.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Question Повръща ми се от алкохол

    Преди около година се бяхме събрали компания и решихме да се напием ... тогава бях на 14 ,та да всички се напихме ,някои по ``тежко,, от други . Аз може би най ,,тежко ``(може би, защото не бях ял преди да се напием ) се напих и ми казаха ,че и съм пушил ,а по принцип не пуша .Пих какво ли не мента , уиски , водка , бира ... всичко . От тогава е минала около година ,но всеки път ,когато пия алкохол страшно много ми се повръща и гади . А ако е уиски , мента или водка само от миризмата мога да повърна . От тогава не мога да пия алкохол нормално ...След онова напиване, нашите са ми дали няколко хапчета против гадене и някакъв ,,въглен,, и по - късно съм заспал ... Друга подробност е факта ,че от тогава просто не мога да изпитвам чувства ,колкото и смахнато да звучи . Просто преди се радвах на най - малкото нещо ,а сега не изпитвам нищо ... Моля дайте някакви съвети

  2. #2
    Супер фен Аватара на tochko
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 394
    Не спомена обаче колко често пиеш.

    Мисля, че напоносимостта ти към вкуса е нормална, защото и при мен се получи така с ракията. Забелязал съм, че когато пиеш едно и също пиене, дори и да прекалиш се оправяш сравнително бързо, за разлика от варианта с умесването на 2 и повече. Тогава е лошо. Повръщането е нормално ако прекаляваш+това, черния дроб тепърва ще започва да произвежда ензими разтварящи алкохола. Сигурно очакваш да си някакъв некален индивид, да пиеш и за умрелите и да ти няма нищо хахах
    Що се отнася до чувствата, при мен е напълно обратния ефект и нещата ми се изясняват, но това какъв ще станеш зависи от личната настройка, тялото и количеството алкохол.

  3. #3
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    хехехе, чарли шийн - пиеш, за да нямаш чувства :Д :Д :Д

    всичко ти е в главата.

  4. #4
    Много тролска ми се вижда тая тема...
    The time's for sobieski

  5. #5
    Благодаря ,но това стана преди около 9 месеца и още имам непоносимост и това ме притеснява ... иначе се събираме да пием с приятели през около 2 месеца някъде ....

  6. #6
    и аз съм така брат, затова замезвай с луканка

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си