.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17
  1. #1
    dsdsds
    Guest

    90 дневна диета !!!!!!!

    Здравейте започнах 90 дневната диета , първия ми воден ден е на 11 март за сега съм свалила 2-3 кг. и мисля,че са доста малко за 30 дена. Висока съм 1,60 и вмомента съм 50-51 кг. имам няколко въпроса колко хора са постигнали добри резултати от тази диета и дали да я продължавам до края... Правя упражнения започнах програмата Hip Hop Abs след нея мисля да започна Insanity. Относно Insanity , интересува ме дали ще има ефект при мен...
    Ще съм ви благодарна ако ми помогнете с упражнения за отслабване в областта на краката, защотото там ми е проблема
    Благодаря предварително!!!

  2. #2
    и аз искам малко инфо за 90 дневната диета ,а относно упражненията може да ходиш на фитнес

  3. #3
    Голям фен Аватара на EternalDream
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    539
    Нормално е по-бавно да има резултат, защото килограмите ти са нормални. А самият резултат няма как да е драстичен.

  4. #4
    Има резултат даже и ако не трябва да сваляш много килограми. Аз трябваше да сваля 5 и за около месец успях,но то си е до метаболизъм и много други неща + ,че килограмите не винаги са показател на това колко си отслабнал/напълнял. Щом и правиш упражнения ще има ефект,но той най вече ще се усети към края на 2-рия месец.

  5. #5

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от sun_princess Виж мнението
    http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=707683.0 имформация за диетата
    Благодаря

  7. #7
    Голям фен Аватара на heartlesandfreaky
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Plewen
    Мнения
    826
    Диетата е страхотна, цялото семейство сме се подложили на нея. хД Баща ми за 2 месеца и нещо, ако искате вярвайте, свали 19-20 килограма, хората не могат да го познаят вече. Майка ми е от 2 седмици на нея и талията й е спаднала с 4 см. Мен все още ме е страх да се премеря
    "You fail to recognize that it matters not what someone is born, but what they grow to be."
    Albus Dumbledore.

  8. #8
    Мега фен Аватара на Dagichka
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 006
    трай бабо за хубост. ^^ направи си я цялата и ще видиш резултатите, които искаш.
    аз за 1 месец я правих миналия Май и свалих 6кг, но майка ми забрани да продължа, била съм малка, щяла съм да си разбичкам организма бла бла.
    прави и упражнение, иначе има опасност да ти увисне доста неприятно кожата.

  9. #9
    И аз съм висока колкото теб и съм 40 кила на кръст. Една приятелка почна фитнес,би трябвало да ти помогне и на теб,ако отиваш всеки ден по 1-2 часа.Пък и там има всякакви уреди. А относно диетата,продължавай!

  10. #10
    аз съм 56 кг и съм висока 170 см искам да отслабна но прочетах ,че ако не се изпълне 3 месеца ефектът щял да е обратен

  11. #11
    И аз миналата година я направих ,но не цялата за 2 месеца свалих някъде към 7-8 кг и преди това пак бях на нея през 2007 и пак отслабнах за 1 месец почти 10 кг при положение ,че спрях хляба.

  12. #12
    Голям фен Аватара на heartlesandfreaky
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Plewen
    Мнения
    826
    изненадвам се какъв малък ефект е имала диетата при вас, при нашите действа безотказно.
    "You fail to recognize that it matters not what someone is born, but what they grow to be."
    Albus Dumbledore.

  13. #13
    значи мога да я почна без значение колко време ще я продължа

  14. #14
    Голям фен Аватара на heartlesandfreaky
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Plewen
    Мнения
    826
    по принцип да, може и 2-3 седмици само да я правиш, пак би трябвало да има някакъв ефект, макар и доста малък. Хубаво е естествено, да се изкара цялата, но това се прави в случай, че искаш да свалиш МНОГО килограми. Като цяло за няколко килца са по-подходящи други диети, тази е за наистина драстично отслабване *зависи си от организма де, някои не свалят нищо..*
    "You fail to recognize that it matters not what someone is born, but what they grow to be."
    Albus Dumbledore.

  15. #15
    Мега фен Аватара на FuckingFreak
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    3 869
    Цитирай Първоначално написано от heartlesandfreaky Виж мнението
    изненадвам се какъв малък ефект е имала диетата при вас, при нашите действа безотказно.
    И на какъв принцип сравняваш момичета на по 14,15,16 с вашите? Някой случайно да е затлъстял или да е написал, че има да сваля 20 кг?

  16. #16
    Аз доста се чудя дали да не я почна тази диета, но единственото, което ме спира е храненето след тези 3 месеца. От много места съм чувала, че трябва да продължаваш да се придържаш към разделното хранене, а аз примерно умирам за салата домати, краставици и сирене (което не е никак разделно) и цяло лято мога само на тва да си карам Естествено далеч съм от мисълта като я спра веднага да се нахвърля на възможно най-неудачните комбинации, но искам и мнение от вас. Тези, които са я приложили, как се хранехте след нея и имаше ли йо-йо ефект, това-онова?

  17. #17

    Lightbulb

    Здравейте, диетата е супер и имам много добро мобилно приложение за нея, което много помага - https://90daydiet.org/bg/. Има подбрани менюта и статистика на свалените килограми и сантиметри.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си