.
Отговор в тема
Страница 3 от 3 ПървиПърви 123
Резултати от 51 до 59 от общо 59
  1. #51
    Цитирай Първоначално написано от Monic4e Виж мнението
    Няма сми да им казваш, изчакай като се легализира
    И аз това мислех, но надали ще се легализира скоро :/

  2. #52
    легализирането няма да промени отношението на вашите към тревата, ако сега са анти, дори да е законнто, пак ще истерясат като им кажеш

  3. #53
    Мега фен Аватара на yakuza_
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Niggaland
    Мнения
    11 652
    -Пуша трева и ако това ви се вижда кофти, имам малко крек в другия си джоб.
    n00bs

  4. #54
    Мега фен Аватара на LoveInfect
    Регистриран на
    Dec 2013
    Мнения
    3 103
    Уау, хора, аз мисля че много смело, това да решиш да признаеш такова нещо на родителите си. Вижте само по постовете, това не е поредното безмозъчно хлапе, напротив момчето си е много образовано, проучило е всичко в интернет, ако е вярно, изчело е и книги. Мисля че родителите трябва да ни изслушват и разбират, и наистина е добре че си решил да им кажеш, но според мен, както виждам че си добре в аргументирането, най - добре им го напиши в писмо. В писмен вариант поне мойте родители възприемат по рационално и спокойно нещата. В това писмо се аргументирай, изложи някои от нещата които си чел, им заяви че пушиш трева и не смяташ да се отказваш от нея. Това би било най - доброто което би могъл да направи, но тъй като е имало предишна история с брат ти най - вероятно ще настане скандал с караница спиране на джобни е т. н.

  5. #55
    Banned Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2014
    Мнения
    1 660
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    омг и като ме видиш какво?

    ето ти фейса ми гледай колкото искаш

    https://www.facebook.com/brutalenZajo?fref=ts

    и да кажеш че живееш здравословно употребявайки марихуана е доста смело
    :Д:Д::Д връзки ли си търсиш, че се рекламираш така ве войниче :Д:Д:Д мн си дебел и още повече си малоумен





    https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net...99&oe=56EB3398 тука с пътния полицай правите дуел, нали :Д:Д:Д
    Последно редактирано от espada : 11-29-2015 на 20:31

  6. #56
    Цитирай Първоначално написано от LoveInfect Виж мнението
    Уау, хора, аз мисля че много смело, това да решиш да признаеш такова нещо на родителите си. Вижте само по постовете, това не е поредното безмозъчно хлапе, напротив момчето си е много образовано, проучило е всичко в интернет, ако е вярно, изчело е и книги. Мисля че родителите трябва да ни изслушват и разбират, и наистина е добре че си решил да им кажеш, но според мен, както виждам че си добре в аргументирането, най - добре им го напиши в писмо. В писмен вариант поне мойте родители възприемат по рационално и спокойно нещата. В това писмо се аргументирай, изложи някои от нещата които си чел, им заяви че пушиш трева и не смяташ да се отказваш от нея. Това би било най - доброто което би могъл да направи, но тъй като е имало предишна история с брат ти най - вероятно ще настане скандал с караница спиране на джобни е т. н.
    Благодаря ти за помощта, наистина го оценявам! И малко късно го видях, но си помислих, че никой няма да може по един или друг начин да ми помогне и не бях гледал от доста време. Благодаря отново!

  7. #57
    Ето нещо от другата гледна точка
    http://www.theguardian.com/commentis...moking-at-home

  8. #58

    Cool Dano si cute

    E kak mina

  9. #59
    Защо толкова държиш да им кажеш?
    Последно редактирано от ivan211 : 07-09-2021 на 07:03

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си