Здравейте, не съм 100% сигурен, че темата е за тук, но ми се стори очевидно защото става дума за семейството.
Така, значи на 14 съм, знам ... ще кажете или наркоманче, или твърде съм малък, знам. Не съм казал, че пуша редовно или често, ами искам например 1-2 пъти на 2 месеца, просто ей така да избягам малко от реалността, но не чак да се разбия.
Искам да кажа на родителите си, но ме срам ли как да го кажа.. някак си ми е съвестно, като знам че преди съм казвал, че никога няма да пуша сега ми е доста гадно, и знам че и на тях ще им е гадно и ми става и доста неудобно, а и се чудя дали ще ми се карат, защото помня брат ми преди, той вече е доста голям и нашите не го приемат много на сериозно, или просто защото са свикнали, не знам, но като се сетя че преди пред мен го хванаха в стаята да приготвя да продава, и направо и не ми се мисли. И така искам да ви попитам можете ли да ми дадете някакви съвети как да им го кажа, или какво да направя че да ме разберат и да не го приемат чак толкова навътре? Благодаря ви с цялото си уважение!