.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7

Тема: Forever Alone

  1. #1

    Unhappy Forever Alone

    Здравейте. На 17 години съм и не съм имал приятелка за повече от 1 седмица, толкова продължи единствената ми "връзка". Имам гигантски проблем в разговорите и отношенията с момичетата, пък и с жените като цяло. От малък съм без майка и винаги ми е липсвала женската любов. Опитвал съм да вляза в по-близки отношения с всякакви момичета, за съжаление, без успех. Смея да кажа, че изглеждам добре и съм грамотен човек. Висок съм 190 сантиметра, тежа 110 килограма,здрав съм като канара, активен спортист съм, тренирам бокс, очите ми са сини, държа много на личната си хигиена, не пия и не пуша. Не съм от съвременните момченца - с обръснати крака, ръце и тяло. Смятам за мъжко, да не си по-гладък от гол охлюв. Не разбирам какво търсят момичетата на моята възраст в момче. Говорим си, имаме теми на разговор, но стигне ли се до "харесваш ми" веднага ми бият контра. Винаги съм много добър за приятел или не съм неин тип. Самочувствието ми е ударило дъното. Всичките ми приятели си имат гаджета, а аз винаги съм сам. Говорил съм и с тяхните приятелки, казват ми все "ще намериш, споко". Ама всяка вечер и всяка сутрин съм с мисълта, че няма едно момиче да я прегърна, да й подаря едно цвете, да я накарам да се усмихне. Трагедия, честно. Мисля постоянно за това и не знам как да се откъсна. За секс нямам какво да кажа. Имам няколко късметлийски случая, в които ми е провървяло, но нищо повече. Ситуацията е пълен таш*к. Как да намеря спасението? Помогнете ми, моля !
    Последно редактирано от more_1913 : 10-18-2015 на 23:15

  2. #2
    Супер фен Аватара на GLaDOS
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Purgatory
    Мнения
    1 261
    Цитирай Първоначално написано от more_1913 Виж мнението
    Винаги съм много добър за приятел или не съм неин тип.
    Или и двете.
    Колкото и нелепо да ти звучи,"добрите момчета" са винаги на заден план. Трябва да спреш да угаждаш и да бъдеш добър приятел. В едно такова запознанство с цел обвързване трябва да има напрежение,любопитство и доза мистериозни намерения.
    Отделно,че колкото по-тъп гъз си,толкова повече вниманието е върху теб ,особено на тези години.
    Това ,което не ни убива , ни ебава майката .

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от more_1913 Виж мнението
    Ама всяка вечер и всяка сутрин съм с мисълта, че няма едно момиче да я прегърна, да й подаря едно цвете, да я накарам да се усмихне. Трагедия, честно.
    Ще го кажа директно, без увъртънки.

    Излъчваш нуждаещо се поведение, което не провокира привличане в мацките.
    Въпреки, че си свестен тип, не си предизвикателен и провокираш единствено емоция на приятелство. Трябва да станеш по-предизвикателен, по-интересен, по-мистериозен. Което не става от днеска за утре.
    Относно това, че не може да задържиш момиче за по-дълго от 1 седмица - не се притеснявай за това. На 17 повечето хора нямат сериозни връзки и това, че мислиш, че щом другите имат - нищо не значи. Не ги знаеш каква им е ситуацията, не знаеш какво е положението и т.н. С други думи не се сравнявай с тях - те са си те, ти си ти.

    По-добре се насочи към изграждане на самочувствие и увереност - жените харесват тези качества. Това става като се справяш с различни предизвикателства и се справяш с различни цели в живота си.
    Последно редактирано от lowriderzzz : 10-19-2015 на 20:57

  4. #4
    fifi04
    Guest
    И при мен същата ситуация,само дето аз съм момиче.Явно просто трябва да оставим съдбата да си свърши работата и да не се притесняваме много,има време,поне така ми казват..

  5. #5
    Мега фен Аватара на LoveInfect
    Регистриран на
    Dec 2013
    Мнения
    3 103
    Знам че е трудно, но докато се фиксираш върху този проблем, няма да си намериш приятелка. Както казаха по-горе, гордей се с себе си и изгради самочувствие което да привлича мацките.

  6. #6
    Когато нямаш успех в даден аспект, как би могъл да имаш самочувствие, че го можеш?

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от more_1913 Виж мнението
    Когато нямаш успех в даден аспект, как би могъл да имаш самочувствие, че го можеш?
    Нямането на успех (провала) не е крайна дестинация. Т.е. това просто ти показва, че още ти липсва опит и не си намерил правилния начин за успеха. Постави си главна цел и я преследвай дългосрочно. Раздели си я на по-малки цели и ги изпълнявай една по една. Работейки постоянно с времето ще видиш, че ще я постигнеш. И когато ги постигнеш ще видиш разлика в увереността ти. Вече ще знаеш, че "го можеш" и това само по себе си ще ти повиши и цялостното самочувствие, което ще те направи по-привлекателен.

    Нещата в живота са навързани, и често решението на даден проблем лежи там където не очакваме.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си