.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1
    Teddz
    Guest

    Post Подарък за рожден ден на любимото момче

    hey, temata moje bi ne e za tyk no sum blokirala kakvo da vzema na lubimoto momche .. toi stava na 16g. fen e na Real Madrid, hodi na narodni tanci obicha da kyponqsva ... izchetoh mnogoo v internet .. nqkoi kazvat che e rojden den i po dobre da e neshto koeto nqma obshto s men drygi kazvat tochno obratnoto ... otkvurlih desetki idei v glavata si no eto nqkoi:
    1. Ramka s nqkolko otdela za snimki i sledovatelno da sloja tam nai-hybavite ni
    2. odeqlo na real madrid no me razybediha zashtoto i tehnite mojelo da my vzemat neshto na otbora
    3. ot nai-golemite byrkani na nytela zashtoto toi prosto obojava techen shokolad i razbira se oshte neshto
    4. 50 prichini da go obicham i napraveni nqkak si specialno
    5. puzel sus snimka no toi shte go naredi vednuj i posle shte izpogybi parchetata
    oh imashe i oshte no ot tolkova razlichni idei veche gi pozabravih

    shte sum mnogo blagodarna ako spodelite vashite idei za podaruk :///

  2. #2
    Идеите ти са хубави, но са по-скоро за Св. Валентин или годишнина. Вземи му екип на Real Madrid, дори и родителите му да му вземат, той ще се зарадва сигурна съм. Вземи му футболна топка, щом толкова обича отбора. Можеш да му вземеш някой хубав марков парфюм (зависи от възможностите ти, разбира се) или пък се комбинирайте с приятелите му и му купете общ голям подарък и му направете изненада.

  3. #3
    Teddz
    Guest
    obmislqla sum i tezi varianti no ekipite nadhvurlqt 100 lv., nqma kude da igrae s topkata.. puk i iskah da e neshto koeto kato vidi vednaga da izplyva obraza mi v glavata my ^_^

  4. #4
    Да, разбирам те, но такива подаръци не са за такива поводи. Вземи му часовник (спортен).

  5. #5
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Teddz Виж мнението
    koeto kato vidi vednaga da izplyva obraza mi v glavata my ^_^
    Рожденият ден е личен празник, който той ще продължи да има, когато/ако се разделите. В този ред на мисли е доста егоистично да обвързваш неговия личен празник със себе си.

    Какъв бюджет имаш?

    Има страхотни мъжки гривни с кожа и/ли метал, ако се поразтърсиш, ще намериш и нещо за под 50 лв.

  6. #6
    Супер фен Аватара на tochko
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 394
    http://dreboliiki.com/product/kaska-za-bira/
    Подариха такова на приятел и е страхотно. Ако обича да стои дълго пред телевизора и да гледа мачове си е класика.
    Сайтът също ми се вижда надежден и може нещо друго да харесаш.

  7. #7
    Парфюм е доста банално ми се струва...Щом е фен на реал мадрид, може да му вземеш фенско шалче: http://www.galaxysport94.com/bg-prod...tails-206.html

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си