.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Запис и музика на рап песен

    Здравейте, не знам дали тука е точното място да пусна запитването ми, но ще ви питам,
    надявам се да получа съвет или препоръка, защото наистина ми трябва.
    Значи искам да запиша рап песен, но не съм се занимавал с музика до сега, иначе слушам доста всякакви стилове,
    имам музикален слух, имам идеи. Пиша и стихове, за това имам и написани няколко примерни текста.
    Но ми трябва бийт и да запиша песен, знам, че ще се получи нещо, стига да разбера как точно да процедирам.
    Мисля, че правилния вариант е студио, но не съм запознат как да го издиря и как да намеря човек да ми направи музиката.
    Ще съм ви много благодарен да помогнете, с каквото можете.
    Моля без обиди и иронични коментари!

  2. #2
    Повече от фен Аватара на Blockhead
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    304
    За студио - поне 100 лв ще извадиш за песен, разпитай в твоя град къде има и т.н. Ако си в София лесно можеш да си намериш. Иначе ако искаш да се занимаваш с това професионално ще ти трябва поне 300 лв в техника като минимум. 100-150 лв една звукова карта втора ръка, 100 лв един кондезаторен микрофон и още 50-100 лв за прилични слушалки, на които да миксираш. Бийтове можеш да се научиш да си редиш сам - виж програмите FL Studio, Reason, Ableton Live.
    КУЧКИ ДАВАЙТЕ ЧИПСА!

  3. #3
    Много обичам музиката, тя носи интересни неща в живота ми. Дори котката ми сякаш обича да слуша музика, музиката, която ни кара да спим по-лесно и да обичаме живота повече.
    Също често ги използвам като мелодии на звънене. Изтеглете безплатни мелодии за звънене безплатно, за да можете да използвате мелодии за вашите мобилни устройства от ZigTone. Желая ви добър ден.
    Последно редактирано от Anthea : 10-17-2020 на 04:52

  4. #4
    Съдържанието на фоновата музика има много различни версии.

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от EnochKieran Виж мнението
    Съдържанието на фоновата музика има много различни версии. Инсталирайте безплатни висококачествени мелодии за телефон на уебсайта sonnerie telephone
    Актуализирано ли е музикалното съдържание?

  6. #6
    Има много различни версии на фоново музикално съдържание. Можете да инсталирате безплатни висококачествени мелодии за вашия телефон на уебсайта на sonnerie phone.

  7. #7
    Здравейте, успяхте ли да намерите това, което търсите?

  8. #8
    Nice site keep it up

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от bezlbov Виж мнението
    Здравейте, не знам дали тука е точното място да пусна запитването ми, но ще ви питам,
    надявам се да получа съвет или препоръка, защото наистина ми трябва.
    Значи искам да запиша рап песен, но не съм се занимавал с музика до сега, иначе слушам доста всякакви стилове,
    имам музикален слух, имам идеи. Пиша и стихове, за това имам и написани няколко примерни текста.
    Но ми трябва бийт и да запиша песен, знам, че ще се получи нещо, стига да разбера как точно да процедирам.
    Мисля, че правилния вариант е студио, но не съм запознат как да го издиря и как да намеря човек да ми направи музиката.
    Ще съм ви много благодарен да помогнете, с каквото можете.
    Моля без обиди и иронични коментари!
    Здравейте! намери ли кое намираш....

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си