.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200

    Question Качване на кг/маса

    Здравейте. На 20 съм и тежа 40кг. Ясно е , че трябва да кача кила. Имам бърз метаболизъм и абсолютно нищо не ми лепи ...
    Имам няколко въпроса :
    1) Ако взимам това , ще кача ли маса http://www.silabg.com/bg/16847-EVERB...product_review ? Вкъщи имаме най-различни добавки за какво ли не, но искам едно, което ще е само за мен и ще ми върши добра работа.
    2) Какви храни трябва да ям? С тестено явно не става, но месо не ям никакво ( не ми харесва ни на вкус, ни на мирис и не ям откакто се помня) , освен риба - филе.
    3) Как трябва да тренирам за да не губя маса. (п.с. искам си 4те плочки на корема, които загубих след раждането)

    Очаквам малко помощ от зарибените батки, че съм наистина зле .. краката си ги харесвам де.. но си искам старото дупе

    П.С. Ако ползвате нещо за маса постнете да видя ( Имах с вкус на какао - ужас .. както и мразя шоколад нз кво ще правя .. )
    Като цяло съм супер претенциозен човек, не ям манджи, яйца абсурд, както и прясно мляко ( а шейковете с прясно трябва да ги правя, та поне вкуса да е окей , че да не го усещам млякото)
    Последно редактирано от kaRamella : 02-15-2016 на 15:28

  2. #2
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    ех, карамело... До онзи ден даваш съвети за стромба, сега не знаеш как да качиш кг, тц тц тц...

    на мен ми е интересно как си износила здраво бебе като немаш никъв прием на белтъци... Не ядеш месо, не ядеш яйца, почти не ядеш риба, не пиеш мляко... то не остана храна ве...

    вземи си гейнъра и пробвай, не може да се гарантира нищо. трябва да ядеш просто

  3. #3
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    Тези по-горе през бременноста ги набявях с много различни витамини, които ми предписваха.
    Разбирам малко, но исках по-професионално мнение. Дала съм мнение за стромба на база какво съм прочела, не съм ползвала аз
    п.с. не зная , защото с нищо не се получава...като тефлон съм, нищо не залепва


  4. #4
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    просто не ядеш достатъчно и от каквото трябва :Д

    пробвай на около 80 грама протеин на ден, 200 вългехидрати и към 60-80 мазнини и трябва да стане тва са ти към 1500 калории дневно, мисля че спокойно можеш да си ги набавиш

    започни от там и виж как ще стане :Д

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си