.
Отговор в тема
Страница 62 от 151 ПървиПърви ... 125258596061626364656672112 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 526 до 1 550 от общо 3762
  1. #1526
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    нпп, какво те възпира да станеш гей и да си доставиш удоволствие, и да доставиш любов и удоволствие на човеците/одушевени?
    не е добре да се бърза с това да ставаш алтернативен сексуалист, или въобще сексуалист, най-малкото защото светът досега беше пълен с духовни беззаконници, които не си даваха реална сметка какво причиняват на милиони човеци като упражняват/практикуват своите еретични религии; затова ако при такива условия не успееш да се въздържиш от секс, най-добре да не го обръщаш на (цял) сексуализъм, в случай че има негативно влияние идващо от системата на духовното беззаконие, което те засяга и (което) не можеш да преодолееш по праведен начин...

    от друга страна, няма да е добре да се допуска мъже или жени да бъдат изпедерастявани, но това важи най-вече за духовните човеци/служители, понеже именно те не трябва да вършат духовно беззаконие и трябва да освещават света...

    ето и ти как дори когато напредваш духовно, напредъкът ти е бавен, защото има нещо, което те спъва, и то е доста вероятно да се окаже твоята склонност да се доверяваш на световна духовна/религиозна традиция, понеже обвързването с такава (в която има ерес) може да възпрепятства духовното развитие/израстване...

  2. #1527
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от npp Виж мнението
    не е добре да се бърза с това да ставаш алтернативен сексуалист, или въобще сексуалист.
    Гениално е това. Евала ти прая.

  3. #1528
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Добре де нпп, тогава ти какви услуги предлагаш за доставяне на любов и удоволствие на човеците/одушевени?

  4. #1529
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Добре де нпп, тогава ти какви услуги предлагаш за доставяне на любов и удоволствие на човеците/одушевени?
    да не си станал гей с това твоето т.нар. "православие", че намекваш за гей услуги?! - да не се окаже, че е кривославие?!

  5. #1530
    Голям фен Аватара на Zlennox
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    613
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Твоите приоритети не са рационални, трябва да се откажеш от тях и да се приспособиш (по дарвинистки) към условията на пазара. Иначе си комОнист. хаха
    Едно от условията на пазара е големият "избор" предоставен на индивида, та приспособил съм се адекватно. Социалист Ефенди, либерален социалист!
    His lack of education is more than compensated for by his keenly developed moral bankruptcy.

  6. #1531
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Социалист Ефенди, либерален социалист!
    Скоро попълвах някакъв политически тест във фейса. Изглеждаше представителен, със 70 въпроса.
    Излязох "центрист", каквото и да значи това. Така че не съм "либерален социалист".

  7. #1532
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от npp Виж мнението
    да не си станал гей с това твоето т.нар. "православие", че намекваш за гей услуги?! - да не се окаже, че е кривославие?!
    Не съм станал гей.
    Ами нали казваше, че всичко, което носело любов и удоволствие на човеците (включително в секса) било добро. Затова те питах, какво ти пречи да се жертваш и да станеш гей, за да доставиш любов и удоволствие на човеците/одушевени. Още повече, че има много гейове, които се чувстват самотни и неудовлетворени. Така ще ги спасиш и ощастливиш. Истински гейоспасител.

    А и доколкото си разправял истории, си доста потентен, ще ги спасяваш с дузини.
    Последно редактирано от defender : 08-02-2017 на 10:46

  8. #1533
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    ''дявола взима дан за всяко човешко удоволствие'' Айнщайн
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  9. #1534
    Голям фен Аватара на Zlennox
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    613
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Скоро попълвах някакъв политически тест във фейса. Изглеждаше представителен, със 70 въпроса.
    Излязох "центрист", каквото и да значи това. Така че не съм "либерален социалист".
    Във всеки случай щом си в центъра на спектрума, от малко по-малко си либерален колкото и да не ти харесва. Та къде в центъра те изкара, ляво от центъра или дясно?
    His lack of education is more than compensated for by his keenly developed moral bankruptcy.

  10. #1535
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Във всеки случай щом си в центъра на спектрума, от малко по-малко си либерален колкото и да не ти харесва.
    Не съм либерален, християнин съм, а либералството и несполучлив, политически, изкуствен плагиат на християнството., преписал на себе си много от ценностите на християнството и в същото време тънко ги е размил, подменил, осветскостил и като ги е отделил от извора на доброто Бог, а без Бог всяко либерална добродетел е лицемерие.

    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Та къде в центъра те изкара, ляво от центъра или дясно?
    Ами не знам, ето това ми е резултата:
    http://prikachi.com/images/396/91593.jpg
    Последно редактирано от defender : 08-03-2017 на 14:14

  11. #1536
    Голям фен Аватара на Zlennox
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    613
    Тя и твойта приятелка Меркел е Християнка бре... "Christian Democrat". Ta и либерална!
    His lack of education is more than compensated for by his keenly developed moral bankruptcy.

  12. #1537
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Докторчето, "сатаниста-аутист", дето си имал един приятел, с който чат-пат карали заедно кола и това му бил социалния живот?
    На тоя куките му взеха книжката, щото го хванаха да кара напушен. Сега съм си взел едно фокусче и бръмкам сам, виждам се се с разни хора всеки ден. Не мисля че социалния ми живот е толкова беден колкото го изкарваш, въпреки че това е без значение, защото се опитвам да го огранича, а не да го обогатя. А твоя социален живот е ограничен по принуда, не по избор, защото си жалкар и никой не може да ти търпи аутизмите, поради което най-вероятно движиш в компанията на също толкова жалки индивиди.

  13. #1538
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Във всеки случай щом си в центъра на спектрума, от малко по-малко си либерален колкото и да не ти харесва. Та къде в центъра те изкара, ляво от центъра или дясно?
    Единствения спектър, в който трябва да се търсите с тестове, е спектъра на аутизма.

    Тия тестове не са нищо повече от ъпгрейдната версия на хороскоп.
    Последно редактирано от DoctorSatan666 : 08-03-2017 на 09:35

  14. #1539
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan666 Виж мнението
    Сега съм си взел едно фокусче и бръмкам сам.
    Тая кола иска да изкараш книжка, после като я купиш иска регистрация, иска застраховка, иска винетка, иска данък, иска годишен технически преглед, иска гориво, иска смяна на ремъци, ролки, филтри, иска поддръжка. Откъде пари бе докторе, откъде пари? Да не бачкаш във фирмата на на някой "гаден" капиталист?

  15. #1540
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Доктор Сатане, какво мислиш за парите, като цяло и за тяхната поява и функции? На тази тема май не си говорил?

    С две думи, според твоята задълбочена, оригинална мисъл, парите добро ли са или са зло? Мерси!


    ПП: Зленокса го знам, че като виден западен либерал, той боготвори парите и банките, лихварството, като гениално изобретение и благо за човечеството.
    Последно редактирано от defender : 08-03-2017 на 13:18

  16. #1541
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Тя и твойта приятелка Меркел е Християнка бре... "Christian Democrat". Ta и либерална!
    Точно това ти казвам, че в момента хитри леви либерали, социалисти са окупирали католичеството и протестантството, та чрез идеите за християнство, любов да манипулират обществото политически и да прокарват политически изгодни за тях и статуквото идеи.
    Например нали помните как папата изми краката на бежанците, нали помните и онзи католически свещеник, май в Белово, дето уж приютил бежанско семейство, и как уж местните го били нападнали (пълни глупости), а после медиите услужливо раздуха тази случка до небето, и после той след 2-3 дни си отиде в Италия, но по този начин внуши вина на населението. Това са политически манипулации, нищо християнско.

    ПП: И папата и католическия свещеник, всичко го направиха максимално показно и отразено, защото истинската им цел е ефект върху населението.
    Последно редактирано от defender : 08-03-2017 на 14:21

  17. #1542
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Не съм станал гей.
    Ами нали казваше, че всичко, което носело любов и удоволствие на човеците (включително в секса) било добро. Затова те питах, какво ти пречи да се жертваш и да станеш гей, за да доставиш любов и удоволствие на човеците/одушевени. Още повече, че има много гейове, които се чувстват самотни и неудовлетворени. Така ще ги спасиш и ощастливиш. Истински гейоспасител.

    А и доколкото си разправял истории, си доста потентен, ще ги спасяваш с дузини.
    звучиш като загорял гей, който си търси жребец, но просто не иска да си го каже директно, и го казва заобиколно, но защо точно взе мене на прицел... - твоето кривославие ли те възбуди?!

  18. #1543
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Тая кола иска да изкараш книжка, после като я купиш иска регистрация, иска застраховка, иска винетка, иска данък, иска годишен технически преглед, иска гориво, иска смяна на ремъци, ролки, филтри, иска поддръжка. Откъде пари бе докторе, откъде пари? Да не бачкаш във фирмата на на някой "гаден" капиталист?
    Не. На мен кола не ми трябва като цяло, но беше взета по желание на (и с парите на) дядо ми, в случай че трябва да се върши някаква работа, да карам старците по болници наляво-надясно.

    Що се отнася до парите, мисля че съм говорил. Капитализма не е лошо нещо, стига да бъде контролиран от държавата. Всъщност това което днес, а и в последните 100 години се пробутва като демокрация и свобода, не е нищо повече от свободата за безконтролирано печалбарство - всичките глупости за свобода на личността са просто за замазване на ситуацията. Националсоциалистическата държава също е капиталистическа по характер, с разликата че има една банка и тя се контролира от държавата, а не от частни организации и валутни фондове, което именно пречи на спекулантите да въртят номера с държавните валути. Иначе за парите като цяло, не мисля че са добро или зло - в крайна сметка те са измислени като инструмент за улеснена обмяна на стоки и услуги. С тоя див капитализъм обаче парите отдавна са загубили това основно свойство и на този етап не са нищо повече от една къщичка от карти, която рано или късно ще се струти, така както става през 29-та година.
    Лошото при парите в индивидуален план е когато се превърнат в цел за самата себе си, с измамното схващане че с пари може да си купиш всичко, а оттам и че те ще донесат някакво вътрешно удовлетворение. С това схващане човек би си помислил че тия мастити търгаши милиардери дето играят на стоковата борса на Уолстрийт би трябвало да се къпят в мляко, да ядат трюфели и да барат хубавици по цял ден - тоест че са щастливи. Но всъщност ако наблюдаваш такива хора, ще видиш че техния живот съвсем не е такъв. Те съвсем не харчат много за луксозен живот, ядат обикновенна храна, а ежедневието им е толкова забързано от разни схеми че съвсем не им остава време да си харчат парите. За тях не парите носят удовлетворение, а трупането им. Тоест парите се превръщат в самоцел. Схващането че парите носят свобода е само мираж в очите на бедния - парадоксално е , но богатия е далеч по заробен, защото цялата му същност се състои в това да върти схеми и да трупа пари. Отнеми ми му парите и схемите и пуф - от него не остава нищо.
    Що се отнася до моето лично отношение към парите, за мен те са досадна необходимост, но не бих казал че съм зависим, защото съм развил умения в случай че остана без пари и мога да оцелея без една стотинка в джоба. Но това би означавало да стана отшелник, а това ще ме лиши от наблюдения върху социалния живот, та съм в малко патова ситуация.

  19. #1544
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Цитирай Първоначално написано от npp Виж мнението
    звучиш като загорял гей, който си търси жребец, но просто не иска да си го каже директно, и го казва заобиколно, но защо точно взе мене на прицел... - твоето кривославие ли те възбуди?!
    Лол да, и на мен ми звучи като хомо в себеотрицание. Дори преди известно време каза, че му се е искало да съм жена

  20. #1545
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan666 Виж мнението
    Не. На мен кола не ми трябва като цяло, но беше взета по желание на (и с парите на) дядо ми, в случай че трябва да се върши някаква работа, да карам старците по болници наляво-надясно.
    Докторе, ти накрая ще се окажеш много добро момче бе, язък дето плашеше гаргите във форума с тоя сатанизъм, особено в началото.

    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan666 Виж мнението
    Но това би означавало да стана отшелник, а това ще ме лиши от наблюдения върху социалния живот, та съм в малко патова ситуация.
    Ама то да си отшелник не е задължително да ходиш в гората, може да си отшелник и да си живееш в света, дори и да си ходиш на работа. Това е по-скоро състояние на духа.

  21. #1546
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan666 Виж мнението
    Лол да, и на мен ми звучи като хомо в себеотрицание. Дори преди известно време каза, че му се е искало да съм жена
    И това, че съм искал да си жена, означа че съм гей ли ве? Исках да си жена, заради философските ти умения, льольо, не заради мъжките ти цици.

  22. #1547
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    И това, че съм искал да си жена, означа че съм гей ли ве? Исках да си жена, заради философските ти умения, льольо, не заради мъжките ти цици.
    Лол, това беше блъф трол ама ти се засегна. Сега вече наистина си мисля че си гей в отрицание. Обяснява и защо постоянно тръбиш срещу хомо-паради и толерастки ценности.

  23. #1548
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    То и аз не съм те видял да флиртуваш с някое момиче във форума, ааа? Какво да си мисля?

    На нпп пък само някакви херувими и свидетели са му във главата (от мъжки род).
    Веднъж беше говорил за някаква негова жена, и то за да ни каже, че я давал под наем на приятели в сексуална нужда, щото бил добрия самарянин. Страшен негей просто.
    Последно редактирано от defender : 08-03-2017 на 19:23

  24. #1549
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    То и аз не съм те видял да флиртуваш с някое момиче във форума, ааа? Какво да си мисля?

    На нпп пък само някакви херувими и свидетели са му във главата. Веднъж беше говорли за някав негова жена, че я давал под наем на приятели в сексуална нужда. Страшен негей просто.
    Да, не флиртувам с момичета във форума, защото това е възможно най-жалкото нещо, което може да направиш. Щеше да го знаеш ако не беше пълно аутизмо.

    На този етап ти препоръчвам да спреш, преди да засилиш още повече не само моите подозрения, но и тези на другите в тоя раздел. Е, за моите подозрения вече е твърде късно. Отсега за мен си баба Гуси.

  25. #1550
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan666 Виж мнението
    Е, за моите подозрения вече е твърде късно. Отсега за мен си баба Гуси.
    Разбира се, твоите подозрения са нещо изключително важно за мен.

    Сега бих те цунал с език, ама ти нали не можеш се целуваш.
    Последно редактирано от defender : 08-03-2017 на 19:45

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си