.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1
    Супер фен Аватара на BeautyCupcake
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    1 111

    Unhappy Run The Gauntlet - CHALLENGE

    !ВАЖНО! ~ НЕ Е ЗА ХОРА СЪС СЛАБИ СТОМАСИ ИЛИ СЪС СЛАБИ СЪРЦА!!! ~ !ВАЖНО!

    Абе хора.. Искам да ви попитам един въпрос. Гледали ли сте run the gauntlet и до кое ниво сте стигнали?

    За тези които не знаят какво е това: Най-отвратителният сайт създаван някога (разбира се, след Bestgore и Deep Web), в които ти пускат клипчета подред. За всяко изгледано клипче, преминаваш на следващото ниво. Май имаше 21 нива... Така бях чела някъде. Не е за хора със слаби стомаси или сърца, защото съдържа:

    -Повърня
    -Кръв
    -Насилие

    И тем подобни гадости.

    Отврат е.. Не ви препоръчвам да го гледате.
    То всъщност брат ми ме предизвика да го видя. На 3-тото ниво не се сдържах и затворих страницата. Направо щях да повърна. Ужас.
    Но после събрах смелост и пак исках да го видя. И така... Стигнах до 14-то ниво и повече не можех... край тва беше


    Ако искате линк към сайта, пишете на ЛС.

  2. #2
    Спрях се на 8-мото и не посмях да гледам третото нз как си издържала до там....
    Последно редактирано от Venelin40to : 09-13-2015 на 17:24

  3. #3
    Супер фен Аватара на BeautyCupcake
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    1 111
    Цитирай Първоначално написано от Venelin40to Виж мнението
    Спрях се на 8-мото и не посмях да гледам третото нз как си издържала до там....
    Ужас.. Аз после се разболях и дигнах температура, както казах, не можах да спя първата нощ... Направо това ми унищожи цялата психика и рационално мислене. Бях в една депресия... Направо да не ти обяснявам :X

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си