.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1

    Отслабване

    Здравейте! Искам да отслабна с 5 кг, в най-скоро време. Някакви съвети? Искам да сваля корем и бедра ..

  2. #2
    Супер фен Аватара на tochko
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 394
    Аз трябва да направя същото до другата събота

  3. #3
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    албена да тренира и да яде правилно и ще стане, за тайни неща се дават пари :Д


    точко трябва да си разцъка водата, ако е сигурен, че иска да е в по-ниска кат.

  4. #4
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    фитнес с правилно хранене

  5. #5
    liubopitnata
    Guest
    Здравейте, искам да отслабна, но не искам с диета тъй като до сега съм пробвала няколко. И на всяка ефекта е сваляне и после рязко качване... някой може ли да ми даде съвет какво да си взема или какво да направя за да сваля поне някой килограм

  6. #6
    Мега фен Аватара на LoveInfect
    Регистриран на
    Dec 2013
    Мнения
    3 103
    ми просто се храни нормално и здравословно. Избягвай сладкото. 50 процента от храната ти да е плод/зеленчук. И същевременно спортувай или ходи пеш. Ако ядеш сложни въглехидрати и пиеш много вода, няма да огладняваш много. Кое ти е проблемно по-принцип ? На какво налиташ ?

  7. #7
    Аз също имах за цел да сваля 3-4 кг, трябва си здравословно хранене и упражнения, няма измъкване. Поставях си 30 дневни предизвикателства, нещо такова. Също така направих диетата на Скарсдейл, ефективна е, а и не изпитвах глад. Не е задължително да се подлагаш на диети, хранителен режим е достатъчен. Избягвай сладкото, пий вода, не пропускай закуската и не вечеряй късно.

  8. #8
    Мега фен Аватара на Smrazqvashta
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    4 577
    Няма как да стане и без определена диета. Корем се манипулира най-трудно.

  9. #9
    Спорт,правилно хранене и пак спорт
    Аз залагам вече месец на Ligandrol , след като изчетох статии за него на https://ligandrol.bg/ си поръчах и останах супер доволен от резултата. Трябва търпение, за да постигнеш мечтаното тяло!

  10. #10
    Предполагам твари черния дроб!

  11. #11
    За първо време е важно да се пие вода сутрин до към 11ч. Има си едно опредлено количество ,което за всеки е различно.
    Второто нещо е хубава вода,което не толкова просто.

    Чая и бирата Не са вода
    !!!

  12. #12
    Повече от фен Аватара на nevermorevon
    Регистриран на
    Mar 2013
    Мнения
    396
    Повече движение и не яж вредни работи и ще стане. Хляб също е добре да избягваш.

  13. #13
    Хм...не става с диети, ама нашите почнаха исторически ремонт в нас, мама спря да готви,та....не сядам на маса, няма и как да се натъпча. Вече смъкнах така две кила. Сега си мисля- искам ли скоро да се свърши с този ремонт или не.

  14. #14
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Цитирай Първоначално написано от mincheto Виж мнението
    С фитнеса и фашистките диети има йо-йо ефект,аз лично съм го изпитала...
    Що? Преди тежеше 100 кг., сега 150?? Не смяташ ли, че не е здравословно да си толкова тежка. Това са десетки килограми лой..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си