.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1
    iconicbastard
    Guest

    Закъснява ми цикъла

    Здравейте, аз съм момиче на 15 години, от 12 годишна имам цикъл и досега не ми се е случвало да ми прескочи. Случвало се е да ми закъснее с няколко дена, но нищо повече. Трябваше да ми дойде около 20ти август, но не ми дойде. Предположих, че малко ще закъснее, но вече е септември - 4ти и няма никакви признаци, че ще ми идва. Не водя полов живот и не мога в абсолютно никакъв случай да кажа, че е заради бременност! Ако някой от вас е изпадал в това положение да ми каже, моля. Много се тревожа. Знам, че трябва да ида на лекар, но исках първо да се консултирам с вас. Благодаря предварително

  2. #2
    Повече от фен Аватара на Klaudia11
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    307
    Е, има такива случаи и то много. Щом причината за закъснението не е бременност, няма причина да се притесняваш. Би трябвало да ти дойде в скоро време. За твое лично спокойствие бих те посъветвала да идеш на гинеколог, но няма нужда. Ако мине месец и не ти е дошло, трябва вече да обърнеш сериозно внимание, но за сега почакай. Гинекологът би трябвало да ти открие проблема, ние не можем.

  3. #3
    На мен лично не ми се е случвало, но на много от приятелките ми да. Имало е случай, в които на приятелка не и идва 2 месеца, после пък и тече повечко време и след време се нормализира. Няма повод за притеснение, според мен.

  4. #4
    Случвало ми се е да закъснее с 12 дни без особена причина. И нямаше някакъв проблем, не е било заради климат, лекарства, бременност... Понякога се случва, ако се притесняваш, отиди на лекар.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си