.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Smile Абе я кажете правилно ли постъпих :D

    Значи ходех с едно момиче от моя клас 5 месеца, дори спах с нея (казвам го защото има значение) Та тя поиска да скъсаме на мене ми беше много гадно много я обичах какво ли не и дадох от себе си всичко направих за да е щастлива простих и това, че ме излъга и отиде да се целува с друго момче подарих и професионална преса, мече колкото нея, уважавах я, ценях я и т.н. само аз си знам колко съм ревал, страдал 5 дена не бях ял нищо нямах какво да повръщам само вода излизаше... Сега вече минаха към 15 дена питал съм я над 100 пъти дали си има приятел тя винаги казва не, не, не викам добре влизам днес в профила и гледам някакъв и публикувал разни работи на стената влизам в неговия тя на него сърца целувки и т.н. викам толкова ли си бърза някви такива викам не искам да те виждам повече бахта в коня долен тя ми звъни по скайп вика искам да ми го кажеш в лицето повторих и го 10 пъти засмях се и затворих написах и ай да видим на какъв ш удариш дето ща е*е и ща бий #propadnala и блок. Правилно ли постъпих?
    Последно редактирано от progamer : 10-07-2015 на 12:31

  2. #2
    Супер фен Аватара на Pug_306
    Регистриран на
    Mar 2013
    Мнения
    1 526
    Да, много правилно, няма какво да съжаляваш !

  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2015
    Мнения
    3 194
    Цитирай Първоначално написано от progamer Виж мнението
    дори спах с нея (казвам го защото има значение)
    Щеше да има значение, ако беше вярно и ако не беше се хвалил преди два месеца, че за първи път си целувал момиче и било по-хубаво от целуването с момче.

  4. #4
    Такава е приказката шот си поддържахме нещо като приятелска връзка и от намеци примерно ко стана ся как върви и просто много добре я познавам когато лъже и затова

  5. #5
    Казвам го защото двама човека се привързват повече един към друг след сексуален контакт

  6. #6
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2015
    Мнения
    3 194
    Цитирай Първоначално написано от progamer Виж мнението
    Казвам го защото двама човека се привързват повече един към друг след сексуален контакт
    Ясно защо ти е била шута.

  7. #7
    Баси ... Всички ли в тоя сайт сте такива нещастници ?? Питах като хората, обясних си проблема а вие се чудите как да се изгаврите долняци

  8. #8
    Да ти имам проблемите аз на тебе.

  9. #9
    Супер фен Аватара на tochko
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 394
    Брат, не завиждай на новия и. Предполагам и него го чака същото като тебе. Добре си направил.

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от tochko Виж мнението
    Брат, не завиждай на новия и. Предполагам и него го чака същото като тебе. Добре си направил.
    Благодаря ти.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си