.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1
    D3adw1ng
    Guest

    Unhappy Проблем с дясното око.

    Здравейте, от 2 дена насам имам проблем с дясното око. Проблемът ми е , че на кратки интервали от време получавам нещо като тикове тоест дясното ми око погледа ми се тресе/клати когато се гледам на огледалото не виждам промяна в клепачите просто погледа ми си играе в различни посоки. Имах този проблем преди години , но изчезна от само себе си.

    Какво да правя?

  2. #2
    Супер фен Аватара на BeautyCupcake
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    1 111
    Иди на лекар?

  3. #3
    D3adw1ng
    Guest
    Ще ходя утре.. исках първо да попитам Вас дали на някой му се е случвало и така..

  4. #4
    Супер фен Аватара на tochko
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 394
    Получавал съм тик на клепача. Предполагам е нещо на нервна основа и ще ти дадат хапче или капки.

  5. #5
    Това , което описва D3adw1ng не прилича на тик на клепача .Интересно обаче как погледът се тресе и клати . Итова само на дясното око ли?

  6. #6
    D3adw1ng
    Guest
    Само на дясното смисъл клепача не ми се мърд просто ми се измества/мести/тресе както искаш го наречи..

  7. #7
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Треперене на клепача (като тик), може да се дължи на преумора на окото в резултат на отслабване и проблеми със зрението. Отиди на очен лекар да те прегледа и психически се потготви да носиш цайси ако трябва (сигурно ще трябва). Пиши като се върнеш от очния, какво се е оказало.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си