.
Отговор в тема
Страница 52 от 151 ПървиПърви ... 24248495051525354555662102 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 276 до 1 300 от общо 3762
  1. #1276
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Alucard666 Виж мнението
    Женската солидарност е само към други жени така че... може би имаш шанс.
    И към фалоси също. Щото са им интересни.

    А ти си седнал да се кефиш как се излагам, защото това сигурно е единственото удоволствие на комплексираното ти тяло.

  2. #1277
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Докторе, аз имам самочувствие да се излагам.
    А ти си като някакъв страхлив воайор.

  3. #1278
    Banned Фен
    Регистриран на
    Jul 2016
    Мнения
    198
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    И към фалоси също. Щото са им интересни.

    А ти си седнал да се кефиш как се излагам, защото това сигурно е единственото удоволствие на комплексираното ти тяло.
    Направо ме разкри.

    Обикновено носиш на шеги и закачки с религията и малоумните ти представи за света, но когато засегна нещо за сексуалността ти ставаш много дефанзивен.(Говори ми за комплекси....) Радвай се че не злоупотребявам с това.

  4. #1279
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Alucard666 Виж мнението
    Направо ме разкри.

    Обикновено носиш на шеги и закачки с религията и малоумните ти представи за света, но когато засегна нещо за сексуалността ти ставаш много дефанзивен.(Говори ми за комплекси....) Радвай се че не злоупотребявам с това.
    Защото секса не зависи само от мен. Да говоря за секса и да съм сигурен в него, като в същото време той не зависи само от мен, защото е между двама човека е меко казано кретенизъм. Затова съм дефанзивен, защото подсъзнателно знам, че секса не зависи само от мен, което води до някакво съмнение в успеха.

    Най-уверени в секса са само серийните изнасилвачи.

  5. #1280
    Banned Фен
    Регистриран на
    Jul 2016
    Мнения
    198
    Сексът не зависи изцяло от теб, но пък сексуалността ти и това как ще я проявяваш си зависи само от теб. Да правиш нескопосани сексуални шеги и очевидни намеци е глупава стратегия и по принцип, но за форумна женска аудитория си е направо гаранция за неуспех.

  6. #1281
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Ами аз може тук задника да си сцепвам да се правя на изящен чат-сваляч на жени и накрая, като се видим на живо и тя да каже не ме кефиш визуално, не си моя тип. Каква е гаранцията за успеха, никаква.

  7. #1282
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Вие сте епични.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  8. #1283
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Ами аз може тук задника да си сцепвам да се правя на изящен чат-сваляч на жени и накрая, като се видим на живо и тя да каже не ме кефиш визуално, не си моя тип. Каква е гаранцията за успеха, никаква.
    Само да ти кажа, ако още не си се сетил - никоя жена (вероятно и мъж) от форума, не иска да се среща с теб, нито да вижда как изглеждаш. Повярвай ми!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  9. #1284
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    ^всъщност това важи за теб, не за него
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  10. #1285
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Грозни, престани да проектираш неудачите си в/у други хора, за да се почувстваш по-добре, че не си сам в това. Е, сам си. Ако не беше такъв боклук, щеше да ти се случва нещо хубаво, но не - ти си настояваш. Вземи да поемеш отговорност за нещата, които (не) ти се случват, стига си обвинявал външни фактори или визията си, която не е чак толкова решаваща, а и можеш да положиш усилия, за да я промениш.
    You're tryin' to be different, that makes you no different

  11. #1286
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Вината е на модераторите. Това същество влиза, за да цитира няколко човека, обиждайки ги и си заминава до следващото влизане. Никой не си позволява подобни неща.
    Да, неадекватни сте.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  12. #1287
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    Грозни, престани да проектираш неудачите си в/у други хора, за да се почувстваш по-добре, че не си сам в това. Е, сам си.
    hahahaha
    именно

  13. #1288
    А вие нападателите грозния също толкова злобно.

  14. #1289
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Понякога трябва да ти чета постовете няколко пъти, за да разбера какво си имал придвид.
    И не виждам никой да напада това нещо. Може ли да ми извадиш един пример, където не си го проси? Не? I'm done.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  15. #1290
    Ама страшно отношение.
    Всеки път отвръщате със същото. : )

  16. #1291
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Понякога трябва да ти чета постовете няколко пъти, за да разбера какво си имал придвид.
    И не виждам никой да напада това нещо. Може ли да ми извадиш един пример, където не си го проси? Не? I'm done.
    Мисля, че Корабчо е прав. Ак никой не му обръща внимание на Грозния, той сам евспре да влиза.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  17. #1292
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Не разбирам, защо някой трябва да понася присъствието му при наличието, че има правила и хора, които да се грижат правилата да се спазват.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  18. #1293
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Като виждаш, че не става по надлежния ред пробвай по другия начин. Какво толкова ти пука дали ще отговориш на някакъв си в интернет, който те дразни.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  19. #1294
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Мне, не ми пука. В момента, който затворя браузъра, съм забравила форума. Но преди тук имаше някакви граници на дразнение, дори във времето, когато нямаше активни модератори. Все пак не искам да влизам в кочина. С удоволствие всъщност изобщо не бих влизала, за да си спестя негативни емоции, но все още се намират интересни потребители, които задържат вниманието ми.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  20. #1295
    Banned Фен
    Регистриран на
    Jul 2016
    Мнения
    198
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Не разбирам, защо някой трябва да понася присъствието му при наличието, че има правила и хора, които да се грижат правилата да се спазват.
    По същата причина поради която трябва за "понасяме" и твоето малоумно отношение и представа за това какво трябва да е форума. Извади си главата от задника, това е интернет - тук единствения показател за стойността ти като личност е това което пишеш. Идеята че по право ти се полага доброжелателно отношение може да идва от това че си момиче и понеже момчетата искат да те чукат си останала с грешното впечатление че такова отношение е нормално. Само че никой тук не те познава и не може да те чука, така че си губиш привилегиите с които си свикнала, освен естествено в лицето на отчаяни загорелтаци като дефенди. Колкото и да те дразни, такова е положението. Единствения начин да си върнеш женската привилегия е да пуснеш голи снимки. Така че или давай цици, или пиши свестни мнения, или се махай. В противен случай на никой не му пука.

    ПП: Това е форум и като такъв основната му цел е ползотворна дискусия. А най-ползотворната дискусия е между хора които не се взимат на сериозно с персонажите си irl и затова не се интересуват от отношението на тези, с които дискутират, но вместо това гледат преди всичко на аргументите и стойността на коментарите им сами по себе си.
    Последно редактирано от Alucard666 : 05-25-2017 на 19:13

  21. #1296
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Цитирай Първоначално написано от Alucard666 Виж мнението
    По същата причина поради която трябва за "понасяме" и твоето малоумно отношение и представа за това какво трябва да е форума. Извади си главата от задника, това е интернет - тук единствения показател за стойността ти като личност е това което пишеш. Идеята че по право ти се полага доброжелателно отношение може да идва от това че си момиче и понеже момчетата искат да те чукат си останала с грешното впечатление че такова отношение е нормално. Само че никой тук не те познава и не може да те чука, така че си губиш привилегиите с които си свикнала, освен естествено в лицето на отчаяни загорелтаци като дефенди. Колкото и да те дразни, такова е положението. Единствения начин да си върнеш женската привилегия е да пуснеш голи снимки. Така че или давай цици, или пиши свестни мнения, или се махай. В противен случай на никой не му пука.

    ПП: Това е форум и като такъв основната му цел е ползотворна дискусия. А най-ползотворната дискусия е между хора които не се взимат на сериозно с персонажите си irl и затова не се интересуват от отношението на тези, с които дискутират, но вместо това гледат преди всичко на аргументите и стойността на коментарите им сами по себе си.
    колкото и да не ти харесва, при общуването си дори в пространство като интернет, пренасяме със себе си малко или много и етикетът, с който боравим и в реалния живот. нямам нищо против смислените, обосновани, съдържателни мнения, които са на полюсната страна на моето. но, както казах - смислени, обосновани, съдържателни, а не някаква словесна диария, примесена със слуз, гной и кръв, щото... кой харесва дизентерията? всеки един от нас се стреми да избягва патогенните микроорганизми (в което си искаш пространство). ако за теб е окей да търпиш канцерогенни същества, които само дефекират гореспоменатата храчка, бих казала, че имаш извратена представа за нормалност и граници в отношенията, колкото и субективно да ти звучи.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  22. #1297
    Banned Фен
    Регистриран на
    Jul 2016
    Мнения
    198
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    колкото и да не ти харесва, при общуването си дори в пространство като интернет, пренасяме със себе си малко или много и етикетът, с който боравим и в реалния живот. нямам нищо против смислените, обосновани, съдържателни мнения, които са на полюсната страна на моето. но, както казах - смислени, обосновани, съдържателни, а не някаква словесна диария, примесена със слуз, гной и кръв, щото... кой харесва дизентерията? всеки един от нас се стреми да избягва патогенните микроорганизми (в което си искаш пространство). ако за теб е окей да търпиш канцерогенни същества, които само дефекират гореспоменатата храчка, бих казала, че имаш извратена представа за нормалност и граници в отношенията, колкото и субективно да ти звучи.
    Не, ще ти разваля филма, но не всички избягват патогенните организми. Аз дори нарочно се излагам на тях и точно затова почти никога не боледувам. Ако живееш в изцяло стерилна среда, когато излезеш от тая среда ще умреш като куче и то напълно заслужено. Имунната ти система има нужда от практика, от патогенни организми върху които да се тренира. По същия начин, способността на някой да анализира фактите и аргументите, а не отношението зад тях, се подсилва точно в такава нецензурирана среда. Щеше да го знаш, ако зад твоите аргументи не стоеше също преди всичко емоционално отношение и почти никакви аргументи. Иронията е в това че Грозния вероятно е положил по-малко(или никакво) отношение в коментара си отколкото ти в своя, но пък ето че ти си тук да се вживяваш в ролята на разумно дискутираща.
    Проблема не е в това че привнасяш етикета си от реалния живот във виртуалния. Проблема е в това че очакваш и другите да го правят. И ако в реалния живот имаш някакво основание за такава претенция, то тя тук е напълно невалидна защото можеш да напуснеш с един клик на мишката, без да губиш нищо. И какъв изобщо би бил смисъла от всичките форуми и платформи за дискусия, ако всеки трябваше да се съобразява с етикета от реалния живот. Великото на интернета е точно че можем да си кажем неща, които в реалния живот не можем или не бихме си казали.
    Последно редактирано от Alucard666 : 05-25-2017 на 19:56

  23. #1298
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Не, моята аналогия пасва, твоята куца. Патогените, на които се излагаш са условни. Има разлика. И всеки един от нас ги понася до някаква степен според имунокомпетентността си. Но пък, ако не се пазиш добре, имунитетът ти се компрометира и питироспорум овале се превръща в пърхот, стафилококус ауреус в ангина и тн.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  24. #1299
    Banned Фен
    Регистриран на
    Jul 2016
    Мнения
    198
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Не, моята аналогия пасва, твоята куца. Патогените, на които се излагаш са условни. Има разлика. И всеки един от нас ги понася до някаква степен според имунокомпетентността си. Но пък, ако не се пазиш добре, имунитетът ти се компрометира и питироспорум овале се превръща в пърхот, стафилококус ауреус в ангина и тн.
    Аналогията е една и съща, тук става въпрос за отношение. Ако ти не искаш да живееш сред патогени, недей. Никой не те е вързал тук. Това е все едно да живеем в една къща и ти да ми казваш кога да си чистя стаята, при положение че не те засяга пряко. И това е достатъчно малоумно в реалния живот, пък да не говорим за виртуалното пространство, където това съвсем не те засяга. И ако патогените в моята стая те засягат, без значение дали се излагаш доброволно на тях или ги избягваш, то в интернет, доколко думите ще те засягат си зависи само от теб. Само дето в случая не зависи, защото нямаш вътрешната широкоскроеност да не се butthurt-ваш от думите на някой форумен странник. Като цяло това само показва колко емоционално определено ти е мисленето. При всички случаи, това си е само твои проблем. Не разбирам какъв ти е проблема - има фейсбук, инстаграм, всевъзможни други канцерогенни платформи с нулева дискусионна стойност по отношение на истината, където другите ще се съобразяват с теб и ще те третират с така мечтаното уважение и признание. I rest my case.
    Последно редактирано от Alucard666 : 05-25-2017 на 20:13

  25. #1300
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    нютона в момента как ли се чувства

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си