.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1
    Petur2019
    Guest

    Девствена но бременна!!!

    Здравейте приятели
    Та да заглавието казва всичко
    Питам дали е възможно хем да си девствена хем да си бременна
    Как стана
    Еми една вечер с приятелката ми останахме на саме нашите ги нямаше и просто започнахме да се
    целуваме натискаме и стана една злопулука .. При свършването по един начин и е попаднало на гащите ий
    Проблема е там че разбрахме чак след 15-20 мин а те вече бяха влажни и тн. След тези минути тя се почисти добре .. Та въпроса ми е .. Възможно ли е да забременее
    Течността е стояла на гащите 15 минути все пак
    И ако забременее какво да правим ? Тя е девствена .. Не питайте сигорен съм както и тя
    Нищо друго не сме правили нито на голо сме си търкали нито нищо. Просто така стана че попадна там и не го видяхме. Просто ако забременее какво да правим ? Тяхните не трябва да разбират
    От случката мина една седмица а тя казва че има някакво чувство в корема. Възможно ли е от толкова рано да усеща нещо ? Или просто от притеснение може да си въобразява..
    За тест за бременност е рано още защото цикъла ий не е много скоро
    Благодаря ви предарително

  2. #2
    Мега фен Аватара на Dwyd96
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    5 758
    Грешен раздел...

  3. #3
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Ако ѝ свършиш на вагината и потече навътре има (малък, но съществуващ) риск от забременяване, но през гащите е малко вероятно да е потекло навътре. Все пак внимавайте и не свършвай върху вагината ѝ или вътре, освен ако не искате деца ! Успех !

  4. #4
    Човеко не съм свършил там :/ ... Просто да кажем че нещо стана и капна ... Не съм искал

  5. #5
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Petur2020 Виж мнението
    Човеко не съм свършил там :/ ... Просто да кажем че нещо стана и капна ... Не съм искал
    Спокойно, само казвам. Едва ли е станало нещо, просто следващия път внимавайте повече. Успех !

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2009
    Мнения
    2 481
    Та да не е Дева Мария? Или пък го е правила с някой друг без ти да разбереш....

  7. #7
    Супер фен Аватара на tochko
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 394
    Цитирай Първоначално написано от mincheto Виж мнението
    Та да не е Дева Мария? Или пък го е правила с някой друг без ти да разбереш....
    Еби са брат, богохулниучески уруд!

  8. #8
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Ако ѝ свършиш на вагината и потече навътре има (малък, но съществуващ) риск от забременяване, но през гащите е малко вероятно да е потекло навътре. Все пак внимавайте и не свършвай върху вагината ѝ или вътре, освен ако не искате деца ! Успех !
    Хоф, ахахаха


    Тез твойте сперматозоиди са нинджи. Освен това имат способността да се абсорбират подкожно.

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението

    Тез твойте сперматозоиди са нинджи. Освен това имат способността да се абсорбират подкожно.
    Защо да няма вероятност?
    Пробвала ли си?

    Колко пъти?

    А С грозния?

  10. #10
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    подкожно.
    и презгащтно хахха


  11. #11
    Мега фен Аватара на solo_
    Регистриран на
    Dec 2015
    Мнения
    16 701
    Цитирай Първоначално написано от golemiq_korab_minava Виж мнението
    Защо да няма вероятност?

    А С грозния?
    Това не е ли е БиБи-deramwalker ?

  12. #12
    Супер фен Аватара на bilqnavod
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    2 262
    Успокой се и стига си се филмирал! Това е пълен абсурд и ти самия го знаеш. Гризе те съвестта и тебе и приятелката ти, затова се чувствате така. Смятате, че сте направили нещо нередно. След години ще имате обратния ефект, като мен например да водиш полов живот и да не става. Водя полов живот от 10 години, вече искам да имам дете, но нали ти е ясно, че ще е малко трудно. Чудя ви се на акълищата. Лапешка работа. Играете си, после се страхувате. Нали знаеш, който не иска да среща мечки не ходи в гората. Така, че извинявай за критиката, но....

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си