.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1
    Studentcheto
    Guest

    Кво се случва?

    ЗДРАВЕЙТЕ! Защо ме влече тежкия стил музика? Възможно ли е да ме привлича този стил музика заради насъбран гняв в мен? От доста време слушам hardcore rap и групи като Godsmack, Avenged Sevenfold и подобни. Възможно ли е да слушам такива стилове музика, защото се чувствам самотно и искам да си намеря приятелка, но не успявам? На 16г. Съм.

  2. #2
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    и да е така, кво?

  3. #3
    Studentcheto
    Guest
    Хората които ме заобикалят не слушат такъв стил. И се чувствам странно и различно.

  4. #4
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Цитирай Първоначално написано от Studentcheto Виж мнението
    Хората които ме заобикалят не слушат такъв стил. И се чувствам странно и различно.
    И аз слушам подобни стилове/основно по-леките жанрове, де/ и повечето хора, които ме заобикалят не ги слушат или слушат, ама по събирания го обръщат на чалгия, което аз не мога да търпя. Последно бях на "домашно" горе долу преди година и нямам намерение скоро да повторя точно поради тая причина. По-рано и аз се чувствах "странно" и ми беше кофти, ама сега си ми е все тая и си бича музичката вкъщи или, като се събирам с някого, го правя в заведения, където се пуска само стилове, които харесвам. Това е, което мога да ти препоръчам от опит.

    А, и не гледай на всяка цена да се впишеш в стадото наоколо.

  5. #5
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Studentcheto Виж мнението
    ЗДРАВЕЙТЕ! Защо ме влече тежкия стил музика? Възможно ли е да ме привлича този стил музика заради насъбран гняв в мен?
    Да!
    Цитирай Първоначално написано от Studentcheto Виж мнението
    Възможно ли е да слушам такива стилове музика, защото се чувствам самотно и искам да си намеря приятелка, но не успявам?
    Вероятно да!

  6. #6
    Георгиев
    Guest
    Да, точно от това е, от опит ти казвам, преди да срещна моята приятелка слушах Студента, което говори само по - себе си!

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си