Цитирай Първоначално написано от Eat.Me.Drink.Me. Виж мнението
Качвам се в един асансьор...
Звучи като "ритнах един камък на пътя". Трябва да е асансьор в който се качваш за пръв път. Добре, да кажем че отиваш на приятел на гости.

Цитирай Първоначално написано от Eat.Me.Drink.Me. Виж мнението
а цвета му отвътре беше толкова ужасен, че чак ме депресира.
Ъъъ, кво? Не че нещо, ама в профила ти пише че си от София, което значи че досега трябва да си се качвал многократно в депресиращи асансьори. Поне тея в старите блокове всичките са такива. Но и да виждаш сив, мрачен и почупен асансьор за първи път, то няма много време за депресиране. Първо те обзема страх (от непознатото), после започваш да се питаш "как?"... и докато преодолееш цялото объркване си стигнал етажа.

Цитирай Първоначално написано от Eat.Me.Drink.Me. Виж мнението
Качва се още някакъв човек със светла кожа
Светла кожа? Ти да не живееш в Африка по принцип, iли в циганския квартал? В София е екзотика да видиш някой с не-светла кожа. Даже не само в София, ами в цяла България.

И докато чета тия неща си мисля - Абе тоя Eat.Me.Drink.Me. или е от друга планета, или няма директна връзка с реалността.

Цитирай Първоначално написано от Eat.Me.Drink.Me. Виж мнението
...и някакъв вътрешен глас ми прошепна...
Ааааа да, сега ми стана ясно!