.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Известия в Уиндоус 10

    Йоу, получих известие в action центъра на уин 10 ,че някой ме е добавил в скайп.
    Не влизам в скайп и не си го помня, за това през няколко месеца си правя нов.
    Но това ми възбуди интереса, кажете ми според вас някъв спам ли е, и възможно ли е да намеря тоя човек, понеже приех поканата от action center , но от два скайпа в които влязох го нямаше.
    Дори да е свързано с измама или вирус, искам да се обедя лично..
    Но не зная за какъв скайп става на въпрос, на пръв поглед помислих че има общо с акаунта с който се логвам в уиндоус, но това не е възможно ,нямам скайп с този имейл..
    А известието не мога да го върна за да видя кой беше.
    Всяка помощ би означавала много за мен

  2. #2
    Всъщност това е вградена апликация под името Skype video на уиндоус 10.
    Открих човека и изглежда още няколко са се вкарали в тая история, изглежда ми като измама, звъня им но нищо.
    Все пак мерси, оставете темата ако някой се зачуди.

  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2015
    Мнения
    3 194
    Цитирай Първоначално написано от Meat Train Виж мнението
    Не влизам в скайп и не си го помня, за това през няколко месеца си правя нов.
    И за кво си правиш нов ?

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от ДОТА Виж мнението
    И за кво си правиш нов ?
    Не си помня нито имейлите ,нито паролите.
    А от време на време ми е нужен скайп, и е по-лесно да мина през нова регистрация от колкото да възстановявам стари.

  5. #5
    Внимавайте с контакти дето пращат линкове към уеб кам сайтове, пълни скам ботове са.
    Малко разочароващо че се занимавах толкова за 3 минутен разговор с бот, дори не е скриптнат като хората.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си