.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1

    Lightbulb Проблем с едното око.

    Здравейте. Аз съм на 15 години и наскоро забелязах, че виждам размазано надалеч с дясното око. Казах на родителите си и скоро ще ходя на очен лекар, обаче нещо друго ме притеснява... ако се наложи да нося очила. Много се притеснявам от това, защото и без това съм много свита, свикнала съм да ме смятат за загубенячка и сега, ако сложа едни очила - съвсем. Имам чувството, че никой няма да ме харесва с очила, а мен май и без тях никой не ме харесва... много ми е гадно. Някой може ли даде мнение? Ако ще ми слагат очила, възможно ли е да ги нося само вкъщи? Благодаря предварително.

  2. #2
    Голям фен Аватара на Ivan4o0o0
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    682
    Можеш лещи, можеш и очила, по-скоро 2те, като се притесняваш за мнението на другите. С очилата си у вас, като излизаш слагаш лещи. Прати една снимка да те видим и да преценим дали очила ще ти стоят добре
    >>> Lineage II - Asterios - Hunter <<<
    >>> Minecraft <<<
    През 2012 се очаква да свърши света.. Ако искаш да оцелееш - ела в България, тук сме с 30 год. назад...!!!

  3. #3
    Ич да ти не пука. Повърностните хорa не трябва да са ти фактор. Пък и има момичета особено, които носят очила без диоптър за да си придадът малко чар.
    Последно редактирано от Скорпион : 09-27-2015 на 01:30

  4. #4

    Lightbulb

    Благодаря Ви. Преди време една приятелка имаше такъв проблем и ѝ бяха казали да си носи очилата само вкъщи, надявам се и при мен да се получат така нещата. Но... живи, здрави, другата седмица ще видим с родителите ми какво става с моето зрение, все пак нищо не е по-важно от здравето. Ако се налага, искам, не искам, ще нося очила, пък мнението на другите... наистина не би трябвало да ми създава такова напрежение.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си