.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Exclamation Въпрос за Велико Търново

    Все обикалям из книжарниците и разпитвам дали имат хартия за декупаж. Или скрапбукинг. Нямам късмет. Може ли някой от Търново да ми каже къде мога да намеря такава хартия? Моля, преди да отговотите да напишете scrapbooking paper в търсачката за да не стане объркване. Благодаря предварително!

  2. #2
    В кои книжарници ходи? Пробва ли в Хеликон, там би трябвало да има.

  3. #3
    Nqma zashtoto e nai-protivniqt grad I vsichko e gadno I grozno. Tarsi v nqkoi drug grad po-dobre. Taq pumiq e kraino vreme nqkoi da q zalichi vednaj zavinagi ot zemqta.

  4. #4
    Priznai po kolko baira se pokateri dokato obikolish knijarnicite na centara be BOKLUK.

  5. #5
    I tva mi bilo grad. Da se chuvstvash spunat da otidesh kudeto I da bilo I nqkvi mangali da te e**vat s rezanite s pishki v ustata. Neveroqtno e prosto.

  6. #6
    Теб да не са те ебали цигани във Търново,че си такъв хейтър бе?
    Опитах да те върна и пак да те прегърна , но времето отлита , а назад не ще се върна .. Истински остана жива в тая тъжна рима, а тебе те няма , няма те вече година ...

  7. #7
    DA EBAHA ME I OSHTE ME EBAT PROBLEM?!?! DOKATO SAM TUKA SHE QM CHERNI PISHKI FOSTATA OSHTE OT VLAKA I GARATA NO MNOGO SKORO SHTE SE MAHNA OTTUK.

  8. #8
    Ти си за карцера.
    Опитах да те върна и пак да те прегърна , но времето отлита , а назад не ще се върна .. Истински остана жива в тая тъжна рима, а тебе те няма , няма те вече година ...

  9. #9
    направих темата за да задам най обикновен въпрос. моля, игнорирайте малоумното боклуче. не си хабете времето. все още е отворен въпроса ако някой може да отговори. докладвайте онзи разгонения убитак и толкова. не се занимавайте повече.

  10. #10
    Защо не си поръчаш онлайн?Мога да попитам моята татуистка за сайта/човека, от когото си ги поръчва?
    Ако се решиш пиши ми на лично.
    Опитах да те върна и пак да те прегърна , но времето отлита , а назад не ще се върна .. Истински остана жива в тая тъжна рима, а тебе те няма , няма те вече година ...

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си