.
Отговор в тема
Страница 148 от 148 ПървиПърви ... 4898138144145146147148
Резултати от 3 676 до 3 682 от общо 3682
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението

ПП: Така че добре се вгледай в себе си и прецени да не би да си всъщност много отчаян, и затова да се заглеждаш по циганки, като прекалено ги идеализираш.
    Ти четеш ли изобщо кво пиша? Първо, не ги идеализирам, щото повечето са някакви грозни бацили. И второ, не се заглеждам по тях, те се заглеждат по мен, при това по много очевиден начен, и нямам никакво обяснение защо? Пак тъи преди 1 година ходих на някакво събиране с далечни роднини и една малка циганеишън (осиновена е, преди да кажеш нещо ) тръгва да ме зарибява. С кво толкова съм вървежен сред женския пол от този етнос, нямам представа.

Мега фен
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan-666 Виж мнението
    Ти четеш ли изобщо кво пиша? Първо, не ги идеализирам, щото повечето са някакви грозни бацили. И второ, не се заглеждам по тях, те се заглеждат по мен, при това по много очевиден начен, и нямам никакво обяснение защо? Пак тъи преди 1 година ходих на някакво събиране с далечни роднини и една малка циганеишън (осиновена е, преди да кажеш нещо ) тръгва да ме зарибява. С кво толкова съм вървежен сред женския пол от този етнос, нямам представа.
    Ми сигурно външно имаш някакво благо излъчване и те си мислят, че имат шанс с тебе. Може би за една циганка да се хване с българин, това за нея е все едно, че е с една класа над другите циганки, превръща се в елитна циганка сред приятелките си.

От друга страна познавах едно момиче, което като малка е израснала в едно село, където половината жители са цигани, и много добре и се отдаваше комуникацията с тях, знаеше им нрава. Да не би в селото на баба ти да е имало цигани и като малък да си си играел с тях.

Мега фен
    Докторе, какво мислиш за преименуването на Facebook в Metaverse.

Някои смятат, че това не е случайно и че може би след, като елита направят реалния живот толкова нещастен и непоносим, какво по-хубаво от това хората да избягат във виртуалната реалност "Метавселена". И ако хората досега са били обвързани с платформата в бъдеще буквално ще живеят в нея.

Мега фен
    "Най-силните застъпници на робството, бяха робите с привилегии."

Мега фен
    Въпрос на време беше да го кажат. Вие сте проблема. Спрете да дишате

Последно редактирано от defender : 11-12-2021 на 22:22

Мега фен
    "По-страшно е, когато дяволът воюва съвместно с някой развратен човек. Тогава причинява двойно зло на другите. Дяволът, за да влезе в сътрудничество с такъв човек, трябва да може да разчита на него - този човек трябва да има зла воля, злоба.
    Впоследствие, Бог да пази, тези хора ще причинят трудности, ще притесняват останалите хора, манастирите. В техните очи Църквата, монашеството ще бъдат зло, защото пречат на плановете им. На днешното състояние може да се противостои само по духовен начин, а не по светски. Бурята ще се усили още малко, ще изхвърли на брега консервни кутии, боклуци, т.е. всичко ненужно и след това положението ще се проясни. Ще видите как в цялото това състояние едни ще получават чиста отплата, а други ще изплащат дългове.”
    Преп. Паисий Светогорец

The best Graphic designing institute in Delhi

Graphic designing institute in Delhi
    https://www.dgroyals.com/graphic-design-course-delhi/

<a href="https://www.dgroyals.com/graphic-design-course-delhi/">Graphic designing institute in Delhi</a>
    Aspirants who want to become successful graphic designers after completing their schooling or college can opt for this course.

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си