.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5

Тема: ПЕСЕН

  1. #1
    Повече от фен Аватара на stalker681
    Регистриран на
    Nov 2015
    Мнения
    373

    ПЕСЕН

    Какво за дъжда какво за цветните поля
    Какво за убитите поля имали врене
    Какво за всичко което каза че е наше
    Някога спряхтели се пред плачещата земя

    ААААААААААААААААААААААААА ААААА УУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ УУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ УУУУУУУ
    ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА ААААА УУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ УУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ УУУУУУУУУУУУУУУУ УУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ УУУУУУУУУУУУУ

    Виж какво направихте със земята
    Какво за мира където залагаше единствения си син
    Някога спряхтели се пред съобщенията
    Децата умряха от война

    ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА А УУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА АА УУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ УУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ УУУУУУУУУУУ ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААА

    Някога мечтаех вгледах се отвъд звездите не знам къде сме сега но
    знам че изминахме дълъг път
    ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА АААААААААААА
    УУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ УУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ УУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ У УУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ У УУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ УУУУУ ААААААААААААААААААААААААА АА ААААААААААААААААААААААААА ААААА ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААА УУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ УУУУУУУУУ УУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ
    АААААААА

    Хааааааааааааааааа
    Какво стана с децата БГ е виновна
    Какво стана със Слоновете БГ е виновна
    Какво стана с Човека Бг е виновна
    Какво стана С Майкъл Джексън БГ е виновна
    Какво стана с Снега Бг е виновна
    Какво стана с Хората Бг е виновна
    Какво стана със бебетата БГ е виновна
    Какво стана с растенията Бг е виновна
    Какво стана с дърветата Бг е виновна

    ААААААААААААААААААААААААА АА АААААААААААААААААААААААА ААААААААААААА УУУУУУУУУУУУУУУУ УУУУУУУУУУУУУ УУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ УУУУ УУУУУУУУУУУУУУУ АААААААААААААААААААААА АААААААААААААААААААААА ААААААААААААА УУУУУУУУУУУУУУУУУ УУУУУУУУУУУУУУУУУУУ УУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ УУУУУУУУУУУУУУУУУУ АААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА АА АААААААААААААААААААААА АААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА АААААААААА АААААААААААААААА

  2. #2
    Мега фен Аватара на solo_
    Регистриран на
    Dec 2015
    Мнения
    16 701
    Много крещиш, но песента е дора.

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    432
    аз съм хабиби спишли добре ебат ли тре ебат ме

  4. #4
    Трогателна песен.

  5. #5
    Мега фен Аватара на solo_
    Регистриран на
    Dec 2015
    Мнения
    16 701
    Цитирай Първоначално написано от sоlo_ Виж мнението
    аз съм хабиби спишли добре ебат ли тре ебат ме
    Хабиби спиш ли добре, завиват ли теееееее, храниш ли се защото аз неее по дяволите, обичам те беее умира ми се...
    Хабиби, псуваш ли ме , влачиш ли сееееее пиян през ноща защото аз дааа за лудница съм на дъното съм за никъде съм...

    Чувай сега: (Dwyd96, пумяр такъв)

    Малко кученце ти подарих, красиво, мко , пухкавоооооо...
    но видях днес изхвърлено, като мене същотоооооооооо
    Само по улиците скита сеее гладно полу-мюрлявоооооооо
    Ти го гониш, то обича те...
    Като мене същотоооооооооооооооо

    Хабиби спиш ли добре, завиват ли те , храниш ли се защото аз неееееееее
    По дяволите обичам те беееееее умира ми сееееее....
    Хаиби псуваш ли ме, влачиш ли сеееее, пиян през ноща, защото аз да.... за лудница съм, на дъното съмммм за никъде съммм...

    Продължавам:

    Като един нещастик чакам тее да ми дойдеш от някъде, без да знам ще ме погледнеш ли или подминеш тииииииииииииииииии
    Онова момченце бедното, кървящото ранено тоооооооо... То не спря да иска само теб, удряй м еобичам теее!!!!


    Хабиби спиш ли добре, завиват ли те , храниш ли се защото аз неееееееее
    По дяволите обичам те беееееее умира ми сееееее....
    Хаиби псуваш ли ме, влачиш ли сеееее, пиян през ноща, защото аз да.... за лудница съм, на дъното съмммм за никъде съммм...

    ЛЪЦЕТЕ ГОРЕЕЕЕЕЕ!!!! УЕЕЕЕ ОУУУУУ

    На човек без тебе не приличам, в едно и също се обличам, но за кого да бъда красиииииииииивв (спирам до тук!)

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си