.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    продавам кецове АДИДАС нови

    Оригинални кецове Адидас Нео. Пускам ги за продажба, защото ми ги изпратиха от чужбина, но номерът не ми пасва. Чисто нови са и нямат забележка, носени са у дома за да ги пробвам, но за съжаление не ми стават. Възможно е да се свали малко от цената. Изпращам с Еконт с опция преглед и тест преди покупка.


    http://olx.bg/ad/originalni-ketsove-...a0e91;promoted

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2015
    Мнения
    3 194
    Цитирай Първоначално написано от CRAZYandFREE Виж мнението
    Оригинални кецове Адидас Нео.
    хехехехех
    През живота си не си виждал оригинални кецки, иначе щеше да знаеш съществената разлика между тях и тва на снимките.
    Даже си мисля, че тия са били бракувани, ако съдя по шевовете им, а цената на брак е не повече от 20%.
    Освен това не са бракуван оригинал, който щеше да е пак по-качествен.

  3. #3
    Купени са от сайт и не знам как разбра, че са бракувани. Дори и по някакъв начин да си супер разбирач и си мислиш че са бракувани не съм ти искал мнението а просто ако някой се интересува от обявата нека пише. Безсмислени мнения като твоето не ми вършат работа.

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от ДОТА Виж мнението
    хехехехех
    През живота си не си виждал оригинални кецки, иначе щеше да знаеш съществената разлика между тях и тва на снимките.
    Даже си мисля, че тия са били бракувани, ако съдя по шевовете им, а цената на брак е не повече от 20%.
    Освен това не са бракуван оригинал, който щеше да е пак по-качествен.
    Как тук все има такива боклуци като теб е .. как все тря да тропат хората? Гледай си жалкият живот и това е.. Това е отдел за продажби и са публикували обява.. бах'та в педала мръсен.. били бракувани и кви ли не.. боклук с боклук

  5. #5
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2015
    Мнения
    3 194
    Цитирай Първоначално написано от CRAZYandFREE Виж мнението
    Безсмислени мнения като твоето не ми вършат работа.
    Според мен са ти свършили няква работа, след като премахна снимки от обявата.

    Освен това коментара ми нямаше за цел да помогне на теб, беше насочен към останалите, тъкмо да научат някои тънкости при купуването на стоки.

  6. #6
    Премахнати са снимките защото кецовете са продадени. Тънкостите можеш да си ги запазиш за себе си когато никой не ти ги търси.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си