.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Подарък за гадже

    Здравейте! Исках да попитам какъв подарък мога да взема на приятеля ми? След 12 дена правим 6месеца, а аз още не съм решила. Мислех да поръчам 2 гривни с моята и неговата буква и сърце, но не съм сигурна..не е ли твърде малко? Моля давайте идеи, може и нещата да са от някакви сайтове.

  2. #2
    не би ли трябвало той да ти подари нещо? (по написаното съдя че си на не повече от 10)

  3. #3
    Супер фен Аватара на Kitty Bloom
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    1 241
    Гривните са яка идея, но винаги съм си мислела, че биха стояли някак си смешни на мъжка ръка... Една връзка там със сърчице и буквата на гаджето... Момчетата да кажат какво им е мнението, интересно ми е. Хубава идея според мен е бутилка уиски, вино, или друг алкохол, а етикета да бъде ваша снимка, правят ги във фото студията. Готино би било и просто някакви бонбони и ваша снимка в рамка. Не е годишнина, за да трябва да е нещо много голямо. Месеците, независимо 1,3,6 или 10, за мен са си просто месеци и нещо дребно, но от сърце, което да отбележи повода, е напълно достатъчно

  4. #4
    аlex_weed Как така прецени, че съм на 10 не знам..ако е толкова важно, на 15 съм и да той каза ,че има 3 изненади за мен и ще се чувствам тъпо, ако аз не съм измислила нищо

  5. #5
    Да, наистина такава гривна не е много подходяща, идеите ти са добри, но на наистина трябва да питам и някое момче какво мисли по въпроса. Благодаря ти

  6. #6
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2015
    Мнения
    3 194
    Цитирай Първоначално написано от Fredi789 Виж мнението
    и да той каза ,че има 3 изненади за мен и ще се чувствам тъпо, ако аз не съм измислила нищо
    А как ще се чувстваш, ако тия три изненади са орално, вагинално и анално ?

  7. #7
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2015
    Мнения
    3 194
    Цитирай Първоначално написано от idejka Виж мнението
    1. Джак с любовен етикет: http://podarisliubov.com/djak-daniel...B6%D0%B0%D0%BA
    Това е добра идея, стига да беше с някоя наистина добра марка.

  8. #8
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2015
    Мнения
    3 194
    Цитирай Първоначално написано от idejka Виж мнението
    Какво точно е лошото в марката Джак Даниелс?
    Ако имаше топки
    не би питала

  9. #9
    Изглежда сгреших, извинявай....в днешно време повечето деца на тези години питат тези неща...ако питаш мен му вземи възглавничка с ваша снимка

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си