.
Отговор в тема
Страница 149 от 149 ПървиПърви ... 4999139145146147148149
Резултати от 3 701 до 3 705 от общо 3705
    Мега фен
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    И какво от това?
    Ами просто щом идеологията е внедрена в тебе и приета, ти вече не си субект на живота си, а външни фактори започват да го определят. Затова ще живееш по малоумни идеологически правила, и ще се чудиш аве защо е толкова гаден живота. Ако например османското робство е било външно робство, то това е невидимо вътрешно робство ве. Нищо работа, какво толко.

Мега фен Аватара на haritov
    Град
    системата дегоба
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Ами просто щом идеологията е внедрена в тебе и приета, ти вече не си субект на живота си, а външни фактори започват да го определят. Затова ще живееш по малоумни идеологически правила, и ще се чудиш аве защо е толкова гаден живота. Ако например османското робство е било външно робство, то това е невидимо вътрешно робство ве. Нищо работа, какво толко.
    Научих нещо ново и все пак нямаше нужда.
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

Мега фен
    Всяка форма на зависимо поведение е опит за бягство от травма и болка.
    Фундаменталният въпрос е не защо си зависим, а защо те боли.
    Последно редактирано от defender : 06-15-2022 на 21:04

Vea la reproducción de todos los capitulos its beautiful now de dorams aquí en DoramasVip the legendary life of queen lau en calidad de video HD. Ver y descargar Doramas y películas en sub español eve 2022 y sub latín

subject reply

Vea la reproducción de todos los capitulos pachinko de dorams aquí en DoramasVip my husband in law en calidad de video HD. Ver y descargar Doramas y películas en sub español eve 2022 y sub latín

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си