.
Отговор в тема
Страница 148 от 151 ПървиПърви ... 4898138144145146147148149150151 ПоследнаПърви
Резултати от 3 676 до 3 700 от общо 3762
  1. #3676
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението

    ПП: Така че добре се вгледай в себе си и прецени да не би да си всъщност много отчаян, и затова да се заглеждаш по циганки, като прекалено ги идеализираш.
    Ти четеш ли изобщо кво пиша? Първо, не ги идеализирам, щото повечето са някакви грозни бацили. И второ, не се заглеждам по тях, те се заглеждат по мен, при това по много очевиден начен, и нямам никакво обяснение защо? Пак тъи преди 1 година ходих на някакво събиране с далечни роднини и една малка циганеишън (осиновена е, преди да кажеш нещо ) тръгва да ме зарибява. С кво толкова съм вървежен сред женския пол от този етнос, нямам представа.

  2. #3677
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan-666 Виж мнението
    Ти четеш ли изобщо кво пиша? Първо, не ги идеализирам, щото повечето са някакви грозни бацили. И второ, не се заглеждам по тях, те се заглеждат по мен, при това по много очевиден начен, и нямам никакво обяснение защо? Пак тъи преди 1 година ходих на някакво събиране с далечни роднини и една малка циганеишън (осиновена е, преди да кажеш нещо ) тръгва да ме зарибява. С кво толкова съм вървежен сред женския пол от този етнос, нямам представа.
    Ми сигурно външно имаш някакво благо излъчване и те си мислят, че имат шанс с тебе. Може би за една циганка да се хване с българин, това за нея е все едно, че е с една класа над другите циганки, превръща се в елитна циганка сред приятелките си.

    От друга страна познавах едно момиче, което като малка е израснала в едно село, където половината жители са цигани, и много добре и се отдаваше комуникацията с тях, знаеше им нрава. Да не би в селото на баба ти да е имало цигани и като малък да си си играел с тях.

  3. #3678
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Докторе, какво мислиш за преименуването на Facebook в Metaverse.

    Някои смятат, че това не е случайно и че може би след, като елита направят реалния живот толкова нещастен и непоносим, какво по-хубаво от това хората да избягат във виртуалната реалност "Метавселена". И ако хората досега са били обвързани с платформата в бъдеще буквално ще живеят в нея.

  4. #3679
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "Най-силните застъпници на робството, бяха робите с привилегии."

  5. #3680
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Въпрос на време беше да го кажат. Вие сте проблема. Спрете да дишате

    Последно редактирано от defender : 11-12-2021 на 22:22

  6. #3681
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "По-страшно е, когато дяволът воюва съвместно с някой развратен човек. Тогава причинява двойно зло на другите. Дяволът, за да влезе в сътрудничество с такъв човек, трябва да може да разчита на него - този човек трябва да има зла воля, злоба.
    Впоследствие, Бог да пази, тези хора ще причинят трудности, ще притесняват останалите хора, манастирите. В техните очи Църквата, монашеството ще бъдат зло, защото пречат на плановете им. На днешното състояние може да се противостои само по духовен начин, а не по светски. Бурята ще се усили още малко, ще изхвърли на брега консервни кутии, боклуци, т.е. всичко ненужно и след това положението ще се проясни. Ще видите как в цялото това състояние едни ще получават чиста отплата, а други ще изплащат дългове.”
    Преп. Паисий Светогорец

  7. #3682

    The best Graphic designing institute in Delhi

    Graphic designing institute in Delhi
    https://www.dgroyals.com/graphic-design-course-delhi/


    <a href="https://www.dgroyals.com/graphic-design-course-delhi/">Graphic designing institute in Delhi</a>
    Aspirants who want to become successful graphic designers after completing their schooling or college can opt for this course.

  8. #3683
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    За много години, преателЕ.

  9. #3684
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Усещате ли как бавно и постепенно дяволът проектира своето адово царство на земята и малко по малко все повече стъжнява живота на човеците с цел да отнеме свободната им воля.
    Докторче666, харесва ли ти царството на сатаната ве, нали му беше фен и го почиташе, като светъл ангел?

  10. #3685
    Здравейте. За тези, които са ОРЕС, знаете ли мотивиращи начини, по които да уча хем лесно, хем интересно. Понеже, когато съм онлайн е много скучно.

  11. #3686
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019

  12. #3687
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    В каквато степен света е превзел нашата душа и мисли, те стават трудни за разбиране и от самите нас… Тъй всички, се хранят заедно с прасетата, когато се отдалечават от истинската храна на добрия Бог. Когато човекът започне да се храни с друга храна, той заживява хранейки се заедно с прасетата, с бесовете, с тия, който изпълняват волята на своята безсловесност, на своите инстинкти. Мислят, че това е щастието, мислят безумието си за щастие. И там живее човекът и си мисли, че това наистина е храна и че уж така живее „по човешки“, къпейки в своята пръстност, в своята тленност. А когато го посети Божията благодат той идва на себе си и си опомня, какво е да е човек и се връща, а Бог го приема без да го укорява. ~ отец Владимир Дойчев
    Последно редактирано от defender : 02-20-2022 на 15:45

  13. #3688
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "- Отче, как ще протече Страшният Съд?
    - На Страшния Съд в един миг ще се открие състоянието на всеки човек и всеки сам ще тръгне натам, закъдето е.
    Всеки ще вижда като на телевизор своите дела и духовното състояние.
    Ще оглежда себе си в другия, ще навежда глава и ще отива на мястото си."

  14. #3689
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "Голямото нулиране.
    Там няма Бог.
    Там си биологична маса с червило."

  15. #3690

    animeflv

    Animeflv https://animeyt2.net web OFICIAL para ver Anime Online en HD, tenemos todos los animes, películas series y OVAs. Somos los primeros en tener los últimos capítulos sólo en. El mejor portal de anime online para latinoamérica, encuentra animes clásicos, animes del momento, animes más populares y mucho más, todo enhttp://www.teenproblem.net/forum jkanime https://animeyt2.net
    Hagtag: #anime #jkanime #VerAnime #Veranimeenlínea #9anime #kissanime #4anime
    Website: Animeyt2.net
    call me for Paid SEO +923072641777
    Email: faadijutt77@gmail.com

  16. #3691

    dramafansubs

    Mira la actualización diaria de todos los Kdramas, Jdramas y Cdramas en https://dramafansubs.me. Dramafansubs es la plataforma más divertida y de entretenimiento para ti. <a href="https://dramafansubs.me">dramafansubs</a> ver en línea sin ningún tipo de perturbación. Todos los subtítulos en español transmitidos solo en la web oficial de Mlatfansubs y dramafansubs
    Hagtag. #dramafansubs #doramasmp4 #doramasqueen #kdrama #
    Website: Dramafansubs.me
    call me for Paid SEO +923072641777
    Email: faadijutt77@gmail.com

  17. #3692
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "Книгата "Сатанизъм Unlimited" синтезира глобалната ненормалност, в която сме затворени. Атомизирани индивиди, лишени от история, от расова, полова и културна идентичност, от родова принадлежност и от способност за критично мислене, формират обществата в съвременните "бели" държави.
    Група милиардери мечтаят да властват вечно над света. Благодарение на новите технологии те искат да станат нови богове и да сложат край на историята. Трансхуманизмът и новият феодализъм са тяхна идеология и философия. За да постигнат целта си те трябва да превърнат всички нас в безбожни, безрасови, безполови, безродни, безмозъчни и чипирани зомбита, тлеещи с безусловен базов доход из мрачните презастроени мегаполиси. Бялата раса е първата им колективна жертва, тъй като в нея виждат единствената пречка за постигане на целите си. Нашата единствена сила и възможност за борба е познанието на случващото се около нас."


  18. #3693
    "Mолитвата не е дълъг списък с молби към Бога. Не се моля само когато искам нещо или когато се страхувам от нещо. Преди всичко се моля да имам връзка с Бог. Говоря с Него и Той говори с мен, гледам Го и Той ме гледа, и когато тази връзка напредва, дори не трябва да говоря с Него, стига да сме заедно в едно и също място в тишина. Какво да кажеш, когато любовта казва всичко. Когато чувстваш, не говориш, когато обичаш не е нужно да обясняваш, другият знае, усеща това, което чувстваш към него. Всъщност, когато те обича толкова много, той знае какво искаш преди да го кажеш. Ето защо Свети Исаак казва - в Царството Божие езикът, на който ще говорим, ще бъде мълчанието. Ще говорим с любов, затова няма да имаме нужда от думи. Всичко ще бъде присъствие, усещане за дълбоко удовлетворение."

    о. Хараламбос Пападопулос

  19. #3694
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Мисля, че идеологиите се създават за масите, защото иначе те не могат понесат свирепата реалност, в която те са просто храна и енергия за елита, докато енергията им бъде източена и те се превърнат в отпадъчен продукт. А през това време благодарение на идеологиите, масите да си мислят, че живеят в най-розовия, свободен и прекрасен свят и дори сами нагаждачески да съдействат на своите палачи, които дори ги боготворят, като спасители.

    Само православието разкрива истината за състоянието на човека в този паднал свят, но мисля, че паралелно, дори по-рекламирано, върви и едно друго, идеологизирано, политкоректно "православие", което също е част от гореспоменатата система за сънуване, докато ти пият кръвчицата.
    Последно редактирано от defender : 05-30-2022 на 02:13

  20. #3695
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Как успявате да различавате идеологиите от реалността, след като идеологиите масово се пропагандира, като реалност?

  21. #3696
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Как успявате да различавате идеологиите от реалността, след като идеологиите масово се пропагандира, като реалност?
    за рибата в аквариум единствената реалност е аквариум. Другото е религия.
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  22. #3697
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    за рибата в аквариум единствената реалност е аквариум. Другото е религия.
    Само че рибата няма мозъчна кора, за разлика от човека, а идеологиите са точно това, програмиране на нови неврони връзки в мозъчната кора, чрез масово облъчване с пропаганда и пречупване на всичко през идеологията. По този начин мисля че хипоталамусът или пък хипокампоса в лимбичната система започва да си изгражда спомени от тази масова пропаганда. А след време от тези запечатани спомени в тебе ще изникват разни мисли, които ти дори ще разпознаваш за свои (а те всъщност, както казах, преди време са били заложени в тебе от пропагандата). И ето как неусетно ще приемеш идеологията и дори ще си мислиш, че това са твои мисли и изводи, а не наложени чрез външен натиск, натрапване и масово облъчване.
    Последно редактирано от defender : 05-30-2022 на 21:50

  23. #3698
    These foods contain a high amount of salt, which leads to high blood pressure and heart disease. In general, the more ingredients on the label, the more processed the item.

    rajsi verma

  24. #3699
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от georgepalm Виж мнението
    These foods contain a high amount of salt, which leads to high blood pressure and heart disease. In general, the more ingredients on the label, the more processed the item.

    rajsi verma
    Това georgepalm от Григорий Палама ли идва?
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  25. #3700
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Само че рибата няма мозъчна кора, за разлика от човека, а идеологиите са точно това, програмиране на нови неврони връзки в мозъчната кора, чрез масово облъчване с пропаганда и пречупване на всичко през идеологията. По този начин мисля че хипоталамусът или пък хипокампоса в лимбичната система започва да си изгражда спомени от тази масова пропаганда. А след време от тези запечатани спомени в тебе ще изникват разни мисли, които ти дори ще разпознаваш за свои (а те всъщност, както казах, преди време са били заложени в тебе от пропагандата). И ето как неусетно ще приемеш идеологията и дори ще си мислиш, че това са твои мисли и изводи, а не наложени чрез външен натиск, натрапване и масово облъчване.
    И какво от това?
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си