.
Отговор в тема
Страница 2 от 3 ПървиПърви 123 ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 59
  1. #26
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    http://bnt.bg/news/zdrave/trima-na-1...i-s-narkotitsi

    малкия как ще коментираш?
    Ами аз за повръщане до сега не съм чувал освен ако не са попрекалили, най-вероятно е била друсана с нещо, тъй като и на тримата им станало лошо.

  2. #27
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от anon51 Виж мнението
    Ами аз за повръщане до сега не съм чувал освен ако не са попрекалили, най-вероятно е била друсана с нещо, тъй като и на тримата им станало лошо.
    и къде видя нещо полезно тук?
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  3. #28
    Вашите освен да ти се карат и да не накажат, друго няма да направят. Пуши си щом искаш и не се занимавай да спориш по форуми. Освен да ти вадят статийки написани от Пенчо и Генчо, да те наричат тъп и, че ще пропаднеш, друго няма да кажат.
    haritov Ти изобщо пушил ли си, щото и ефектите даже не знаеш какви са. Халюцинации, щуротии. На тия в болницата им е друсана тревата.

  4. #29
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от N1K17Y123 Виж мнението
    Вашите освен да ти се карат и да не накажат, друго няма да направят. Пуши си щом искаш и не се занимавай да спориш по форуми. Освен да ти вадят статийки написани от Пенчо и Генчо, да те наричат тъп и, че ще пропаднеш, друго няма да кажат.
    haritov Ти изобщо пушил ли си, щото и ефектите даже не знаеш какви са. Халюцинации, щуротии. На тия в болницата им е друсана тревата.
    Занимавал съм се с такива дето пушат че даже и съм учил по тази тема

    Да съм честен и прилагам наркотици ама лабораторно проучени с ясен ефект такива като теб ги наричат упойка

    А тия дето продават на улицата може да кукнат
    нещо по така ама да разбереш много късно
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  5. #30
    Повече от фен Аватара на Klaudia11
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    307
    Ми не им казвай.. Гледай го ти.

  6. #31
    Повече от фен Аватара на gimli
    Регистриран на
    Sep 2015
    Мнения
    489
    Кажи им първо, че се боцкаш и пудриш нослето, като се притеснят им кажи истината, че само трева пушиш.

  7. #32
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от gimli Виж мнението
    и пудриш нослето
    Да бе - по-скоро ще го питат после откъде има пари за "пудра" !

  8. #33
    Повече от фен Аватара на gimli
    Регистриран на
    Sep 2015
    Мнения
    489
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Да бе - по-скоро ще го питат после откъде има пари за "пудра" !
    По скоро пудра захар.

  9. #34
    Стига бе, хора, аз съм сигурен, че всички, или почти всички родители са наясно, че рано или късно ще пробваме и ще пафкаме чат-пат. Ако пушиш редовно няма как ваште да не те надушат и да не знаят.
    А и според мен те и дъртите пафкат ама се правят на много целомъдрени пред нас, само за да се правят на "родители". ПО филмите не ги ли гледате как си пушат тийновете с техните, що тук да е различно.
    Аз не пуша, щото не ми понася, пробвал съм няколко пъти. Но френдовете дето си пушат са убедени, че техните са наясно кво правят. Просто не го обсъждат.

  10. #35
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от Nasseto Виж мнението
    Стига бе, хора, аз съм сигурен, че всички, или почти всички родители са наясно, че рано или късно ще пробваме и ще пафкаме чат-пат. Ако пушиш редовно няма как ваште да не те надушат и да не знаят.
    А и според мен те и дъртите пафкат ама се правят на много целомъдрени пред нас, само за да се правят на "родители". ПО филмите не ги ли гледате как си пушат тийновете с техните, що тук да е различно.
    Аз не пуша, щото не ми понася, пробвал съм няколко пъти. Но френдовете дето си пушат са убедени, че техните са наясно кво правят. Просто не го обсъждат.
    аз и цигара не съм пробвал

    иначе по филмите има говорещи коли от други планети

    личи си че нямаш никой горе
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  11. #36
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Nasseto Виж мнението
    ПО филмите не ги ли гледате как си пушат тийновете с техните, що тук да е различно.
    Аз не пуша, щото не ми понася, пробвал съм няколко пъти. Но френдовете дето си пушат са убедени, че техните са наясно кво правят. Просто не го обсъждат.
    Много филми гледаш ! За съжаление, родителите често са последните, които научават, че детето им е станало наркоман. Нещо повече - дори игнорират признаци че детето им се друса!

  12. #37
    Да, предложи им да пробват... все пак много хора пушат по света и на много места по света марихуаната е легализирана. Ако искат да разширят кръгозора си и да разберат как хората по целия свят разпускат имат възможността да пробват. Но ги предупреди, че има възможност много да им хареса!

  13. #38
    http://goo.gl/forms/ylSKWjgNFc Много ви моля, мили хора, да попълнете моята анкетка, защото утре в университета доцента ще ме направи на решетка !!! Много благодаря! )

  14. #39
    Голям фен Аватара на Ospi
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    509
    Haritov брат ти как защитаваш една теза без дори да си пушил цигари? Ходи се скрии, че нещо ме дразниш.

    А иначе авторе, защо ти е да казваш на вашите? Съвестта ли те гризе или какво? Доколкото разбрах не пушиш редовно, така че няма от какво да се притесняваш. Ти си преценяваш, но моя съвет да спреш с тва пушене, няма смисъл от него - пари харчиш, хем е вредно (спорна тема за някои хора) и както казваш в първия пост, бягаш от реалността, а от това пък нищичко няма да спечелиш.

  15. #40
    Ако пушиш само навън с приятели и не носиш трева у вас и няма шанс да те "хванат" с нея, може и да си спестиш този излишен разговор

  16. #41
    Благодаря ти, и да гризе ме съвестта.. пък и сега не го правя, искам за в бъдеще (ще се местим в Аржентина) там е легализирана, и тогава не знам как да им го кажа.. по какъв начин че да не си помислят детето ми е наркоман така ли съм го отгледала и тем подобни.. според мен марихуаната не е наркотик но както и да е. И така.. питах за съвети а половината тук са с празни отговори които да запълват темата, благодаря ви на всички които ми дадохте съвети

  17. #42
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от anon51 Виж мнението
    .. според мен марихуаната не е наркотик
    ... Но според медицината и закона е!
    Цитирай Първоначално написано от anon51 Виж мнението
    И така.. питах за съвети а половината тук са с празни отговори които да запълват темата, благодаря ви на всички които ми дадохте съвети
    Като ти казвахме да спреш да пушиш - това не е ли съвет?

  18. #43
    не съм казал, че ти не си. Имах предвид за някои други

  19. #44
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    това че доста коментари които казват що за идиотче си не ти харесват не е мой проблем
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  20. #45
    Леле ... човек да не помоли за помощ а ти ''умнико'' щом не си идиот защо се мотаеш от 6 години по форумите, нямаш ли си друга работа? Първо на първо знам 4 езика на програмиране, ходя на зала вече година, което означава, че не съм някое изпаднало пишлеме което не знае нищо, водя здравословен начин на живот, активен съм много, не стоя постоянно в нас за да хейтвам . Прочети малко положителните ефекти, тогава говори, не само да ми гледаш някакви сайтове в интернет дето пропагандират марихуаната защото жалкия им бизнес ще пропадне. Сигурен съм, че знам доста повече от теб за годините си, и ти като свестен човек няма да почнеш да обиждаш по-малките толкова ли си жалък, много голям хейтър ли стана? Хайде дай си скайпа да ти видим смелостта, искам да ми пуснеш камера да видим баткото....

  21. #46
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    омг и като ме видиш какво?

    ето ти фейса ми гледай колкото искаш

    https://www.facebook.com/brutalenZajo?fref=ts

    и да кажеш че живееш здравословно употребявайки марихуана е доста смело
    Последно редактирано от haritov : 11-11-2015 на 11:11
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  22. #47
    Az she butna dolara
    Guest
    Теглете една басма дружно с ваште. То така се не казва, първо трябва да ги информираш че си анонимен алкохолик, след това че пушиш цигари, след това че си тревоман, вече след тва можеш да им кажеш че си и хомосексуален, хората вече са свикнали.. ебавам те, кажи им че пушиш райграс за медицински цели.

  23. #48
    Няма да те разберат ако им кажеш.

  24. #49
    Melancholia St. Clair
    Guest
    няма смисъл да им казваш, сиг знаят или скоро ще узнаят

  25. #50
    Няма сми да им казваш, изчакай като се легализира

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си