.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1
    anonimche_d
    Guest

    Unhappy Ще се побъркам

    Здравейте, въпросът ми е, ако по време на овулация правя секс без презерватив, но приятелят ми не свършва в мен дори не е близо до свършване може ли да забременея? Точно в дните на овуляция с приятеля ми редовно правихме секс, дори в един от тези дни го правихме 2 пъти, като първия път първите няколко влизания бяха без презерватив и после го сложихме, а втория път, който беше след 5,6,7 часа го правихме без. Но дали е останала сперма по каналчетата, след като той ходи до тоалетна няколко пъти и дали има шанс някой войник да е попаднал в мен? А дните преди овулация отново първите няколко влизания бяха без презерватив. Много ме е страх и сега осъзнавам колко голяма грешка сме направили, на 17 съм едва ли бих понесла добре новина за бременност, а пък какво да кажа за родителите си...
    Четох много по темата, но не и нещото, което търся... Каквото знаете по въпроса, моля ви, кажете,че направо се побърквам

  2. #2
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    Закъснява ли ти? Изчакай търпеливо да ти дойде и едва, ако това не се случи си направи тест.

  3. #3
    Мега фен Аватара на Dwyd96
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    5 758
    ЧЕТЕТЕ ПРЕДИ ДА СЕ ЕБЕТЕ...

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си