай се ве, ама колко време вече мина, всеки път като се припознаеш в нещо написано от мен за християнството, се чувстваш персонално нападнат и изпитваш нужда да се защитиш, като почваш да пишеш глупости, дегизирани като аргументи, и ако аргументите не минат, се почва едно мерене на пишки и комплексарщина. Аз не съм влязал тук нито за да те нападам, нито да ти решавам проблемите. Искаше да знаеш за критиката на Ницше - казах ти. Като имаш проблем, решавай си го. Като искаш да говориш по даден въпрос, абстрахирай се от проблемите си, в противен случаи веднага си личи че дискусията не ти е основен приоритет.