.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 19 от общо 19
  1. #1

    Харесвам много едно момиче !

    Харесвам много едно момиче , познаваме се от скоро , но аз от както се запознах с нея я харесах ужасно много , няма да споменавам имена и нещо от сорта , много я харесвам. Аз съм н 14 години и тя е във съседния клас ,всяко междучасие ходя при нея за да и кажа здравей или как си . Тя харесва друг , не мен със сигурност . Аз си вярвам че съм по различен от пстаналите момчета на моята възраст , при една връзка не е най-важното нещо секса , поне за мен , просто искам да ди имам хубава приятелка на моята възраст и да я обичам и да я ценя , да си я пазя като кристал и да си я гушкам когато и е студено .Та въпросното момиче е уникално за мен ,но аз не съм перфектен и не се защитавам - дебеличък съм си 1,70 съм и тежа 70 и няколко килограма и не съм идеален , и не мисля че изобщо някое момиче би искало да тръгне със мен ...;/ Искам просто една сериозна връзка (да на 14 съм но искам сериозна връзка ..) Просто незнам какво да и кажа , нямам смелост да и призная ,че я харесвам а ако и предложа да тръгнем мисля, че ще ме отреже , защото съм дебел :/

  2. #2
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Това, което искаш е хубаво, но е утопия. Без бодване няма да ти се получи работата.

  3. #3
    На 14 си и искаш сериозна връзка и говориш за секс?!? Сега при вас тинейджърите от 12 годишна възраст ли започвате да водите полов живот?!?! ............ :/

  4. #4
    Внимавай какво си пожелаваш...

  5. #5
    Просто всички на моята възраст искат приятелка само заради секса , но аз просто искам хубава приятелка която да обичам и ценя ...:/

  6. #6
    Като си харесва друг я остави и свали килограмите, за да ти се вдигне самочувствието.

  7. #7
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от zagubenqk Виж мнението
    Просто всички на моята възраст искат приятелка само заради секса , но аз просто искам хубава приятелка която да обичам и ценя ...:/
    Като искаш само да я обичаш и цениш се хвани с някоя баба. Ти и без това няма да правиш нищо с нея. Ако искаш направо да ти пращам една интелигентна, горе- долу хубава, добра, точно жена каквато ти търсиш.

  8. #8
    Повече от фен Аватара на gimli
    Регистриран на
    Sep 2015
    Мнения
    489
    Цитирай Първоначално написано от zagubenqk Виж мнението
    Тя харесва друг , не мен със сигурност . Аз си вярвам че съм по различен от пстаналите момчета на моята възраст , при една връзка не е най-важното нещо секса , поне за мен , просто искам да ди имам хубава приятелка на моята възраст и да я обичам и да я ценя , да си я пазя като кристал и да си я гушкам когато и е студено .
    Да ти кажа не е лошо от време на време да я изтрештиш или както му викате.

  9. #9
    Не че неискам да я еба , но ако тя неиска аз не бих и нахалствал , само ако тя иска

  10. #10
    Супер фен Аватара на paradosou
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    2 413
    Цитирай Първоначално написано от zagubenqk Виж мнението
    да я ценя , да си я пазя като кристал и да си я гушкам когато и е студено.
    Сладко . Въобще много яка тема, сА не мога да си сваля усмивката.
    Пробвай си късмета с нея, може и да ти се усмихне (късметът). И междувременно се постарай да отслабнеш - хем повече ще се харесваш, хем повече увереност, хем е по-здравословно.

  11. #11
    Обади ми се!! Шегувам се, но ти си свестен или поне така звучиш... Както и да е, просто и кажи и точка.
    Последно редактирано от LyLac2309 : 11-11-2015 на 19:28

  12. #12
    е да но много ме е срам

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от LyLac2309 Виж мнението
    Обади ми се!! Шегувам се, но ти си свестен или поне така звучиш... Както и да е, просто и кажи и точка.
    Свестен на 14?! Ай стига бе !!!!!!!!!!!!!! (ай сиктир)

    НАИСТИНА ВЪПРОСЪТ МИ Е НА КОЛКО ПОЧВАТЕ ЛЮБОВЕН И СЕКСУАЛЕН ЖИВОТ,ЧЕ ВЕЧЕ РАЗБРАХТЕ КОЙ Е СВЕСТЕН И КОЙ НЕ Е ? ...
    Залягайте над учебниците и теен глупостите (като закъсняване с 5-10 мин. и криене на оценки),а не влюбване и "не искам секс".. Отсега ли ви се страда и отсега ли ви се става млади родители.

    П.С.
    "Съжалявам" за разбирането си и за коментара си,но на вашите години ми беше проблем,как да помоля родителите си да остана до по-късно и как да се завлача до училище! Недейте да бързате за връзки,секс,алкохол и драми-насладете се на това ,което имате!Важно е! Това безгрижие никога няма да ви се върне!

  14. #14
    Чета и не вярвам на очите си само да ти кажа , че аз съм 175 и съм 74 кг. , а и според някакви учени е нормално височината да е равна на килограмите т.е. 170=70 кг е напълно нормално няма какво да се притесняваш човек . Просто бъди това което си и я карай малко по-смело .

  15. #15
    Ако толкова те е срам, какво искаш от нас? Ние ли трябва да и кажем?

  16. #16
    Покажи й че я харесваш,недей веднага да започваш да й се обясняваш в любов.Пишете си,излезте няколко пъти и други такива неща и след това вече се опитай да й признаеш.По-лесно ще е и за двамата

  17. #17
    Съгласна!

  18. #18
    Голям фен Аватара на bReAk3R
    Регистриран на
    Jun 2011
    Град
    DirtyLand
    Мнения
    988
    Цитирай Първоначално написано от Georgius Виж мнението
    Чета и не вярвам на очите си само да ти кажа , че аз съм 175 и съм 74 кг. , а и според някакви учени е нормално височината да е равна на килограмите т.е. 170=70 кг е напълно нормално няма какво да се притесняваш човек . Просто бъди това което си и я карай малко по-смело .
    По коя формула 170=70? И ако височината трябва да е равна на килограмите му, не трябва ли да е 170кг? :Д За един преател питам
    FACEBOOK - Най-добрия начин FACE да не види BOOK дълго време :> ;dd

  19. #19
    Приятел ти или си много прост или се правиш на идиот 170 = 70 тоест махаш 1 . Аз го казах много точно .

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си