Цитирай Първоначално написано от npp Виж мнението
И ти не се показа като (много) по-добър - например, държеше се като онзи гейския монах от троянския, който като свалял мъже им казвал, че любовта е една за да ги склони да правят любов с него.
Не съм скланял мъже.... никого не съм скланял... Звучи ми като клевета.

Бтв, чисто любопитно ми е, не намирате ли нещо странно в онзи случаи с троянския манастир. Ако онези двамата субекти, момчето и монахът, са се харесвали, то тогава защо са се записвали? Защо момчето е записвало монахът? И целият разговор звучеше малко... странно да речем. Но как е звучал да оставим на страна.
Според репортажа те са заедно, няколко месеца вс върви окей. После момчето му предлага да се разделят (поне така казва).
Ако гледаме гледната точка на момчето само, то излиза, че монахът го е изнудвал да са заедно (може би досега не е имал гадже примерно... нз). После момчето вика, че някакви фрс на монаха го спипали и били и т.н.
Ся става интересно, скайп разговорът е записан преди или след тази случка. И в двата случая е очевидно умишлен запис.
Повечето хора ппц не записват разговорите си с гаджетата си. Още по-малко пък ги пускат в нета. Щом има косъм от баба Гуси по себе си, значи е вече ходил в манастира. Ппц, нали цялото черно духовенство не е редно да има гаджета, любовници, съпруги/съпрузи? Като цяло не съм много сигурен във вината на монаха от гледна точка на това дали наистина е наемал такава банда да нападне момчето. За църковния канон, да има нарушение очевидно, но то се оказва че цял един манастир, който на всичкото отгоре е и ставропигиален, е в нарушение.

P.S. Помня преди време в Рилския манастир продаваха бутилирана и етикитирана светена вода.