.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 2 от общо 2
  1. #1
    Супер фен Аватара на ADMIRALKA14
    Регистриран на
    May 2011
    Град
    На границата между реалността и непостижимото!
    Мнения
    1 485

    Една прецакана коледна история

    Здравейте, приятели.
    Не съм се вясвала във форума от много дълго време, ноо c'est la vie. Открих едно чудо наречено личен живот, но нещата не сработиха и за това отново се връщам към виртуалното пространство. Реших да започна блог и понеже няма по-прецакан човек на Коледа от мен си измислих такъв и така публикувах първата си хумористична история. Та много бих се радвала да чуя вашето мнение и критика.

    http://cynicalromantic.blog.bg/zabav...12/27/.1417792
    "As every cat owner knows, nobody owns a cat" - Ellen Perry Berkeley

    Цитирай Първоначално написано от Chacho
    Ако някой ми беше казал, че жена ми и любовницата ще се засекат в тийнпроблем, щях да загина от смях. Сега малко се понааках ;(

  2. #2
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Аз пък чак сега го виждам, но пък ми харесва, 5 години по-късно Харесва ми, че има нещо футуристично в текстовете ти, жалко, че не си написала и други. Много мразя да чета книги, просто не мога да ги приема като реалност, някак сухо са написани, но твоите неща ги усетих и си ги представих. Харесва ми, когато акцентираш върху някои неща. Харесва ми понякога как се усеща нотка на романтика и в същия момент се променя към лека "агресия". Мисля, че имаш талант. Не че ще влезеш повече тук, най-вероятно... но все пак исках да го кажа. Мисля, че по-затворените, като цяло, и чувствителни хора, могат да бъдат така експресивни. Така че, не се отказвай, развивай таланта си и пиши.
    Последно редактирано от RedArmy : 04-23-2020 на 21:13
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си